14-metė su vaikeliu išleista iš ligoninės: paviešino pirmąsias akimirkas su mažyle

14-metė Daria Sudnišnikova visai neseniai tapo mama. Jai gimė mergytė, kurią pavadino Emilija. Nepaisant to, kad jos mažylė pasaulį išvydo rugpjūčio 16-ąją, tačiau iš ligoninės buvo išleista tik po 10 dienų.

6

Daria su savo gerbėjais pasidalino ir pirmosiomis akimirkomis, kuomet jau ant rankų sūpuoja savo atžalą.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Darija Sudnišnikova išleista iš ligoninės

Merginą bei jos vaikelį iš ligoninės pasitiko jos mylimasis Ivanas. Daria, rodos, kad spinduliuoja iš laimės, jog pagaliau po sunkaus gimdymo ji gali grįžti namo.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Daria prisipažino, jog gimdymas buvo sunkus, tačiau blogiausia buvo tai, kad pirmosiomis gyvenimo dienomis kūdikis turėjo sveikatos problemų, todėl teko pasilikti klinikoje.

Gydytojai mažylei Emilijai diagnozavo geltą, todėl ligoninėje teko pabūti kiek ilgiau. Tik tada, kuomet gydytojai įsitikino, kad vaikelis pasveiko, jas išleido namo.

Daria pasakojo, kad gimdymas jai tapo didele kančia bei patyrė daug streso. 

„Aš nualpau. Net nesupratau. Tarsi užmigau. Taigi gulėjau maždaug tris valandas, tada prabudau nuo alkoholio kvapo po nosimi. Buvau nuvežtas į savo palatą. Negalėjau pakęsti, galva vis dar sukosi. Man susiuvo siūles. Aš buvau ištroškusi, bet negalėjau. atsigerti. Buvau išsigandusi, negalėjau judėti dėl siūlių“, – prisiminimais dalijosi neseniai mama tapusi Daria.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad mergina neslėpė, kad sulaukė daugybės skirtingų reakcijų.

„Mama buvo šokiruota, bet palaikė mane. Tada mokykloje kalbėjome apie viską. Gydytojai į tai reagavo paprastai, bet kai kurie mokytojai reagavo kitaip. Kažkas reikalavo, kad man atliktų abortą, kažkas visą laiką elgėsi grubiai. O kažkas mane tiesiog suprato ir palaikė “, – sakė Daria.

Tiesa, sunkiausias momentas jai buvo gydytojų kabinete: „Vyriausiasis gydytojas atsisakė mane gydyti, reikalavo atlikti abortą“.

Jos nėštumas taip pat buvo sunkus. Vasario mėnesį mergina netgi pateko į ligoninę gresiant persileidimui. Tada ji pasakė, kad labai jaudinasi dėl būsimo kūdikio, tačiau medikams pavyko normalizuoti Sudnišnikovos būklę.

 


Rašyti komentarą...
a
aneee
2020-09-07 10:18:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Zurnalistai..Jei pasakot A, tai pasakykit ir B. Kodėl neparasot, kad si mergaitė buvo išprievartauta pedofilo? O tas vaikiukas šalia jos tik draugelis.
Atsakyti
-7

B
Be žado
2020-09-06 14:46:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jeigu šalia Darjos mylimasis, tai ką aš žinau. Negi jam dar galėjo kažkas išeit, nieko nesuprantu.
Atsakyti
-1

R
Relax
2020-09-06 21:56:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kiek metu zurnalistui kuris rase sita straipsni? Cituoju:(Buvau nuvežtas į savo palatą. Negalėjau pakęsti, galva vis dar sukosi. Man susiuvo siūles. Aš buvau ištroškusi, bet.....) tai ji veze ar ja ipalata
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų