Adele pirmą kartą per 5 metus atvėrė širdį: prabilo apie skyrybas, meilę ir išvaizdą

Viena garsiausių britų atlikėjų Adele šią savaitę pranešė džiugią žinią – po šešerių metų pertraukos jau greitai išgirsime naują jos dainą. Moteris britų „Vogue“ versijai davė interviu, kuriame atvėrė širdį apie skyrybas su vyru, naują meilę ir dramatiškus išvaizdos pokyčius. 

Adele interviu žurnalui buvo iki skausmo atvira – štai keli dramatiškiausi prisipažinimai iš jo. 

Skyrybos su Simonu Konecki

2019 metų balandį Adele pranešė, jog skiriasi su vyru Simonu Konecki. Skyrybų procesas buvo užbaigtas šių metų kovą. Pora kartu augina aštuonerių metų sūnų Angelo. 

Pirmą kartą prabilusi apie šias skyrybas, atlikėja tikino, jog jų priežastis – visai ne dramatiška: „Tiesiog nebuvau laiminga, tai nebebuvo man. Nenorėjau būti kaip daug kitų žmonių, kuriuos pažinojau. 

Man nebuvo visai blogai, bet žinojau, kad bus, jei pirmiausia nesirūpinsiu savimi. Bet negaliu pasakyti, jog atsitiko kažkas labai blogo ar panašiai“, – tikino Adele. 

Moteris teigė, bandžiusi gelbėti santuoką dėl sūnaus: „Man buvo gėda, kad negaliu visko sutvarkyti. 

Mes kaip moterys esame išmokytos vis bandyti, viską taisyti, nuryti nuoskaudas. Tada man labai skaudėjo, bet dabar įdomu tai stebėti iš šalies“, – kalbėjo atlikėja. 

Maža to, dainininkė tikino, jog skaudžiausia jos skyrybų istorijoje – sūnaus klausimai. Pasak jos, mažasis Angelo nesupranta, kodėl jie nebegyvena kartu ir nuolat klausinėja, kodėl mama nebemyli tėčio.

Nauja meilė

Interviu metu Adele pagaliau oficialiai patvirtino jau kelis mėnesius plintančius gandus apie savo ir sportininkų agento Richo Paulo romaną. 

Pirmą kartą pora pastebėta kartu dar šių metų liepą, stebint NBA finalines varžybas. Moteris, kalbėdama apie šį romaną, prisiminė ir kitus jos gyvenime buvusius vyrus: „Aš susitikinėjau ir iki Richo, tačiau jiems visiems nepatiko viešumas. Jie nekentė būti pastebėti su manimi. 

O jis dėl to visiškai nesijaudina. Ir man tai atrodo taip stabilu, kad nerūpi, kas apie tai žino. Jis nuostabus. Jis toks suknistai juokingas. Jis labai protingas“, – šiltai apie mylimąjį atsiliepė atlikėja. 

Priklausomybė nuo sporto

Po skyrybų su sutuoktiniu Adele šokiravo pasaulį savo išvaizdos pasikeitimu – moteris per dvejus metus numetė net 44 kilogramus.

Naujame interviu moteris netikėtai prisipažino, tapusi priklausoma nuo sporto: „Taip atsitiko dėl mano nerimo sutrikimo. Sportas man padėjo jaustis geriau. 

Man niekada nerūpėjo numesti svorio, visada tiesiog stengiausi būti stipresnė ir leisti mažiau laiko prie telefono. Tapau gan priklausoma, sportuoju du-tris kartus per dieną“, – atskleidė atlikėja. 

Kalbėdama apie svorio metimą, ji atskleidė, jog ją itin skaudino komentarai apie jos išvaizdos pokyčius. Pasak Adele, labiausiai nuliūdino moterų komentarai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų