Atlikėjas Bagdonavičius nėrė į ledinį vandenį: žmonės sunerimo dėl jo sveikatos

Pastaruoju metu žinomi žmonės vis dažniau socialiniuose tinkluose dalijasi kadrais, kuriuose matyti, kaip šie nepabūgstą šaltuko ir neria į ledinį vandenį ar maudosi sniege. Tokiam iššūkiai pasiryžo ir atlikėjas Tomas Bagdonavičius. Patalpintas vaizdo įrašas sulaukė daugybės komentarų. Ištikimiausi draugai bei gerbėjai tikino, jog baiminasi dėl jo sveikatos.

10

Naujienų portalui tv3.lt vyras minėjo, jog tai buvo pirmas kartas, kuomet jis nėrė į eketę.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tomas Bagdonavičius nėrė į ledinį vandenį

Po šiuo vaizdo įrašu žmonės suskubo rašyti, jog jaudinasi dėl vyro sveikatos: „Tu matai, pavarei čia ,net šiurpas nukratė“, „Tomuk, tu nejuokauk šitaip“, „O Dieve, Tomi, infarkto užsinorėjai?“

Pats vyras tikino, jog jam nebaisūs tokie iššūkiai, o kitą kartą daryti tai bus daug paprasčiau.

„Tai buvo pirmas kartas. Tokiam apsisprendimui paskatino man draugai, kurie jau kuris laikas užsiima sveiku gyvenimų būdu. Žinoma, pirmas kartas visada yra baisus ir reikia „perlipti" per save tokiam žingsniui. Bet kaip liaudis sako: „Nėra velnias toks baisus, kaip jį paišo". Sekantį kartą tai daryti tikrai nebūtu sunku. Net galėčiau patarti kitiems, kaip save tam paruošti. Kaip tokie laikai ir tiek visokių ligų, manau, kad kūną truputi užgrūdinti nėra labai blogai. Po tokių procedūrų baigėsi visos slogos ir kiti negalavimai. Aišku jai savimi nepasitiki, tuomet gali pasikonsultuoti su savo šeimos daktaru ir paklausti, ar nebus šalutinio poveikio. Bet mano atveju, aš nesu iš tų, kurie bijo persišaldyti. Tai tokiai intrigai nėriausi neperkeltine prasme visa galvą“, – sakė vyras.


Rašyti komentarą...
D
Diedukas
2021-01-25 11:15:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
8
Atsakyti
0

D
Diedukas
2021-01-25 11:17:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kaip su pautukais ka jie tau neraikaligi tuomet uzuojauta.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų