• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Netylant kalboms apie karališkosios šeimos nesutarimus, išlenda vis daugiau įdomių detalių. Karališkasis ekspertas teigia, jog Meghan Markle ir princas Haris karališkąją šeimą paliko dėl princo Viljamo „patyčių“.

Netylant kalboms apie karališkosios šeimos nesutarimus, išlenda vis daugiau įdomių detalių. Karališkasis ekspertas teigia, jog Meghan Markle ir princas Haris karališkąją šeimą paliko dėl princo Viljamo „patyčių“.

REKLAMA

Andrew Morton, knygos „Meghan: Holivudo princesė“ (angl. „Meghan: A Hollywood Princess“) autorius pasakojo, jog Kate „šaltumas“ prisidėjo prie brolių „Kaino ir Abelio“ santykių griūties.

Iš brolio pusės – patyčios

Šešiuose naujuose knygos skyriuose, kurie pirmą kartą buvo išleisti 2018 metais, Andrew teigia, kad rūmų gyventojai buvo atlaidesni, kad padėtų Meghan prisitaikyti prie karališkosios šeimos gyvenimo.

Jis rašė: „Jie toli gražu neatsisakė Meghan, rūmuose buvo komanda, kuri „šimtus valandų stebėjo socialinės žiniasklaidos paskyras“ ir „policijai buvo pranešta apie smurtinius grasinimus“.

REKLAMA
REKLAMA

Tačiau jis sako, kad nesutarimus sukėlė Viljamo ir Kate požiūris į Meghan ir Harį.

„Kembridžo hercogienės šaltumas Meghan ir tariamos Viljamo patyčios prisidėjo prie pragaištingos „Kaino ir Abelio“ santykių griūties tarp brolių.

REKLAMA

Haris buvo „pagrindinis pokyčių iniciatorius“ stiprinant santykius tarp Sasekso kunigaikščių ir karališkosios šeimos, tačiau „Meghan tai buvo smūgis“, – rašė A. Morton.

Kaltinimus neigė

Visada buvo griežtai neigiama, kad Viljamas tyčiojosi iš savo šeimos narių. Pernai broliai sakė, kad yra „labai, labai nepatenkinti“ dėl kaltinimų patyčiomis. Pranešama, kad princas Haris sakė, jog jautėsi atstumtas brolio, tačiau pora garsiai prabilo apie „įžeidžiančius“ kaltinimus, rašoma mirror.co.uk.

REKLAMA
REKLAMA

Retai pasirodantis bendras pareiškimas buvo toks: „Nepaisant aiškių paneigimų, šiandien viename Jungtinės Karalystės laikraštyje pasirodė netikra istorija, kurioje spėliojama apie Sasekso kunigaikščio ir Kembridžo kunigaikščio santykius.

Broliams, kuriems itin rūpi psichikos sveikatos problemos, skandalingos kalbos vartojimas tokiu būdu yra įžeidžiantis ir potencialiai žalingas.“

Karališkasis autorius Robert Lacey neseniai teigė, kad Kembridžo kunigaikštis „išmetė Harį“ dėl kaltinimų patyčiomis prieš Meghan. Jis teigė, kad Viljamas buvo įsiutęs sužinojęs apie buvusio komunikacijos sekretoriaus skundą Sasekso kunigaikštienei. Tačiau kai paskambino jaunesniajam broliui, teigiama, kad Haris numetė ragelį.

Teigiama, kad brolių pyktis buvo toks didelis, kad Viljamas atskyrė savo namus nuo Hario, pranešė „The Times“. Šaltinis, draugiškas Sasekso kunigaikščiu, sakė Lacey: „Viljamas išmetė Harį“.

jau brolis kaltas? Jų jau bijo karališka šeima, nes neaišku kokius niekingas prasimanymus ruošia šita porelė ir ką su nupirktais žurnaliūgomis prirašys.Patys gal nė sakinio nesuregztų
Pagyvenusi moterele, turejusi ir teisėtą vyrą ir siaip meilės romanų, elgiasi kaip nekalta tyra mergaitė.. Ji būdama aktorele mat negalejo prisitaikyti..
Tik mulkina princą
Baisesnio vertimo neteko skaityt
Baisesnio vertimo neteko skaityt
.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų