„X Faktoriuje“ profesionali futbolininkė iš JAV pakerėjo projekto teisėjus

Į TV3 televizijos eterį sugrįžęs muzikinis projektas „X faktorius“ vėl po visą Lietuvą ieškos įsimintiniausių balsų, o gal net ir būsimų žvaigždžių. Kaip ir kasmet šiame projekte savo jėgas išbandyti panoro ir būrys Lietuvoje gyvenančių žmonių iš užsienio.

Viena tokių – Šiaulių „Gintros“ klube šiuo metu rungtyniaujanti 27-erių profesionali futbolininkė iš JAV Alike Keene. Mergina neslepia, kad tik atvykusi į Lietuvą ji išgyveno labai niūrų laikotarpį, nes visą pasaulį užklupo koronaviruso pandemija. Tad proga pasirodyti „X faktoriuje“ jai puiki galimybė prasiblaškyti.

(51 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Paaiškėjo pirmieji „X faktoriaus“ atranką įveikę dalyviai: vienai iš jų – ypatingos Jazzu pagyros

„Aš myliu muziką ir manau, kad tai unikali galimybė pasirodyti. Šiaip ar taip, jau esu Lietuvos dalis. Gyvenu čia jau antrus metus ir į nieką neiškeisčiau šios puikios patirties. Noriu tiesiog pasilinksminti“, – džiaugėsi A. Keene.

Futbolininkė pasirinko savo dievaitės Alicia Keys kūrinį „If I Ain't Got You“ ir greitai privertė projekto teisėjus ritmingai linguoti kartu.

„Tikriausiai tu esi pirmas žmogus, iš kurio aš nereikalavau jėgos priedainyje šitoje dainoje. Nes ji yra tokia viena stipriausių šiuolaikiškų R&B dainų. Man labai buvo gražu, nes man labai gera klausytis žmonių, kuriais galiu pasitikėti, nes tai yra jau jų kraujyje“, – užtikrintą „taip“ amerikietei skyrė Justė Arlauskaitė-Jazzu.

Visą profesionalios futbolininkės pasirodymą ir teisėjų verdiktą žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

NAUJAS TV3 SEZONAS PRASIDĖJO! „X faktorių“ žiūrėkite sekmadieniai 19:30 val. per TV3.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų