Rusijoje pareigūnai be jokių dokumentų įsiveržė į Navalno biurus ir konfiskavo turtą

Rusijoje Kremliaus pasiųsti pareigūnai vėl krato opozicionieriaus Aleksėjaus Navalno komandos štabą. Kol opozicionierius sveiksta po apnuodijimo „Novičioku“, kaukėti pareigūnai be jokių teismo dokumentų įsiveržė į jo biurus ir konfiskavo ten esantį turtą. Opozicija sako, kad tai dar vienas bandymas atkeršyti už jų atskleistą korupciją tarp aukšto rango Kremliaus pareigūnų.

Rusų opozicionieriaus įkurto „Kovos su korupcija“ fondo užfiksuotuose kadruose matyti kaukėti pareigūnai lipnia juosta užklijuojantys saugumo kameras organizacijos biuro koridoriuose Maskvoje. Opozicionierių patalpos kratomos visame mieste. Nepateikus jokių kratas pateisinančių dokumentų areštuojamas turtas ir dokumentai. Pareigūnai tuština, net studiją, kur šiuo metu Vokietijoje po apnuodijimo „Novičioku“ sveikstantis A. Navalnas įrašinėjo vaizdo įrašus, savo „Youtube“ kanalui. Darbutojams neleidžiama išeiti.

Kremlius sako, kad kratos pradėtos iškėlus bylą Ivanui Zhdanovui, kuris šiuo metu vadovauja A. Navalno fondui. Tiesa, kuo jis kaltinamas – neatskleidžia. Opozicija sako, tai eilinis bandymas su jais susidoroti.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Rusijoje pareigūnai be jokių dokumentų įsiveržė į Navalno biurus ir konfiskavo turtą

Neseniai Rusijoje teismas I. Zhadanovui liepė sumokėti baudą už tai, kad „Kovos su koupcija“ fondas iš interneto nepašalino vaizdo įrašo, kuriame detaliai atskleidžiamas tyrimas apie Dmitrijaus Medvedevo plataus masto korupcinius ryšius.

Kiek ankščiau Maskvos teismas fondui liepė sumokėti beveik milijoną eurų už vaizdo įrašą, kuriame atskleidžiama, kaip V. Putinui artimas verslininkas Jevgenijus Prigožinas, neva išskirtinėmis sąlygomis tiekė nekokybišką maistą Maskvos mokykloms ir darželiams. Pats J. Prigožinas kaltinimus neigia, tačiau pagrasino atkeršyti A. Navalnui dėl apjuodintos reputacijos. Neturint pinigų sumokėti baudos, „Kovos su korupcija fondas“ buvo uždarytas ir perregistruotas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų