Šokėjas Justinas Mejeris-Ustin įgyvendino seną svajonę: „X faktoriuje“ jo balsu liko sužavėti ne visi

Vienas ryškiausių naujojo „X faktoriaus“ sezono dalyvių – TV3 realybės šou „Didysis šou burbulas“ išgarsėjęs šokėjas Justinas Mejeris-Ustin.

Profesionalus šokėjas po vieno iš savo ir partnerės Ievos Riepšaitės pasirodymų „Didžiajame šou burbule“ sulaukė netikėtos staigmenos – būtent jam atiteko „Auksinis kvietimas“ į šių metų „X faktorių“.

(51 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Paaiškėjo pirmieji „X faktoriaus“ atranką įveikę dalyviai: vienai iš jų – ypatingos Jazzu pagyros

Pats Justinas neslėpė, kad pasirodymas muzikinėje scenoje prieš visą Lietuvą iš jo pareikalavo daugybės drąsos ir ryžto.

„Aš galvoju, kad svajones reikia pildyti ir nereikia laukti tų metų. Tokia proga, tai kodėl ja nepasinaudojus. Šimtą kartų buvau persigalvojęs iki paskutinės minutės.

Noriu save pažinti dar labiau, noriu pažiūrėti, kaip mano kūnas, mano stygos reaguoja prie žmonių ir aš labai to laukiu. Labai noriu parodyti savo balsą žmonėms, dainuoti ne tik sau duše“, – prieš pasirodymą kalbėjo 25-erių vilnietis.

Išgirdęs Justino vokalinius sugebėjimus „X faktoriaus“ teisėjas Saulius Urbonavičius-Samas teigė, kad jis turi visus duomenis būti geru atlikėju.

„Pas tave visi reikalingi duomenys, tembras puikus, viskas yra, kai kurios natos suskamba vau, kai kurios žemyn… Visa tai rodo, kad čia reikia darbo“, – įvertino Samas.

Kiek kitokios nuomonės apie šokėjo galimybes „X faktoriuje“ buvo Marijonas Mikutavičius.

„Puikus vibrato ir žiauriai gražus tembras, bet aš nežinau, ką tu savo gyvenime darei, bet tas balsas kol kas nevaikšto ir nedirba taip, koks jis turėtų būti“, – pasirodymu nusivylęs liko M. Mikutavičius.

Visą Justino pasirodymą ir teisėjų verdiktą žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

NAUJAS TV3 SEZONAS PRASIDĖJO! „X faktorių“ žiūrėkite sekmadieniai 19:30 val. per TV3.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų