Vaida Skaisgirė – pirmąkart atvirai apie pažintį su Elvinu, vestuves ir kodėl nebendrauja su buvusiu vyru Laida „Pasikalbėkim“

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina prodiuserę, laidų vedėją Vaidą Skaisgirę. Nelengvas skyrybas su buvusiu krepšininku, TV prodiuseriu Rolandu Skaisgiriu išgyvenusi moteris šiuo metu mėgaujasi laime sužadėtinio Elvino glėbyje. Vasaros pabaigoje vyras pasipiršo Vaidai, o ši užtikrintai ištarė „taip“. Kaip jiedu susipažino? Iki šiol žinoma moteris apie tai viešai dar nebuvo pasakojusi.

„Viskas prasidėjo per patį karantino įkarštį. Net kavos nebuvo kur tada normaliai išgerti, bet Elvinas labai atkaklus! Galiausiai jam pavyko pakviesti mane į pasimatymą, nors aš, tiesą sakant, nieko per daug nesitikėjau. Maniau, kad susitiksim, valandėlę šnektelėsime ir viskas tuo baigsis... O atsitiko taip, kad jau per pirmą pasimatymą mudu prakalbėjome mažiausiai penkias valandas!

Nuoširdžiai pajutau, kad su šiuo žmogumi man labai labai gera. Arba įvyksta viduje tas spragtelėjimas, arba ne. Mudu tikrai esame labai panašūs, bet tuo pačiu ir skirtingi. Elvinas moka mane nuraminti, jis šalto proto, o aš kartais būnu degtukas, todėl papildome vienas kitą“, – šypsodamasi sako Vaida.

Pora jau pasirinko ir vestuvių datą, ir vietą. Vaida laidoje atskleis, kuo ji yra abiems ypatinga. O kaip į naująjį mylimąjį reagavo moters buvęs sutuoktinis?

„Mes visiškai nebendraujame su Rolandu. Absoliučiai. Nežinau, gal jam dar išlikusios kokios nors nuoskaudos? Iš visos širdies linkiu buvusiam vyrui ramybės, laimės, susirasti antrą pusę. Kiek žinau, jis jau ir turi ją“, – sako Vaida.

Laidoje taip pat išgirsite, ką Vaidai teko išgyventi per skyrybų įkarštį, kai viešai buvo kaltinama neištikimybe. Moteris neslepia, kad prireikė ir psichologo pagalbos. Atviras pokalbis apie drąsą vėl būti laiminga, tikėjimą meile ir didžiulį norą dar kartą tapti mama.

Visą interviu su Vaida Skaisgire žiūrėkite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.

„Pasikalbėkim“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 19 val. portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play. Laidą rasite ir TV3 televizijos „Facebook“ paskyroje.


Rašyti komentarą...
L
Laura
2021-09-26 22:11:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
O ar.prisimeni kaip neseniai visiems aiskinai kokia meilė skaisgiriui koks jis geras, idomus , iškėlė tave kaip šūdą ant šakių prodiuserė nebejuokink, jei ne Rolas, dirbtum makses kasoje tik tiek verta , antra Bunkė kreivom kojom, bet ana dar nors daro kazką, o tu tik imitacija darbo
Atsakyti
-27

n
na, nežinau
2021-09-26 19:15:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kažkodėl antipatiška moteriškė, kuriai, atrodo, vis dar trūksta dėmesio. O nuotraukos tai išvis ne viešumai.
Atsakyti
-28

A
Ale
2021-09-26 20:41:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Su senesnių buvo įvesta į sau versliuka na tada pamatė kad reike jaunesnių tik įdomu ar ilgam kaip prireiks pinigėlių, matomai daug pinigų viščiukus rudenį skaiciuoja
Atsakyti
-24

SKAITYTI KOMENTARUS (39)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų