Panevėžyje darant aikštelę liko lopas – darbininkai asfaltą liejo aplink automobilį

Kuriozas Panevėžyje. Daugiabučio kiemo aikštelę atvykę asfaltuoti darbininkai nė nesivargino rasti joje stovinčios mašinos šeimininką ir naują asfaltą tiesiog išliejo aplink paliktą automobilį. Paliktas lopas sukėlė gyventojų pasipiktinimą.

Smėlynės 51 namo kiemo asfaltavimo ypatumai Panevėžyje kelia juoką, jei ne graudulį. Ką tik nauja asfalto danga išlieta aikštelė pradžiugino ne vieną šio namo gyventoją, bet baigti darbus sutrukdė štai taip paliktas automobilis:

„Juokinga. Gal žmogus buvo išvažiavęs kažkur, pasitaiko, bet irgi galėjo pranešt bent. Galėjo paprašyti giminių kažką padaryt."

„Lopas, jeigu čia taip paliks, tai žiemą ir vanduo pabėgs, ir ledas, tai vėl viskas pradės griūti."

„Asfaltas karštas, technika suvežta stoja ir visi juokiasi, kokie kvailiai šitaip dirba, tai kaip galima atlikti tuos darbus. Vilniaus mieste priimta tvarka savivaldybė evakuoja, už nuvilkimo darbus susimoka, už išvežimą, ir viskas pasibaigia."

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Panevėžyje darant aikštelę liko lopas – darbininkai asfaltą liejo aplink automobilį

Nors namo pirmininkas buvo pakabinęs skelbimus, įspėjančius apie planuojamus darbus, vienu kartu išasfaltuoti aikštelės prie Smėlynės 51 namo Panevėžio gatvių darbininkams nepavyko, mat nutempti į šalį palikto automobilio niekas nesiryžo.

„Koridoriuj laiptinės, kur skelbimus kabina, kad žmonės patrauktų mašinas, nes asfaltuosim. Bet, matyt, neklausė, nepatraukė ir taip liko."

„Čia ji kelias dienas stovėjo, nerado. Paskui išvažiavo kažkas, o kieno ji buvo, neaišku."

Dėl tokios kliūties darbininkai nesuko galvos, tačiau gyventojams neramu, ar tik šitoks lopas nebus paliktas: „Aš patrauksiu ir tada galėsite pafilmuoti."

Nors po kurio laiko stovinčios mašinos vairuotojas atsirado, Panevėžio gatvių darbininkai negrįžo. Namo gyventojai pasakoja, kad žmogus kelioms dienoms buvo išvykęs žvejoti, o kai grįžo, mašiną jau rado aplietą asfaltu:

„Elementarus pasityčiojimas iš dirbančių žmonių, kurie vykdo darbus, daro, stengiasi ir tvarko, už tą vietą konkrečiai atsakingas pirmininkas."

„Gali surast savininką ir tegul už savo pinigus dabar baigia darbą."

Panevėžio gatvių vadovas sako, kad lopas bus užlygintas, tačiau kai tik tam atsiras laiko ir papildomų pinigų.

REKLAMA

„Ir medžiagos iš anksto būna užsakomos, ir asfaltas nėra tokia medžiaga, kur tu gali užsisakyti, pasikrauti ir sugrąžinti, tai buvome priversti vykdyti darbus. Aišku, įmanoma pasitelkus vyrus nukelti tą mašiną, bet šį kartą taip nedarėme. Būtinai grįšime, bet, aišku, papildomos išlaidos bus, bet ką padarysi, reikia darbą pabaigti", – komentavo Panevėžio gatvių vadovas Arvydas Zapalskis.

Patraukti automobilį, jei šis turi šeimininką, savivaldybei nėra paprasta. Mat jeigu jis bus apgadintas, gali tekti atsakyti teisme.

„Su gyventojų lėšų prisidėjimu yra mažiau kuriozinių situacijų, o kur yra tiesiogiai skiriama, būna visokių situacijų, kada gyventojai palieka, išvažiuoja ir to automobilio negalime mes pajudinti. Kas atsakytų, jeigu jis būtų sugadintas ir teisėtas savininkas galėtų reikalauti kompensacijos", – aiškino miesto savivaldybės infrastruktūros skyriaus pavaduotojas Darius Linkonas.

Tačiau Panevėžio gatvių vadovas pasigenda ir pačių gyventojų sąmoningumo. Esą piktinasi duobėtomis gatvėmis, nelygiomis automobilių stovėjimo aikštelėmis, bet kai prireikia, automobilio patraukti negali.

Daugiau detalių – vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
B
Bronius
2020-08-12 06:43:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visame straipsnyje tik "nieko negali ir nieko negali". Lietuvoje tik mokesčius GALI surinkti. Nei valdžia, nei eiliniai gyventojai neturi jokios atsakomybės. Visi ant visko padėję... Bardakas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų