Skvernelis teigia, kad žmonos komentarai padėjo rinkimuose: didžiuojuosi ja

Specialioje laidoje „TV3 Žinios. Seimo rinkimai 2020“ apsilankė premjeras ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) sąrašo lyderis Saulius Skvernelis. Paklaustas apie tai, ar jo žmonos įrašas socialiniuose tinkluose su padėka Vidaus reikalų ministerei Ritai Tamašunienei nepakenkė LVŽS rezultatams, S. Skvernelis teigė, kad tai kaip tik padėjo.

„Manau, kad padėjo. Jeigu mes kalbėtume apie tai, kokie rezultatai Vilniaus krašte, tai tikrai matosi akivazdžiai. Manau, kad tie rezultatai bus palankūs mums ir nematau, dėl ko turėtų pakenkti. <...> Jeigu tau nepatinka, tu manai, kad Rita Tamašunienė dirbo prastai, tai tik argumentas. Mano žmona turi savo nuomonę, yra savarankiškas žmogus, aš ją gerbiu, didžiuojuosi, kad ji tokią nuomonę pareiškė. Ir tai yra tiesa apie Seimo narės veiklą, aštuoneri metai ji yra mūsų Seimo narė ir tikrai nevaldiškai žiūri į rinkėjus, tikrai rūpinasi visais gyventojais“, – teigė Saulius Skvernelis.

Visą pokalbį su Sauliumi Skverneliu pamatykite siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Tiesioginėje laidoje „TV3 Žinios. Seimo rinkimai 2020“ išvysite visą aktualiausią ir naujausią informaciją apie rinkimus bei rinkimų rezultatus. Svarbiausi šalies politikai laidos studijoje dalinsis įžvalgomis ir komentarais. Laidos vedėjai: Artūras Anužis, Donata Račaitė ir Vladimiras Laučius.

VISĄ LAIDĄ PAMATYKITE ČIA:


Rašyti komentarą...
K
2020-10-12 03:34:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
rūkai sauliuk?
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų