Teisme dėl Skvernelį žeidžiančių užrašų liudijo jo žmona: patyrė stresą ir įtampą

Teisme dėl Saulių Skvernelį įžeidžiančių užrašų ant Upės gatvės asfalto liudijo buvusio vyriausybės vadovo žmona. Silvija Skvernelė sako, kad patyrė stresą ir įtampą, turėjo saugoti vaikus nuo neigiamos informacijos ir nesaugumo jausmo būnant namuose.

Užrašus ant asfalto nupiešęs buvęs Dalios Grybauskaitės ir Roko Masiulo patarėjas Gediminas Vaitkevičius pareiškė, kad Skvernelių šeima gali  būti kaip tik rami, nes jo užrašų dėka Lietuva bus apsaugota nuo korupcijos.

Pernai birželį ant Upės gatvės asfalto, vedančio link Sauliaus Skvernelio namų, atsirado užrašai „Skvernelis“ ir „vagies namas“, o šalio jų rodyklė nurodanti 1 kilometro atstumą. Dėl tokių Gedimino Vaitkevičiaus, buvusio Dalios Grybauskaitės ir Roko Masiulo patarėjo, užrašų Saulius Skvernelis kreipėsi į teismą ir teigė, kad patyrė didžiulę moralinę žalą, buvo pažemintas ir apšmeižtas kaip vyras ir tėvas, nukentėjo ir jo šeima.

Šiandien vykusiame bylos nagrinėjime buvo apklausiami įvykio liudytojai, tarp kurių ir Silvija Skvernelė. Moteris sako, kad dėl jos vyrą ir šeimą žeidžiančių užrašų jautė nerimą, nes kaltinamasis žinojo, kur jie gyvena, matavo atstumą iki jų namų, taip pat negalėjo susikaupti dirbdama, turėjo saugoti vaikus, kad jie nesužinotų apie šį įvykį, ir apsaugotų juos nuo baimės ir nesaugumo jausmo būnant namuose. Kaltinamasis Gediminas Vaitkevičius dėl savo poelgio nesigaili ir toliau kaltina Skvernelį.

„Jai nereikia nerimauti, jaudintis, o kaip tik galbūt gali būti rami, nes tie užrašai būtent dėl to, kad jinai arba jos šeima gyventų geresnėje, nekorumpuotoje Lietuvoje“, – sako kaltinamasis Gediminas Vatkevičius.

Gediminas Vatkevičius teigia, kad Skvernelio šeimos įskaudinęs nesijaučia, ir blogo nieko nepadarė – neva, kaip tik, pasielgė gerai.

„Kiekvienas politikas tada galėtų dengtis savo šeima. Iš tikrųjų jis užima politines pareigas, yra viešas asmuo ir galima prieš jo veiksmus taip pat protestuoti“, – pasakoja G. Vaitkevičius.

Silvija Skvernelė teismui aiškino mananti, kad Vaitkevičius neįvykdė visų savo kėslų, greičiausiai esą dėl pasibaigusių dažų ar dėl to kad kaltinamasis nespėjo, liko neužbaigtas dar vienas žodis prasidedantis raidėmis VA. Moteris mano, kad Gediminas Vaitkevičius norėjo užrašyti žodį vagis. Kaltinamasis sako, kad tai reikia palikti spėlionėms.

REKLAMA

„Skvernelio būtent asfaltavimo istorija tos gatvės, kur jis skyrė pinigus būdamas Vyriausybės vadovas. Tai čia yra savaime, kad gali būti ir vagis“, – teigia G. Vaitkevičius.

Buvęs aukštų politikų patarėjas sako, kad ėmėsi vandalizmo dėl išasfaltuoto kelio prie Skvernelio namų, kuriai Vilniaus rajono valdžia papildomai skyrė 300 tūkstančių eurų ir beveik visą sumą nukreipė Upės gatvei. Gediminas Vaitkevičius sako, kad dėl savo veiksmų nesigaili. Apgailestauja tik dėl to, kad savo laiką turėjo gaišti jį sulaikę pareigūnai, o mokesčių mokėtojų pinigai eikvojami tuštiems teismo procesams.

Tiesa, tai ne vieninteliai vandalų užrašai apie Saulių Skvernelį. Netrukus po Upės gatvės išpaišymo ant pėsčiųjų tako Naujojoje Vilnioje atsirado užrašas „Skvernelis durnelis“, o šalies biudžetas prilygintas vyriškam lytiniam organui. Tokius užrašus „Grindos“ darbininkai tuomet užpurškė dažais.


Rašyti komentarą...
P
Pensininkai
2021-04-20 22:46:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Galimai , buvo pasiūstas tas Vaitkevičius, kad padarytų tą savo juodą darbą ir apšmeižtų gerai dirbamtį Ministrą pirmininką ir jį pažemintų. Nes Gerb. Ministras pirmininkas šalies vadovavimą atliko sąžiningai.
Buvęs D.Grybauskaitės ir R.Masiulio patarėjas G.Vaitkevičius turi būti nubaustas , tai būtų pamoka ir kitiems piktadariams, be reikalo puldinėjantiems Valstybės Vadovus.
Atsakyti
0

p
pilietis
2021-04-19 20:15:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
stresa ir itampa patiria lietuvos zmones kai mato kaip premjeras naudojasi savo padetimi gerinti savo asmenine gerove ir nereikia cia apsimetineti ponia kad nesuprantate
Atsakyti
-5

X
Xxx
2021-04-19 22:30:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ale kokie silpni, tie valdžioje tupintys vagys ir aferistai. Pasakius jiems į akis teisybę, patiria bausiausius stresus ir įtampas. Žmonės pasigailėkit jų ir leiskit ramiai ir skaidriai įsisavinti paskolintus ir biudžeto pinigus. Tauta atidirbinėdama jų išvogtus pinigus nestresuoja ir įtampos nejaučia. Vien maloni palaima apima liaudį, dirbant už minimumą. Turi ir valdžios ponai, tik minimumą gauti. Tada nebus nei streso, nei įtampos. Dar nuperka sklypą už 1 eurą ir paskiau stresuoja, o jai kas sužinos ir dar spaudoje parašys. Biednas, neturi ko stresuot. Laikas ponus išlaisvint nuo įtampos ir streso, konfiskuojant turtus valstybės naudai.
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų