Skaudžias skyrybas išgyvenusi ir 45 kg atsikračiusi Adele pasirodė be makiažo: vis dar stebina išvaizdos pokyčiai

Per pastaruosius kelerius metus Adele demonstravo savo laipsnišką svorio metimo kelionę tiesiog pasidalindama nuotraukomis instagramo profilyje. Neseniai Oskaro laimėtojo Danielio Kaluuya‘os vakarėlyje pasirodžiusi atlikėja nustebino savo išvaizda.

4

Moteris dar visai neseniai atsikratė 45 kilogramų svorio, o instagrame vis nustebina gerbėjus savo išvaizdos pokyčiais. Šį kartą moteris pasidalijo nuotrauka, kurioje ji be makiažo ir apsivilkusi Anglijos futbolo komandos marškinėlius. Panašu, kad moteris nusišviesino plaukus ir makiažo jai visai netrūksta.

Primename, kad visą pasaulį nustebino 2019 metais paskelbusi, kad su savo vyru Simonu Konecki suka skirtingais keliais. 

Ir nors moterį išgarsino jausmingos dainos apie išsiskyrimą ir sudaužytą širdį, ji tikina, kad apie buvusį vyrą tikrai nedainuos.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pasikeitusi ne tik išvaizda, bet ir vidumi: paaiškėjo, kodėl Adele daugiau apie skyrybas nebedainuos

Jau visai netrukus Adele išleis 4-ąjį savo dainų albumą po 6 metų pertraukos, vis dėlto panašu, kad šis bus – visai kitoks. 

Adele ne tik ketina nešnekėti apie savo skyrybas viešumoje, bet ir apie tai nedainuoti. „Būtent sudaužyta širdis padėjo Adele sumušti rekordus, tačiau šis išsiskyrimas yra kitoks. Jie abu suvokia, kad turėtų apsaugoti savo sūnų Angelo, tad Adele sutiko apie savo santykius nedainuoti“, – sakė artimas jos šaltinis.

„Jos naujasis albumas skambės visai kitaip, tad jos nesutrikdė faktas, kad Simonas tyliai tikėjosi, kad jųdviejų santykių ji muzikoje neišlies“, – pridėjo šaltinis.

Tiesa, tokiu būdu, kaip tikino šaltinis, Adele stengiasi parodyti pagarbą ne tik jų sūnui, bet ir pačiam Simonui.

Kaip praneša užsienio žiniasklaida, Adele ir Simonas dalinsis savo vaiko Angelo globa ir toliau „dirbs su savo problemomis. Taip pat jie yra „pasiryžę visas detales laikyti kuo įmanoma labiau privačiau dėl savo sūnaus“. Norėdami apsaugoti savo sūnų, jie neatskleidė gerbėjams ir to, kas laukė jų 157 mln. eurų, dėl kurių buvo aiškinamasi skyrybų byloje. 

Tiesa, nors daugeliui gerbėjų Simono ir Adele skyrybų byla buvo staigmena, anot šaltinių, jiedu jau metų metus vienas nuo kito tolo. Viskas nutiko dėl to, kad Adele darėsi vis didesnė žvaigždė, o jos dienotvarkė – vis labiau užimta. Ir nors Simoną kuo puikiausiai tenkino Adele šlovė, jiems tapo sunku rasti vienas kitam laiko, būti tokiais artimais, kaip anksčiau.

Ir nors, savaime suprantama, Adele to viešai nepripažįsta, užsienio pramogų pasaulio užkulisiuose kalbama apie tai, kad ji šiuo naujuoju skyriumi savo gyvenime yra be galo patenkinta. 

Taip pat ji nemažai pasikeitė ir išoriškai – moteris atsikratė daugiau nei 20 kilogramų svorio. Vis dėlto ekspertai žinomos atlikėjos dietą vadina labai pavojinga.

REKLAMA

Primename, kad žvaigždės asmeninė trenerė „išdavė“ Adelę, ir paviešino, kokios dietos ji laikosi. Pasirodo, kad ji valgė tik tokius produktus, kurie padętu sureguliuoti medžiagų apykaitą. Tai – žalios sultys, braškės, raudonas svogūnas ir kt.

Trenerė tikino, kad dainininkė tokių rezultatų pasiekė tik dėl savo dietos. „Manau, kad ji atsisakė pusfabrikačių ir ėmė valgyti augalinės kilmės patiekalus. Ji rado dietą, kuri jai tinka. Dabar atrodo kur kas jauniau, o negana to, dabar ji atrodo laiminga“, – pridėjo pilateso trenerė.

Tiesa, detalių apie Adele pasikeitusį gyvenimo būdą, viešumoje buvo ir anksčiau.

Pasirodo, kad iš pradžių ji laikėsi specialios dietos, kurios metu stengiamasi 1-3 dienomis stengiamasi suvalgyti tik tiek maisto, kuris neviršytų 1000 kalorijų, o nuo 4 iki 7-os dienos jų skaičių galima padidinti iki 1500. Pirmųjų dienų metu reikia gerti kuo įmanoma daugiau žaliųjų sulčių, taip pat galima valgyti grikius.

Tiesa, šios dietos besilaikantys žmonės kartais gali pasimėgauti ir juoduoju šokoladu bei gerti raudoną vyną.

Taip pat Adele ėmė lankyti ir pilateso treniruotes. Kaip teigia artimi atlikėjos šaltiniai, būtent šis sportas jai itin patinka, o taip pat ir tinka kūnui. 

Ir nors atrodo, kad Adele galėtų pasisamdyti bet kurį pasaulio asmeninį trenerį, ji neseniai pripažino slapta bežiūrinti Joe Wicks intensyvių treniruočių vaizdo įrašus. Pasirodo, kad moteris dievina sportą ir namuose.

Adele pripažino mėgstanti ir asmeninį trenerį Daltoną Wongą, kuris padeda garsenybėms kuo greičiau pasiekti visų norimų rezultatų. Ne kartą taip padėjęs jis yra ir artimai Adelės draugei, aktorei Jennifer Lawrence.

„Adele slapta dirba ir su asmeniniu treneriu. Jai nepatinka sportuoti prieš kitus, todėl ji laikosi režimo ir plano namuose, besinaudodama vaizdo įrašų pagalba. Progresas, kurio ji pasiekė per 6 mėnesius, akivaizdus“, – pridėjo šaltinis.

REKLAMA

Negana to, dainininkė pradėjo sportuoti ir su svoriais, nors sporto salių pakęsti tiesiog negali.

Nedažnai išgirsime ir apie tai, kad siekdami numesti svorio, žmonės nustoja gerti arbatą. Vis dėlto Adele pasielgė būtent taip. Anksčiau moteris teigė išgerdavusi net apie 10 puodelių arbatos per dieną. Tačiau arbata, anot jos, skatino ir cukraus suvartojimą, o to ji dabar stengiasi vengti, nes anksčiau ji į kiekvieną puodelį įsidėdavo net po 2 šaukštelius cukraus. 

„Dabar, kai arbatos nebegeriu, jaučiuosi kur kas energingesnė“, – pridėjo ji.

Žinoma, šių įspūdingų atlikėjos pokyčių galėjo net ir nebūti, jei ne faktas, kad ji išties daug dėmesio skyrė ir savo vidinei būsenai. „Manau, kad nepaisant to, kaip atrodai, svarbiausia yra savimi džiaugtis. Ir jei norite kažką savyje pakeisti, darykite tai tik po to, kai imsite save mėgti“, – pridėjo ji.

Ir nors ji neslepia, kad savimi rūpinasi, Adele skuba priminti, kad visuomet yra kur kas didesnių problemų. „Žinoma, kad turiu bėdų su savo kūnu, tačiau neleidžiu tam paveikti ir valdyti mano gyvenimo“, – teigė ji.


Rašyti komentarą...
S
Saras
2021-07-17 08:28:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geriau ant bangų plaukti nei į uolas daužytis
Atsakyti
-1

d
danutė
2021-07-17 10:27:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kiek ji svėrė? 45 numetė ir dar liko,vaje,vaje.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų