Atskleidė detalių apie Markle persileidimą: nepaisant konfliktų, vienas karališkosios šeimos narys palaikė ypatingai

Visai neseniai užsienio žiniasklaidoje pasirodė netikėtai atviras pačios princo Harry žmonos, hercogienės Meghan Markle prisipažinimas apie tai, kad liepos mėnesį ji patyrė persileidimą.

6

Ir nors jau kurį laiką princo ir Meghan santykiai su karališkaja šeima yra itin komplikuoti, vienas žmogus porą šiuo sunku periodu palaikė ypatingai.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Atskleidė detalių apie Markle persileidimą: nepaisant konfliktų, vienas karališkosios šeimos narys palaikė ypatingai

Kaip rašoma užsienio žiniasklaidoje, princas Harry šį savo ir žmonos praradimą aptarė ir su karališkąja šeima. Taip pat jie buvo įspėti ir apie tai, kad atvira M. Markle publikacija apie tai pasirodys ir „New York Times“.

Vis dėlto vienas šeimos narys porą palaikė ypatingai. „Princas Charlesas labai rėmė Harry ir Meghan šiuo sunkiu periodu. Iš tiesų, dėl to liūdėjo visi šeimos nariai“, – sakė artimas šeimos šaltinis.

Tiesa, vis dėlto idėja apie tai pranešti šitaip atvirai, kaip tai galiausiai padarė Meghan ir Harry, šeimai vis dėlto ne itin patiko. Tiek princas Charlesas, tiek ir karalienė jiems pasakė, kad jie tokio asmeninio išgyvenimo viešai vis dėlto neskelbtų.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad atviras M. Markle pasakojimas buvo paviešintas „New York Times“ rašinyje.

Daugelis spėliojo, jog M. Markle ir princas Harry šiuo metu planuoja nėštumą, ir, pasirodo, jie neklydo, mat minėtas hercogienės persileidimas įvyko liepą, bekeliant savo pirmagimį sūnų Archie iš lovelės.

Pasirodo, kad visa tai itin stipriai paveikė hercogienę – ji netgi atsigulė į ligoninę Los Andžele, ir kasdien matė, kaip plyšta ją lankančio princo Harry širdis.

Moteris išsamiai papasakojo, kaip įvyko jos persileidimas, mat teigia, kad iškart suprato, jog kažkas yra ne taip. Pasirodo, kad pakeitusi sūnaus Archie sauskelnes, ji pajuto aštrų dūrį, ir netrukus parkrito ant žemės.

„Po kelių valandų, gulėjau ligoninės lovoje laikydama savo vyro ranką. Jaučiau ramybę jo delne ir pabučiavau jį, šlapią nuo mūsų abiejų ašarų. Žiūrėdama į šaltas baltas sienas galvojau, kaip mes nuo to išgysime“, – rašė hercogienė.

REKLAMA

Hercogienė rašė, kad viskas nutiko vieną liepos mėnesio dieną, kuri iš pradžių atrodė tokia pati, kaip ir visos kitos. 

O štai vienas karališkosios šeimos narys, teigiama, nuo poros nusisukęs jau kurį laiką. Tai – princas Philipas.

Karališkosios šeimos ekspertė Ingrid Seward užsienio žiniasklaidai teigė, kad karalienė tąkart patyrė šoką, tačiau jos vyras, princas Philipas, naujienas priėmė ne ką geriau.

Anot jos, princas nuo Meghan ir Harry nusigręžė, mat buvo įsitikinęs, kad į jos patarimus niekas nesureagavo – visa tai atsimušė tarsi į sieną.

Seward teigimu, princas Philipas Meghan žavėjosi ir stengėsi, kad tarp kitų šeimos narių ji jaustųsi taip, tarsi namuose, mat jis ypatingai gerai suprato, ką reiškia vieną dieną būti paprastu žmogumi, o kitą – jau karališkosios šeimos dalimi. 

Deja, Meghan ir Harry sprendimas pasitraukti iš karališkosios šeimos jam paliko saldžiarūgštį skonį. „Philipui, kurias savo visą egzistenciją supranta kaip pasišventinimą pareigai, pasirodė, kad jis visa tai metė dėl išsiskyrusios amerikietės. Panašiai, kaip Edwardas VIII atsisakė karūnos, jog vestų Wallis Simpson 1936-aisiais“, – tikino I. Seward.

Negana to, princas Philipas pasibaisėjo faktu, kaip pora šias žinias pranešė šeimai, o svarbiausia – karalienei. Teigiama, kad visi karališkosios šeimos nariai apie Harry ir Meghan sprendimą sužinojo likus 10 minučių iki tol, kol naujienos buvo paviešintos ir žiniasklaidai.

Anot I. Seward, princui Philipui monarchija yra pati svarbiausia, todėl jis kurį laiką negalėjo suprasti, kodėl Meghan nemetė savo aktorės karjeros ir nepradėjo remti Harry taip, kaip kadaise padarė jis, kai dėl karalienės metė savo darbą jūrų karinėse pajėgose.

Negana to, princas Philipas iki šiol negali suvokti, kaip tokį sprendimą – pasitraukti iš karališkosios šeimos – galėjo priimti ir pats Harry. O štai dabar princas Philipas apskritai atsisako veltis į šią situaciją. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų