Kirilkinas papasakojo, kas paskatino persikelti į kitą miestą: tai – naujas gyvenimo etapas

Atlikėjas Ruslanas Kirilkinas po ilgų metų pasiryžo didiems pokyčiams. Iš Telšių kilęs vyras dabar savo gyvenimą sieja su Klaipėdos miestu. Naujienų portalui tv3.lt dainininkas atvirai papasakojo, kas jį paskatino žengti tokį žingsnį.

Ruslanas Kirilkinas (nuotr. asm. archyvo)
12

Kaip pasakojo atlikėjas, jis savo gyvenimą jau anksčiau siejo su Klaipėda. Ten buvo persikėlęs gyventi būdamas 16 metų.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kirilkinas papasakojo, kas paskatino persikelti į kitą miestą: tai – naujas gyvenimo etapas

Pasakodamas apie naują etapą Ruslanas pabrėžė, kad gyvenime nieko nebūna atsitiktinai: „Esu kilęs iš Telšių ir daugiau nei 12 metų gyvenau sostinėje. Aš tikiu Dievu ir žinau, kad ir šis gyvenimo įvykis buvo jo planas.“

Klaipėdos miestas jam puikiai pažįstamas – būdamas dar 16-os, jis čia mokėsi. „Iš tiesų Klaipėda buvo mano savarankiško gyvenimo pradžių pradžia. Dar 16-os metų, baigęs 10 klasių Telšių 2 vidurinės mokyklos, įstojau mokytis į Klaipėdos „Stasio Šimkaus muzikos konservatoriją“, pasirinkęs chorinio dirigavimo specialybę“, – pasakojo atlikėjas.

R. Kirilkinas tikina, kad jį šiems pokyčiams paskatino Dievas. „Toks buvo Dievo planas, kai įtikėjau, viskas būtent ir įvyko pajūryje. Čia pat sutikau ir savo buvusią kursiokę Sandrą, su kuria susibūrėme tam, kad šlovintumėme Viešpaties vardą. Jai akompanuojant pianinu, mes atliekame liturgines giesmes ir keliaujame iš vienos bažnyčios į kitą, tačiau tai vyksta kiek kitaip, nei įprastai. Intarpuose tarp giesmių pasakoju savo asmeninio gyvenimo patirti bei ryšį su Dievu, žmonės patys prisijungia prie šlovinimo ir bendros maldos“, – kalbėjo pašnekovas.

REKLAMA

Anot jo, Klaipėdos kraštas jam mielas ir dėl kitų priežasčių: „Gyvenu nuomojamame bute, Klaipėdos centre. Kadangi nevairuoju, todėl tai darė įtaką dėl pačios lokacijos pasirinkimo. Dažnai mus sugrąžina ten, kur liko kažkas numesta, neišbaigta iki galo... Gal iš tiesų tai proga pagaliau grįžti iš naujo į muzikinius mokslus ir juos pabaigti. Močiutė bus arčiau ir mano artimi draugai.“

Šis Ruslano naujas gyvenimo etapas yra didis pokytis jo gyvenime. Kaip pats pasakojo, nemėgsta garsiai kalbėti apie ateities planus. „Aš vis stabdau save ir kiek privengiu kaskart kalbėti apie planuojamus pokyčius ar ateities planus. Džiaugiuosi nauju miestu ir nauja patirtimi. Čia iš tiesų jaučiuosi laimingas. Palinkėsiu sau augti ir mokytis toliau, kad mano širdis būtų pripildyta meilės tiek, kad sugebėčiau mylėti ir tuos, kurie meta akmenį mane sutikę“, – atskleidė R.Kirilkinas.


Rašyti komentarą...
N
Nija
2020-10-03 12:21:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunuolis Ruslanas! Kiekvienas esame savo likimo kalviai ir niekas neturi teisės įžeidinėti. Manau pagiežingi ir pikti žmonės yra likimo nuskriausti. Sėkmės ir geros kloties jums Ruslanai!!!
Atsakyti
-4

B
Birute
2020-10-03 10:01:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
SAUNUOLIS RUSLANAI, MAN LABAI GAILA TOKIŲ ZMONIŲ, KURIE SPJAUDOSI PAGIEZA,ANT SAVĘS NEMATYDAMI NE SAPELIO,tokie yra labai pavojingi.
Atsakyti
-9

N
Norute
2020-10-03 08:03:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baisus jūsų ribotumas
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (20)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų