REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vyriausybė nusprendė teisingai, kad finansinę testavimosi naštą perkėlė ant darbuotojų pečių, teigė Lietuvos verslo konfederacijos prezidentas Andrius Romanovskis.

Vyriausybė nusprendė teisingai, kad finansinę testavimosi naštą perkėlė ant darbuotojų pečių, teigė Lietuvos verslo konfederacijos prezidentas Andrius Romanovskis.

REKLAMA

Kodėl toks sprendimas teisingas, jis atsakė TV3 žinių „Dienos komentare“.

Vyriausybė trečiadienį nusprendė, kad už COVID-19 testavimą turėtų susimokėti patys darbuotojai. Kaip manote, ar nebūtų geriau, jei už tai mokėtų darbdaviai?

Nebūtų geriau, jei būtų palikę darbdaviams, nes darbdavys ir taip suteikia galimybę darbuotojui nemokamai skiepytis, ką garantuoja ir valstybė. Jei dėl neaiškių, sunkiai paaiškinamų priežasčių darbuotojai atsisako skiepytis, nemokamai apsaugoti savo sveikatą, tada jie ir turi prisiimti tą finansinę naštą – testuotis patys.

Nors pats testavimas kaip pandemijos forma yra labai kvestionuotina, nes mes žinome, kad vienintelis efektyvus viruso stabdymo būdas yra skiepas.

REKLAMA
REKLAMA

Vyriausybės kritikai sako, kad mūsų Vyriausybė per daug pasikliauja jėgos politika, o Vakaruose žmonėms kažką pasiūlo už tą skiepą. Ar tokiai kritikai pritartumėte?

REKLAMA

Daugelis šalių eina gerokai griežtesniu reguliavimu negu mes. Turime ir Italijos, ir Prancūzijos pavyzdį, daugelis šalių tą patį galimybių pasą netgi ankščiau įvedė.

Žiūrėkite palyginamuoju būdu – tiek karantinas pas mus buvo pakankamai švelnus, lyginant su kitomis šalimis, tiek ir kiti įpareigojimai. Italijoje visi darbuotojai privalo skiepytis darbo vietose, o mes apie tai tik diskutuojame ir neaišku, ar taip bus.

O ko Vyriausybė nepadaro, kad įtikintų likusią žmonių dalį skiepytis?

Raginimas skiepytis yra individualus veiksmas, reikia su žmonėmis kalbėtis individualiai. Pirmiausia kalbėtis su žmonėmis reikia medikams, atsakant į jų baimes ir klausimus. 

REKLAMA
REKLAMA

Iš verslo pusės žinome, kad tai yra tiesioginis pardavimas. Kalbi su žmogumi tiesiogiai ir jį kažkaip įtikini. Aš esu įsitikinęs, kad absoliuti dauguma žmonių nėra antivakseriai. Tų, kurie yra kategoriški prieš skiepus, santykinai yra labai nedaug, bet daugelis žmonių turi baimių, jiems trūksta informacijos.

To tiesioginio pardavimo, kontakto su žmogumi trūko visą laiką. 

Visą pokalbį žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų