TV3 Žinios. Meksiko miestą sudrebino pražūtinga avarija: pareikalavo mažiausiai 23 gyvybių

Pražūtinga avarija Meksiko miestą sudrebino apie 22 valandą 30 minučių vietos laiku. Metro traukinys važiavo ant penkių metrų aukščio estakados, kai ši staiga įgriuvo.

Vagonai pakibo virš judrios gatvės. Į avarijos vietą atskubėjusiems gelbėtojams teko iš vagonų traukti prispaustus žmones. Po griuvėsiais matyti ir vienas įstrigęs automobilis, tiesa, jame buvęs žmogus sugebėjo ištrūkti gyvas.

Gelbėjimo operaciją vidurnaktį teko trumpam sustabdyti, iškilus pavojui, kad silpnai besilaikantis vagonas su jame esančiais žmonėmis nukris ant gatvės. Dėl to į avarijos vietą iškviestas kranas. Jis kilstelėjo pakibusį vagoną ir gelbėtojai galėjo tęsti darbą.

Tarnybos skelbia, kad avarija pareikalavo mažiausiai 23 gyvybių. Žuvusiųjų sąraše ir vaikai. Dar apie 70 žmonių atsidūrė ligoninėse, septynių būklė kritinė. Tai – kruviniausia traukinio avarija Meksikoje per pastaruosius kelis dešimtmečius.

Pareigūnai jau pradėjo tyrimą avarijos priežasčiai išsiaiškinti. Pirminiais duomenimis, neatlaikė estakados atraminė sija.

Ši metro linija atidaryta prieš devynerius metus. Jos statybas temdė skundai ir kaltinimai dėl pažeidimų. Kol kas neaišku, ar prieš penkerius metus Meksiką sudrebinę septynių balų žemės drebėjimas kaip nors paveikė liniją, kurioje ir įvyko tiek gyvybių nusinešusi griūtis.

Daugiau aktualiausių Lietuvos ir pasaulio naujienų – TV3 Žiniose arba transliacijoje:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų