Žinių vedėjos Donatos Račaitės gyvenime – džiugūs pokyčiai: „Nesitikėjau mylimąjį sutikti tokioje vietoje“ Laida „Pasikalbėkim“

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina TV3 žinių vedėją Donatą Račaitę. Pastarieji metai moters asmeniniame gyvenime buvo išties kupini pokyčių, kurie daugiausia susiję su nauju mylimuoju. Donata atvirai sako niekada negalvojusi, kad jos sprendimas dalyvauti projekte „X faktorius. Žvaigždės“ bus toks lemtingas.

„Aš tikrai atsakingai svarsčiau, ar ryžtis tokiai avantiūrai, nes juk nesu profesionali atlikėja, bet galiausiai supratau, kad turiu pabandyti. Nesigailiu žengusi tokį žingsnį ir dabar, praėjus jau metams, viską atsimenu su šypsena veide.

Juo labiau, kad dalyvavimas „X faktoriuje“ man atnešė meilę, nes būtent ten pažinau Mantą! Dabar abu dažnai pajuokaujame, kad ko gero turėjau dalyvauti dėl to, kad sutiktume vienas kitą“, – nuoširdžiai sako Donata.

Projekte užsimezgusi pažintis neilgai trukus išaugo į šiltesnius jausmus. Visgi žinių vedėja patikina, kad iš pradžių buvo truputį atsargi, nes jai Mantas labai patiko, o ar ji jam kėlė tokius pat jausmus? Galiausiai pirmas pasimatymas išsklaidė visas abejones ir po kiek laiko pora nusprendė apsigyventi kartu naujuose namuose.

„Mes juk nesame jaunuoliai, abu turėję prieš tai ilgalaikius santykius. Todėl nebenorėjome daugiau švaistyti brangaus laiko pasimatymų maratonui. Galiausiai, aiškiai pajutome, kad esame skirti vienas kitam. Tiesiog, būnant kartu apima jausmas, lyg pažinotume vienas kitą daugybę metų.

Tiesa, apsigyvenus drauge teko ir vis dar tenka mokytis prisitaikyti vienam prie kito, bet tai normalus etapas. Aš jaučiuosi su Mantu saugi, rami ir atvirai pasakysiu – kaip niekada laiminga“, – šypsodamasi sako Donata.

Žinių vedėja neslepia, kad su mylimuoju vis daugiau kalba apie santuoką ir šeimą. Ar Donata jau pasirengusi motinystei? 

Visą interviu su Donata Račaite žiūrėkite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.

„Pasikalbėkim“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 19 val. portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play. Laidą rasite ir TV3 televizijos „Facebook“ paskyroje.


Rašyti komentarą...
S
Skaitytoja
2021-09-19 22:38:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Grazi pora , spinduliuojanti geras emocijas, belieka palinketi darniu santykiu, sveikatos
Atsakyti
-4

A
Aa
2021-09-20 09:27:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Malonus žmogus.
Atsakyti
0

S
Slabodke
2021-09-20 14:51:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai čiki bobyke,iš visu Liėtuvos laidu,kanalu,vedėju pati gražiausia,sėkmės mažuliai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų