Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kaune nugriaudėjo kasmetiniai ir didžiausi M.A.M.A muzikos apdovanojimai, o iki renginio pradžios likus vos kelioms akimirkoms, ryškiausios Lietuvos žvaigždės vis dar žingsniuoja raudonuoju kilimu.

Kaune nugriaudėjo kasmetiniai ir didžiausi M.A.M.A muzikos apdovanojimai, o iki renginio pradžios likus vos kelioms akimirkoms, ryškiausios Lietuvos žvaigždės vis dar žingsniuoja raudonuoju kilimu.

REKLAMA

Daugybės dėmesio šiais metais čia sulaukė seniai viešumoje matyta atlikėja Irma Jurgelevičiūtė. 

Moteris ant raudonojo kilimo žengė pasipuošusi žėrinčiu įvaizdžiu.

Tik M.A.M.A scenoje šiandien atgims grupė „Dinamika“. 30-ąjį jubiliejų šiemet švenčianti grupė publiką pradžiugins savo visų laikų superhitais.

Grupės vadovas Gintautas Brokas sako, kad per tris dešimtmečius „Dinamika“ nebuvo išsiskirsčiusi ar pasitraukusi iš rinkos: grupės koncertai vyksta iki šiol, tiesa, kitos sudėties. Tačiau penktadienį „Žalgirio“ arenoje atgims senoji legenda: ant scenos pasirodys ir Irma Jurgelevičiūtė, šiuo metu vykdanti solinę veiklą, o drauge su G. Broku nekoncertavusi daugiau nei 20 metų, rašo pranešime spaudai.

„Ar svajojau, ar galvojau? Visąlaik tokių minčių ir norų buvo. Su Irma susitikę pasikalbėdavome apie tai. Tačiau kai tokį pasirodymą surengti pasiūlė M.A.M.A, atvirai sakant, man buvo siurprizų siurprizas. Žiūrėdamas šių apdovanojimų transliacijas iš „Žalgirio“ arenos niekada negalvojau, kad ten galėčiau būti“, – šypsodamasis kalba G. Brokas.

REKLAMA

Oficialiai „Dinamika“ susikūrė 1992 metais, dabartinėje Kauno J. Basanavičiaus gimnazijoje, kurioje Gintautas metus dirbo fizikos mokytoju. „Mokykla buvo tik atsidariusi, mečiau darbą tuometinėje radijo gamykloje ir atėjau mokytojauti. Mano specialybė – radioelektronikos inžinierius – tampriai susijusi su fizikos mokslu. Tačiau jau po vieno sezono supratau, kad mokytojo darbas – ne man“, – pasakoja „Dinamikos“ įkūrėjas.

Kadangi mokyklos direktorius buvo didelis saviveiklos gerbėjas, buvo supirkta garso aparatūra, ir G. Brokas su keliais entuziastais savaitgaliais rengė diskotekas, koncertus. Tuo metu iš mokyklos ansamblio „Saulės vaikai“ ir išaugo grupė „Dinamika“.

REKLAMA
REKLAMA

„Mes susitikome visi toje erdvėje, tame laike, ir mums taip sėkmingai sukrito žvaigždės. Aš buvau Ginto mokinė. Jis savaitgaliais organizuodavo diskotekas, o aš paruošdavau skelbimą ir iškabindavau skelbimų lentoje. Turėjome garso aparatūros kambarėlį, ten virė gyvenimas“, – prisimena Irma.

1993-1994 metais „Dinamika“ šovė į viršų, dar po poros metų pasiekė apogėjų. „Lietuviškos pop muzikos festivalyje „Pop Art“ 1994-1995 metais susirinkome visus įmanomus ir „neįmanomus“ prizus, įvertinimus – tiek iš komisijos, tiek iš žiūrovų. Mus tai svaigino, gerąja prasme. Galėjau leisti sau būti savimi, rinkausi ryškų įvaizdį. Tuo metu vienintelė Lietuvoje ant scenos pasirodžiau mėlynais plaukais, paskui daug kas juokavo, ar tik Andriaus Mamontovo daina „Mėlyni plaukai“ – ne apie Irmos plaukus. Išskirtinis „Dinamikos“ įvaizdis ir dainos buvo tas produktas, kurį Lietuva labai mylėjo“, – sako I. Jurgelevičiūtė.

1999 metais su G. Broku jiedu atsisveikino. „Visko buvo, kartais pasišpilkuodavome medijose, Irma mane patraukdavo per dantį, aš – ją, tačiau pabendraudavome apie muziką, gyvenimą“, – sako „Dinamikos“ vadovas. Grupės veiklą jis pratęsė su kitomis solistėmis, Irma rengė savo koncertus. Ir vienų, ir kitų programoje skambėjo auksiniai „Dinamikos“ superhitai: „Padovanok man“, „Abejingumas“, „Ačiū tau“, „Meilės lietus“, „Tu palinkėk man gero vėjo“.

REKLAMA
REKLAMA

Popuri iš šių dainų „Dinamika“ atliks ir M.A.M.A renginyje. „Aranžuotės yra šiuolaikiškos, bet išlaikysime tą 1990-ųjų metų prieskonį ir spalvas, – pasakoja Gintautas. – Jaudulys, be abejo, yra. Aš seniai nebesijaudinu per solinius koncertus, bet šiuo atveju, M.A.M.A kontekste – tai yra milžiniška ir visai kitokia auditorija. Kita vertus, tiek aš, tiek Irma turime didžiulę patirtį. Džiaugiuosi, kad dainuosiu M.A.M.A scenoje, o į kur šis atgimimas mus nuves, parodys laikas.“

„Kokie mano lūkesčiai? Noriu sudainuoti tai, kas buvo gražiausia, jaukiai pabūti. Ant scenos žengsiu tiesiog džiaugtis ir skambėti širdimi. Tikiuosi, jaudulys nepakiš kojos, nors keliai tikrai virpės. Jau dabar iš laimės spurda širdis, kad ant M.A.M.A scenos vėl susijungs daina, emocija ir tai, kas tikra, – kalba I. Jurgelevičiūtė. – Prabėgo šitiek metų, o „Dinamikos“ hitai yra populiarūs iki šių dienų. Ir manau, kad muzika yra tokia kalba, kuria gali susikalbėti viso pasaulio žmonės. Noriu, žinau ir tikiu, kad prakalbinsime žmonių širdis ir dar duosime gero draivo scenose su mūsų šlageriais. Vis galvoju, kad gyvenimą turime švęsti ir todėl džiaugiuosi, kad metai iš metų vyksta stilingosios M.A.M’os apdovanojimai, kurie visada sukelia didžiulį žmonių susidomėjimą.“

REKLAMA
REKLAMA

M.A.M.A 2021 renginyje taip pat pasirodys Donatas Montvydas, Džordana Butkutė, Justinas Jarutis ir Jessica Shy, Jazzu, Vaidas Baumila, „Pikaso“, „The Roop“, „BIX“ ir daugelis kitų Lietuvos muzikos pasaulio žvaigždžių. Apdovanojimų vedėjai – Justė Arlauskaitė-Jazzu ir Tomas Sinickis.

M.A.M.A saugumo priemonės: 

Šiais metais, organizuojant ceremoniją kaip renginį, M.A.M.A apdovanojimų organizatoriai ėmėsi svarbiausių priemonių, užtikrinančių visų dalyvių ir žiūrovų saugumą arenoje. Dar prieš apdovanojimus, dėl sklandaus bendradarbiavimo, organizatoriai susitiko su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato bei nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) atstovais.

Muzikos apdovanojimams M.A.M.A. 2021 organizatoriai parengė specialų planą, kuris leistų užtikrinti saugumą arenoje repeticijų bei renginio metu. Atsižvelgiant į pandeminę situaciją bei teisės aktus, M.A.M.A. atstovai be visiems renginiams galiojančių saugumo priemonių, tokių, kaip griežtas galimybių paso tikrinimas, patekimas į areną tik su ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratoriumi, saugių atstumų užtikrinimas, įspėjamųjų ženklų įrengimas, informacinių garso takelių transliavimas, draudimas salėje vartoti gėrimus ar valgyti, ėmėsi ir papildomų priemonių. 

Bendradarbiaujant su klinika „UnaVita“ patenkant į areną tikrinami ne tik galimybių pasai, bet ir visiems apdovanojimų programos dalyviams bei personalui atlikti greitieji COVID-19 testai. Taip pat arenoje renginio metu dirba apmokyta savanorių komanda, kuri įspės žiūrovus bei dalyvius apie respiratorių dėvėjimą bei kitus reikalavimus. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų