• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Žiaurūs moksleivių išpuoliai tęsiasi. Šį kartą muštynės užfiksuotos Ukmergėje. Du 10 ir 13 metų moksleiviai skriaudė trylikametį. Šį daužė kumščiais ir spardė.

Žiaurūs moksleivių išpuoliai tęsiasi. Šį kartą muštynės užfiksuotos Ukmergėje. Du 10 ir 13 metų moksleiviai skriaudė trylikametį. Šį daužė kumščiais ir spardė.

REKLAMA

Vienas iš skriaudikų – dešimtmetis – Ukmergę terorizuoja jau porą metų, gąsdina vaikus ir juos skriaudžia.

„Su mumis kai ach*** per pertrauką ką nors“, – ir po šių žodžių seka spyris koja į pilvą, o tada smūgių lavina kumščiais į nugarą. Tokios žiaurios paauglių muštynės užfiksuotos Ukmergėje.

Į nuošalesnę vietą nusivilioję paauglį – jį talžo kiti du moksleiviai. Daužo kumščiais ir spardo kojomis. Berniukas suklumpa, bet įsisiautėję smurtautojai nesiliauja, parverčia jį ant suolo, jų nesustabdo net skriaudžiamo vaiko atsiprašymai: „Atsiprašau, atsiprašau.“

Vaikui skriaudikai vis taikosi į galvą, šis dengiasi. Kiek truko muštynės, greičiausiai paaiškės po policijos tyrimo. Pareigūnai jau aiškinasi, kas įvyko.

REKLAMA
REKLAMA

„Buvo gautas pranešimas, kad grįžęs į namus 13 metų vaikas papasakojo, kad jį nusiviliojo į pušyną pažįstami vaikai ir mušė kumščiais, ir spardė kojomis. Šiuo metu policijos pareigūnai tikslina visas įvykio aplinkybes“, – komentuoja Vilniaus policijos atstovė Julija Samorokovskaja.

REKLAMA

Išvydę vaizdus, kokios vaikų muštynės vyksta šalia jų namų, ukmergiškiai kraupsta:

„Jėzau, net ant širdies negera pasidarė. Mano sūnus paauglys ir pati bijau to, kai pamatau, man kraupu, nežinau, kas šiuolaikiniam jaunimui pasidarė, siaubas.“

„Aišku, kad blogai, baisu čia, Dieve mano, bet, kai paskaitai internete, tai kas darosi visokios patyčios, visokie žiaurumai. Kai tokio amžiaus vaikai tokiom muštynėm užsiima, nu kaip gali taip būti... Nesuprantu.“

REKLAMA
REKLAMA

„Baisiai, nu kokie žiaurūs žmonės, baisiai.“

„Blogai, nu kaip galima vertinti, nenormalu. Nemanau, kad čia tėvai kalti ar mokykla, dabar tokia visuomenė.“

Aiškėja, kad skriaudikai – 13-os ir 10-ies metų. Pirmasis smūgiavęs dešimtmetis gerai žinomas Ukmergėje chuliganas, mieste siautėja jau porą metų, terorizuoja moksleivius, grasina jiems ne tik žodžiais, bet ir šaltaisiais ginklais, pavyzdžiui, peiliu. Jis gerai žinomas Ukmergės institucijų specialistams.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Mes apie jį informaciją turim, yra bylos, su juo yra dirbama, yra taikomas ir atvejo vadybos procesas, vaikas lankosi pas specialistus. Jis nėra pašalintas iš mokyklos, šiai dienai dėl sveikatos problemų jis buvo ugdomas nuotolyje“, – kalba tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė Edita Balžekienė.

Apie naujausią incidentą Ukmergės savivaldybės specialistai sako sužinoję tik iš žurnalistų.

„Šita žinia mane pasiekė iš ryto, nes žiniasklaida buvo greitesnė nei mūsų duomenų bazės. Šaukiam neeilinį vaiko gerovės posėdį svarstyti ir spręsti šį klausimą čia ir dabar“, – teigia E. Balžekienė.

Kovo mėnesį tai jau trečias siaubingo smurto protrūkis tarp jaunuolių – dar du užfiksuoti Panevėžyje. Mėnesio pradžioje mieste po dviejų moksleivių muštynių, vienas buvo įstumtas į ledinę upę. O savaitgalį rajone Paįstrio seniūnijoje miškelyje girtavusi kompanija vieną nepilnametę žiauriai sumušė ir palikę gulinčią ant žemės sušalti pabėgo.

Pagaliau sulaukėme sakalienes laisvės pasekmių jokių pareigų tik teisės snargliams,viskas galima it leidziama
Desimtmetis jau pora metu siauteja Ukmergeje! Kaip jums ka? Mane tai uzmuse sitas komentaras! Ir visi toliau tupcioja kaip apsi.. vistos. Nu bet ir nusigyveno salis, banditus vaikus nebesuvaldo. Matau, kad cia jau prarastas reikalas, nes lietuviai yra pasyvus ir nesugeba realiai isspresti susidariusios problemos . Cia reikalingas zaibiskas sprendimas, nes salis jau paskendo smurto protrukyje! Nezinau ar beimanoma baisiausiau.
Tėvai nesusitvarko ,o tai kur Vaikų teisių tarnyba, kodėl nepaima iš šeimos , atiduokit globėjams. Žinot kad.tokių niekas neims, o iš kitų šeimų greiti paimti.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų