Išskirtinis prezidento Valdo Adamkaus interviu – apie 70-imt santuokos metų, besąlygišką meilę ir norą tapti tėvais Laida „Pasikalbėkim“

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina prezidentą Valdą Adamkų. Rugsėjo 1-ąją sukanka lygiai septyniasdešimt metų, kai jo Ekscelencija ir buvusi pirmoji šalies ponia Alma Adamkienė yra susituokę. Išskirtiniame interviu kadenciją baigęs Lietuvos vadovas dalinasi prisiminimais, kaip susipažino su būsima žmona.

Pasak V. Adamkaus, jam ir pačiam neįtikėtina, kad septyniasdešimt vedybinių metų praėjo šitaip greitai. Taip pat priduria, kad tie metai buvo be galo laimingi, nors teko išgyventi ir sunkių akimirkų. Žmoną V. Adamkus iki šiol myli taip, kaip ir tą dieną, kai pirmąsyk išvydo ant gimnazijos laiptų.

„Susitikome gimnazijoje, kurią įkūrė išeivijos pedagogai. Aš į Vokietiją atvykau iš Kauno, o Alma iš Telšių. Pamačiau antro aukšto laiptais besileidžiančią merginą – geltonkasė, mėlynų akių, tikra lietuvaitė. Atvirai pasakysiu, kad tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio. Na, širdyje kažkas sutvinksėjo. Pagalvojau, kad jeigu kada nors vesiu, tai bus tik tokia kaip ji“, – susipažinimo akimirkomis dalinasi V. Adamkus.

Baigus gimnaziją, visi išsiskirstė į skirtingus kampelius, o prabėgus penkeriems metams Valdas ir Alma jau susitiko Amerikoje. 

„Aš gyvenau Čikagoje, o ji su tėvais Rakforde. Mūsų pažintį prisimindamas susižinojau, kur ji gyvena, jau tada turėjau ir savo automobilį, tad nuvažiavau aplankyti. Aš tikrai savotiškai Almos ieškojau. Neilgai trukus Rakforde apsivedėm, paskui dar bandėme žiūrėti, kur Amerikoj įsikurti, bet galų gale persikėlėm atgal į Čikagą ir visus penkiasdešimt metų praleidome ten“, – pasakoja prezidentas.

Su kokiais iššūkiais pora susidūrė bendro gyvenimo pradžioje? Kaip jauniems žmonėms pavyko juos įveikti? Taip pat išgirsite, kokių neįtikėtinų kuriozų nutiko per judviejų jungtuves. Prezidentas atvirai pasakoja ir apie tai, kaip jiems sekėsi išlaikyti darnius santykius per visus ilgus metus, už ką jaučiasi labiausiai dėkingas mylimai žmonai ir ar kada nors yra galvoję susilaukti vaikų. 

„Mūsų gyvenimas turėjo įvairius etapus – buvo geriau, buvo blogiau. Sunkiai praėjome, kai kuriuos laikotarpius, bet tvirtumas, užsispyrimas bei noras kurtis geresnį gyvenimą davė savo rezultatus“, – nuoširdžiai sako V. Adamkus.

Visą interviu su prezidentu Valdu Adamkumi žiūrėkite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.

„Pasikalbėkim“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 19 val. portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play. Laidą rasite ir TV3 televizijos „Facebook“ paskyroje.


Rašyti komentarą...
R
Rima
2021-08-30 14:37:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuostabi pora.Pavyzdiems visiems: jauniems, vyresniems, pagyvenusiems.
Atsakyti
-1

M
Moteris
2021-08-30 11:47:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Būkit laimingi!!!
Atsakyti
-3

B
BLAIVININKAS
2021-08-29 19:14:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šio prezidento braižas , sprendžiant įvairias problemas, telpa į išsireiškimą: - Mane stebina, stebiuosi, kad Lietuva nyksta...
Atsakyti
-11

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų