Neįtikėtinas kauniečio Mariaus užsispyrimas – į Paryžių važiuoja dviračiu: „Namo tikiuosi parminti Kūčioms“ Laida „Žmonės kalba“

Kaunietis Marius Naruševičius aplinkinius jau kurį laiką stebina išskirtinėmis kelionėmis dviračiu. Prieš metus jis vos per 10 dienų apmynė Lietuvą ir įveikė 1,4 tūkstančius kilometrų. Šįkart Marius užsimojo dviračiu pasiekti Paryžių. Laidoje „Žmonės kalba“ vyras pasakoja, kad iš pradžių planas buvo iš Kauno nuvažiuoti į Zakopanę. Aplankęs populiariausią kalnų miestą Lenkijoje, Marius nusprendė, kad galėtų pasiekti ir Romą.

„Viskas kažkaip vyksta spontaniškai. Lyg ir neturiu išankstinio plano, kur važiuosiu toliau, bet pabuvojęs Zakopanėje natūraliai pajutau, kad noriu judėti link Romos. Kol kas viskas sekasi gerai ir esu jau pusiaukelėje iki galutinio tikslo – Paryžiaus. Orai šiuo metu Italijoje dar puikūs, tai juokauju, kad čia tikras kelionės desertas man, nes iki tol visko buvo“, – šypsodamasis sako Marius.

Kaunietis tikina, kad tokios kelionės yra puikus būdas įrodyti sau, ką gali ir kokią valią turi. Kiekvienam, anot Mariaus, kartais reikia išeiti iš komforto zonos. 

„Aš mėgstu važiuoti dviračiu, nes tokiu būdu galiu patirti gamtą, visai kitokie pojūčiai, nei lekiant automobiliu ar motociklu. Nesu profesionalus dviratininkas, o tik keliavimo šia transporto priemone entuziastas“, – pasakoja Marius.

Visą interviu su Mariumi Naruševičiumi žiūrėkite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

Atviri, nuoširdūs, talentingi ir kartais priverčiantys nubraukti skausmo, o kartais juoko ašarą. Būtent tokie yra naujienų portalo tv3.lt laidos „Žmonės kalba“ pašnekovai. Naujausių kūrinių pristatymai, neeilinės istorijos, kelionės ir meilės ryšiai – žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės drąsiai kalba apie viską.

Laidą „Žmonės kalba“ žiūrėkite kiekvieną savaitę portale tv3.lt, platformoje TV3 Play ir TV3 televizijos „Facebook“ paskyroje.


Rašyti komentarą...
K
Keliautojas
2021-10-08 17:55:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Esu iki varšuvos nuo vilniaus pesciom nuejes ir ka =D
Atsakyti
0

T
Tomas
2021-10-10 09:04:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Śaunuolis!!!!!!!!!!!! Mariuk tik sanarius patepk kuom nors, kad nesudyltu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų