Aktorė Marija Chlebopaševaitė – apie skyrybas su „X faktoriaus“ laimėtoju ir naują laimę: šalia Kęstučio pražydau Laida „Pasikalbėkim“

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina aktorę Mariją Chlebopaševaitę-Vaidilę. Projekte „X faktorius“ sužibėjusi ir kultiniu Kakės Makės vaidmeniu išgarsėjusi moteris šiuo metu mėgaujasi motinyste. Sūnaus Gabrieliaus sulaukusi Marija atvira – dabar yra kaip niekada laiminga ir jaučianti neapsakomą pilnatvę. 

„Vaiko gimimas išties įnešė į mano gyvenimą naujų spalvų, naujų matymų. Viskas tiesiog atrodo kur kas ryškiau, aiškiau, nes Gabrielius yra visi atsakymai. Jis dar nekalba, bet mes jau šnekamės ir puikiai suprantame vienas kitą.

Aš labai anksti pajutau motinystės instinktą, buvau gal 15 ar 16 metų, todėl net atrodo, kad jau vėlokai pagimdžiau. Bet aš tikiu, kad vaikai ateina tada, kada turi ateiti. Jie pasirenka tėvus ir aš noriu tikėti, kad Gabrielius pasirinko būtent mane“, – šypsodamasi sako Marija.

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. M. Chlebopaševaitės-Vaidilės gyvenimo akimirkos

Visgi aktorė pripažįsta, kad kelias į dabartinę laimę nebuvo toks jau lengvas. Ypač sunkų laikotarpį ji išgyveno po skyrybų su aktoriumi, projekto „X faktorius“ laimėtoju Dovydu Laukiu. Iki šiol apie skyrybas abu beveik nekalbėjo, tačiau Marija ryžosi atvirumui. Daugelis manė, kad šį žingsnį pora žengė lengvai, nepatyrė jokių sunkumų, galbūt net išliko draugais, bet aktorė sako, kad jiedu visiškai nebendrauja. 

„Man buvo labai labai šūdinai, tikrai. Po skyrybų nebuvo vien, kad štai aš pabuvau ramiai, ne. Buvo ir tokia depresija maža, visokių tokių dalykų buvo. Aš iki šiol dar tarsi esu susituokus su Dovydu, nes abu turime išsitatuiravę vestuvinius žiedus. Kodėl nepasinaikinau? Buvo tokių minčių, bet nutariau, kad tai mano istorijos dalis, mano praeitis, kurios nematau prasmės ištrinti ar naikinti.

Būna, kad žmogus slepiasi po daug šydų ir tiesiog atrodo, kad tinka, bet netinka tas žmogus. Mes su pirmuoju vyru santuokoje buvom tokie tarsi du geri draugeliai, o su Kęstučiu jaučiuosi moterimi, jaučiuosi esanti šalia vyro. Jis man padėjo išsiskleisti pačiomis gražiausiomis spalvomis ir aš tikrai pražydau“, – nuoširdžiai sako Marija.

Kaip aktorė susipažino su Kęstučiu? Kuo ypatingos buvo judviejų vestuvės per karantiną? Ar tai, kad dabartinis vyras nesusijęs su menų pasauliu, lengviau padeda išlaikyti darnius santykius? Kodėl su pirmuoju vyru jiedu slėpė faktą, kad yra susituokę? Kokios naujos veiklos, susijusios su aktoryste, Marijai šiandien teikia didžiausią dvasinę palaimą? 

Visą interviu su M. Chlebopaševaite-Vaidile žiūrėkite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.

„Pasikalbėkim“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 17 val. portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play. Laidą rasite ir TV3 televizijos „Facebook“ paskyroje.


Rašyti komentarą...
J
Jo
2021-08-16 07:57:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Laukys ir atrodo, toks saldus kaip boba. Jie abu su Monika pačiuože, tai gal kokį pora metu ir išsilaikys jų santuoka. Atsiras kita ir vėl bus kita santuoka.
Atsakyti
0

L
Laima
2021-08-19 11:29:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
negalvojau, kad Laukys toks neišradingas, su visomis nuotakomis tatuiruojasi žiedus. Žiūrėk, kad pirštų nepritruktų
Atsakyti
0

M
Milda
2021-08-19 22:09:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neissilaikys nes laukys yra narcizas ir dabar jau laksto paskui mergu sijonus ne viena kart jau ir si santuoka buvo susvyravus o monikaa yra normali mergina tik susidejo su lo elasu ir sugadino sau gyvenima ir dar ne vienai sugadins
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų