Karalienė Elžbieta II pirmą kartą prabilo apie mirusį vyrą: prisiminė džiugias akimirkas

Karalienė Elžbieta II pirmą kartą prakalbo apie princą Filipą po jo mirties balandį.

95 metų monarchė šeštadienį Škotijos parlamento sesijos atidarymo ceremonijoje savo kalboje prisiminė meilę, kurią ji ir jos velionis vyras jautė Škotijai. Renginyje taip pat dalyvavo princas Čarlzas  ir jo žmona Kamila.

„Jau anksčiau kalbėjau apie savo gilią ir nuolatinę meilę šiai nuostabiai šaliai ir daugybę laimingų prisiminimų, kuriuos mes su princu Filipu visada turėjome čia“, – sakė karalienė. „Dažnai sakoma, kad vietą kuria žmonės, ir yra mažai vietų, kuriose tai yra tikriau nei Škotijoje, kaip matėme pastaruoju metu“.

Liepos mėnesį monarchė pirmą kartą išvyko į kelionę viena po princo Filipo mirties į Balmoralio pilį Škotijoje, kur pora tradiciškai leisdavo laiką nuo rugpjūčio iki rudens. Karalienė Elžbieta ir princas Filipas paskutinį kartą atostogavo Škotijoje 2020 m. rugpjūčio mėnesį.

Neteko artimo draugo

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad karalienė neseniai neteko artimo draugo – mirė 91 metų amžiaus seras Timothy Colmanas.

Karalienė Elžbieta išgyvena seno ir labai artimo draugo netektį – mirė 91 metų amžiaus seras Timothy Colmanas. Jis buvo karalienės pusseserės vyras ir dažnai lankydavosi Sandringemo rūmuose, rašoma dailystar.co.uk.

Karalienė neteko vieno artimiausių draugų - ketvirtadienį, eidamas 92-uosius metus, mirė seras Timothy Colmanas. Jis buvo karalienės pusseserės ledi Mary Colman vyras ir dažnai lankydavo karalienę jos namuose Sandringeme, Norfolko grafystėje.

91 metų vyras mirė savo namuose Biksli Manore, netoli Norvičo, paskutinėmis gyvenimo akimirkomis su juo buvo šeimos nariai. „The Sun“ rašo, kad seras Timothy mirė praėjus devyniems mėnesiams po jo žmonos mirties sausio 2 dieną.

Ledi Mary Colman nekrologe buvo rašyta: „Ledi Mary Cecilia išėjo ramybėje, savo namuose, šeštadienį, sausio 2 dieną, būdama 88 metų amžiaus. Ji buvo labai mylima sero Timothy Colmano žmona, brangi Sarah‘os, Sabrinos, Emmos, Jameso ir Matthew mama, turėjo dešimt anūkų ir šešioliką proanūkių. Privataus šeimos atsisveikinimo su ja ir padėkos už Mary gyvenimą data bus numatyta vėliau.“

Ledi Mary už sero Timothy ištekėjo būdama 19 metų amžiaus. Jos vyras buvo kilęs iš žymios garstyčių kompanijos „Colman's“ savininkų šeimos. Judviejų vestuvėse dalyvavo princesė Margaret ir karalienės Elžbietos mama, Karalienė Motina. Pora susilaukė penkių vaikų – Jameso, Matthew, Sabrinos, Emmos ir Sarah‘os. Jie turėjo 10 anūkų ir 16 proanūkių.

Ledi Mary tėvas, kapitonas Michaelas Bowesas Lyonas, buvo Karalienės Motinos brolis, taigi, karalienė Elžbieta jai buvo pirmos eilės pusseserė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų