Už 100 eurų pirkta „Audi“ po avarijos vairuotojui „pabrango“ 15 kartų: vyras neslėpė apmaudo

Liudininkai pranešė policijai apie į griovį nulėkusią „Audi“. Atvykę pareigūnai pirmiausiai pamatė ant stogo apsivertusią transporto priemonę su nuimtais valstybiniais registracijos numeriais. Pareigūnai nedelsdami pradėjo iš eismo įvykio vietos pasišalinusio vairuotojo paiešką. Visą situaciją nufilmavo ir laidos „Farai“ operatoriaus kamera.

Kol vienas pareigūnas fiksavo įvykio aplinkybes, kitas apžiūrėjo teritoriją. Apžiūrėję kelio dangą pareigūnai pastebėjo, kad avarijos vietoje ji buvo apledėjusi.

Nors iš pirmo žvilgsnio nematyti galimų sužalojimų pėdsakų, tačiau akyliau įsižiūrėję pareigūnai ant sniego pamatė kraujo žymių.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Po avarijos už 100 eurų pirkta „Audi“ pabrangs 15 kartų

Policininkų darbą gerokai palengvino prie policininkų priėjęs įvykio liudininkas, kuris suteikė svarbios informacijos apie galimus eismo įvykio kaltininkus. Pasak jo, automobiliu greičiausiai vyko du vyrai, kurie gyvena Avinėlių kaime.

Iš „Audi“ sklido stiprus alkoholio kvapas

Kad vairuotojas buvo neblaivus, išdavė iš „Audi“ sklidęs stiprus alkoholio kvapas.

Atvertę mašiną pareigūnai nufotografavo jos VIN kodą, pagal kurį nesunku sužinoti visą automobilio istoriją.

Atvykę prie vieno iš įtariamųjų namų, gyvenamojo namo duris atvėrė moteris, kuri atrodė sutrikusi dėl tokio pareigūnų vizito. Vos pravėrę namo duris pareigūnai iškart pastebėjo po visus namus išmėtytus drabužius ir kambario viduryje svarbiausią įkaltį – sulankstytus automobilio numerius.

Tuo tarpu viename iš kambarių ilsėjosi vienas iš avarijos kaltininkų.

„Ta mašina neseniai buvo parduota, aš pardaviau tą mašiną. Norite prikabinti man dabar vairavimą?“, – savo kaltę neigė jaunuolis.

Avarijos kaltininkas prisipažino lėkęs 140 km/h greičiu

Aiškinantis įvykio aplinkybes pasirodė dar vienas vyriškis.

Ant piliečio veido buvo matyti daugybė sumušimų. Jis nuoširdžiai išklojo visas avarijos aplinkybes ir neslepė, kad automobilį vairavo pats, viršijo greitį ir buvo neužsisegęs saugos diržų.

REKLAMA

„Spustelėjau truputį, nedaug, ką ten, 140 km/h. Keleivis diržu buvo prisegtas. Pagal visas taisykles reikia diržą prisisegti, bet jeigu jis neapsaugo, tai kam jį segtis. Aš va, kai be diržo buvau, tai galvą susidaužiau“, – samprotavo vyriškis, kuris automobilį už 100 eurų įsigijo vos prieš keletą dienų.

Avariją padariusiam vyriškiui gresia baudžiamoji atsakomybė ir maždaug 1500 eurų siekianti bauda.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Visą laidos ištrauką žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Farai“ žiūrėkite kiekvieną ketvirtadienį 19:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų