Stilistas Ąžuolas Misiukevičius – apie kritiką dėl išvaizdos: aš ne pinigas, kad visiems patikčiau Laida „Pasikalbėkim“

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina plaukų stilistą ir vizažistą Ąžuolą Misiukevičių. Vos 24-erių vaikinas tapo tikra socialinių tinklų žvaigžde – tūkstančiai sekėjų žavisi Ąžuolo pozityvumu ir jį vadina geros nuotaikos bomba. Į savo „Instagram“ paskyrą pradėjęs kelti šmaikščius vaizdo įrašus Ąžuolas nesitikėjo, kad jie sulauks tokio populiarumo, o kultine jau tapusi frazė „tik į priekį“ atneš finansinę sėkmę.

„Per karantiną norėjosi praskaidrinti nuotaiką žmonėms, o kartu ir sau, todėl pradėjau filmuoti trumpus vaizdo įrašus, kuriuose raginau nenukabinti nosies. Tik į priekį kviečiu eiti visus, nes ši frazė tinka įvairiems gyvenimo atvejams. Aš ir pats stengiuosi nepasiduoti kliūtims, nors tikrai būna dienų, kai liūdžiu ar esu kažkuo nusivylęs.

Kai pamačiau, kad žmonėms patinka tai, ką darau, gimė idėja sukurti džemperius ir marškinėlius su įkvepiančiomis mano frazėmis. O dabar įgyvendinau ir vieną didžiausių svajonių – atidariau grožio saloną, kurį irgi pavadinau „Tik į priekį“. Juk kartais reikia labai nedidelių pokyčių, pavyzdžiui, naujos šukuosenos, kad judėtum toliau“, – sako Ąžuolas.

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ą. Misiukevičiaus gyvenimo akimirkos

Visgi jaunasis verslininkas pripažįsta, kad socialiniai tinklai teikia ne tik džiaugsmą – neretai jis sulaukia ir bjaurių komentarų bei žinučių. Ąžuolas atvirai sako, kad žmonėms kliūna jo išvaizda, kalbėjimo maniera, o dažnai yra užgauliojamas dėl seksualinės orientacijos.

„Bet aš esu išvis be orientacijos! Kaip tai? O gi labai paprastai, nes esu įsitikinęs, kad meilė neturi lyties. Kiekvienas galime mylėti, ką norime, svarbu, jog gerai tuo metu jaustumėmės. Aš dabar neturiu antros pusės, nes esu visas jėgas ir dėmesį nukreipęs į darbus, bet norėčiau kada nors turėti mylimą žmogų šalia.

Šiandien mano didžiausi palaikytojai yra šeima ir keli artimiausi draugai. Ypač esu laimingas, kad turiu nuostabią mamą. Su ja galime kalbėtis apie viską, nes ji yra tas žmogus, kuriam galiu pasiguosti, kai būna išties sunku. Aš puikiai suprantu, kad negaliu visiems patikti, bet to ir nesiekiu“, – šypsodamasis sako Ąžuolas.

Vaikinas tikina, kad nėra pasidaręs jokios plastinės operacijos, nors yra manančiųjų, kad jo migdolinės akys – chirurgų darbo rezultatas. Taip pat ne visi žino, kad Ąžuolas turi klausos negalią, mat pasaulį išvydo trimis mėnesiais anksčiau ir svėrė vos 600 gramų. 

„Išgyvenau, nes jau tada variau tik į priekį. Turbūt ta kovos dvasia mano kraujyje nuo mažų dienų. O piktų žmonių visada buvo ir bus. Tik aš esu įsitikinęs, kad ne visi lietuviai tokie. Mes mokame ir galime būti draugiški, priimti kitaip mylinčius, atrodančius. Aš nenoriu niekur vykti iš Lietuvos, nes man čia tikrai gera gyventi“, – teigia Ąžuolas.

REKLAMA

O koks buvo jo gyvenimas Londone? Kokių dar ateities planų turi jaunasis verslininkas? Ir kaip jis išmoko atsiriboti nuo neigiamų emocijų?

Visą interviu su Ą. Misiukevičiumi žiūrėkite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.

„Pasikalbėkim“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 17 val. portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play. Laidą rasite ir TV3 televizijos „Facebook“ paskyroje.


Rašyti komentarą...
J
Joooo
2021-08-08 17:06:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas per padaras
Atsakyti
-2

S
Senas bajaris
2021-08-08 17:04:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Negiedok
Atsakyti
-1

A
Antbangos
2021-08-08 20:29:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kelinta banga dabar jau šitų belyčių kyla? Banguojam vis. Tai korona, tai migrantai, tai skiepai, tai LGBT ,,perliukai''.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų