Tris vaikus auginančios moters rauda: patikėjusi ūkininko pažadais prarado brangiausią turtą

„TV Pagalbos“ laidoje – atviras buvusios poros barnis ir kaltinimai vienas kitam. Dvylika metų vyresnis vyras su savo širdies drauge pragyveno devynerius metus, per juos pora susilaukė net trijų vaikų. Tačiau dabar poros santykiai yra didžiulėje krizėje ir jau neaišku, ar kada nors vėl bus taip kaip pradžioje? Moteris jaučiasi apgauta ir praradusi brangiausią turtą – jaunystę.

„Ji nesakė, kad nori vestuvių, tai aš jos ir neklibinau. Jovitą gerbiu kaip mamą, mano supratimu, meilė yra kitokia. Nežinau, kas yra meilė? Iš pradžių ją gerbiau, žavėjausi, bet kai ji taip elgtis pradėjo, tai kiek galima…“, – laidos metu teigė daugiavaikis tėvas.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tris vaikus auginančios moters rauda: patikėjusi ūkininko pažadais sugriovė savo gyvenimą

Bėgant metams Jonui pradėjo kliūti Jovitos elgesys su vaikais. Po vieno konflikto žmona susidėjo daiktus ir išėjo iš namų su vaikais. Jovita kaltina Joną, kad šis nesirūpino šeima, vaikams tekdavo kęsti alkį, namuose nuolat trūkdavo maisto, o savo sugyventinį ji vadina tinginiu. 

Šiandien Jovita jaučiasi apgauta. Ją sužavėjęs vyresnis vyras žadėjo aukso kalnus, tačiau realybė pasirodė esanti visiškai kitokia. 

„Jis pragerdavo viską, vaikų pinigus netgi. Aš turėjau biržoje stovėti, vaikus auginti, viską turėjau daryti aš. O ką tu veikei? Ar daržus auginai? Kiekvieną dieną lovoje gulėdamas“, – tulžį lies apgauta moteris. 

Jovita laidos metu teigs, jog yra taip nusivylusi vyrais, kad daugiau net nebeieškos gyvenime antrosios pusės.

Visą pokalbį žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų