Pareigūnai paaiškino, kodėl pasirinko būtent tokios spalvos ir modelio naują pažeidėjų siaubą

Kauno policija pristato naujausią savo ginklą kovoje su greičio mėgėjais bei kitais pažeidėjais, nepaisančiais kelių eismo taisyklių. Jau greitai į apskrities kelius išriedės dar vienas nežymėtas automobilis. Jį policija gavo iš Kauno rajono, nuperkančio jau antrąjį automobilį policijai kovai su kelių chuliganais.

Naujutėlaitis „Volkswagen Passat“ – dar vienas greičio mėgėjų ir kitų kelių eismo taisyklių pažeidėjų siaubas. Šis nežymėtas policijos automobilis jau greitai išriedės į Kauno apskrities kelius. Jo viduje du greičio matuokliai, kurie fiksuoja lekiančio automobilio greitį visomis kryptimis, bei kita įranga, galinti pažeidimus įamžinanti net už kelių šimtų metrų.

Pilką mašinos spalvą policija rinkosi neatsitiktinai – tokių automobilių eisme daugiausia, tad šis nekris į akis kelių „ereliams“.

„Neišsiskiriam iš minios ir susidarom realų vaizdą, kas vyksta šiandien mūsų keliuose, kaip vairuotojai važiuoja, kai nėra spalvomis atitinkamai pažymėto automobilio – matom, kad važiuoja atsipalaidavę, kalba telefonais, lenkia draudžiamose vietose, viršija leistiną greitį“, – sako Kelių patrulių kuopos vadas Ramūnas Kemzūra.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kauno policija pristatė naują ginklą kovoje su greičio megėjais ir pažeidėjais

Pareigūnai atskleidžia, kad per mėnesį vien nežymėti automobiliai Kauno regione užfiksuoja pusę tūkstančio pažeidimų.

„Šito automobilio jie nemato, apie padarytą kelių eismo taisyklių pažeidimą sužino tik gavę pranešimą apie tai, kad tokį pažeidimą padarė. Tai savotiškai gerai, nes yra ir korupcijos ar  drausmės prevencija, ir mažiau kyla klausimų tiems asmenims, kurie įvykdo kelių eismo taisyklių pažeidimus, nes pasiginčyti su technika, kuri užfiksavo pažeidimą, yra labai sudėtinga“, – pasakoja Kelių policijos viršininkas Vigintas Lukošius.

Dažniausiai jis važinės Kauno rajono keliais, mat vien šiemet juose žuvo 4 žmonės.Tiesa, itin chuliganiškai ir pavojingai vairuojančiuosius šiuo nežymėtu policijos pasatu patruliuojantys pareigūnai, dažnai ir neuniformuoti, stabdys ir drausmins čia pat vietoje. Ypatingas dėmesys bus skiriamas rajono keliams, mat šiemet čia jau žuvo 4 žmonės. Beveik 30 tūkstančių eurų atsiėjusį automobilį policijai nupirko Kauno rajono valdžia iš saugumo programos lėšų, kurias skiria ir perėjų ženklinimui ar  gatvių apšvietimui naktį.

„Programa „Saugus Kauno rajonas“ orientuota į saugumą plačiąja prasme. Tos programos šių metų dalis yra skirta nežymėtam automobiliui, kuris ir rūpinsis saugumu. Ne paslaptis, mes esame valstybinių regioninių kelių sandūroje, kur daug to transporto praeina“, – teigia Kauno rajono meras Valerijus Makūnas.

REKLAMA

Beje, tai jau antroji rajono valdžios dovana pareigūnams. Iš viso Kauno policija turi 5 nežymėtus automobilius, labiausiai visiems turbūt pažįstama štai ši dažnai keliuose matoma „Škoda Octavia“. Kartais Kauno regiono keliuose patruliuoja ir į svečius atvykę pareigūnai iš sostinės.

„O svečiai, kai atvažiuoja, mūsų neinformuoja, bet mes džiaugiamės jų dalyvavimu. Pastebim dažnokai“, – kalbėjo R. Kemzūra.

Vos pasirodžius informacijai, kad Kauno policija jau turi naują nežymėtą automobilį, apie tai žinia kaip mat nuvilnijo per visus socialinius tinklus – internautai dalijasi jo nuotraukomis ir ragina neįkliūti.


Rašyti komentarą...
p
pofig
2020-07-12 12:36:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
kuinia,antiradara ir antilazeri reikia pirkti.
Atsakyti
0

S
Saugus be baudų
2020-07-12 16:13:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai ne reklama, naudoju ,,Neoline 9100s" puikus prietaisas, fiksuojamos visos policijos priemonės, pažeidinėti taisykles blogai, bet kai labai reikia mano žaisliukas gelbsti.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų