15 metų už baleto šokėją Jušką jaunesnė Agnė – apie amžiaus skirtumą ir netikėtą prašymą vyrui Laida „Pasikalbėkim“

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina SEO specialistę, vadybininkę Agnę Juškienę. Baleto primarijaus Nerijaus Juškos žmona pripažįsta, kad daugelis iki šiol įsivaizduoja, kad ji irgi yra balerina. Smulkutė, lieknutė moteris iš tikrųjų susijusi su menais, bet ne baleto scena, o dainavimu. Tiesa, ši veikla, pasak Agnės, yra labiau jos hobis, nors būtent dainavimo dėka ji sutiko savo gyvenimo vyrą.

„Turėjau garbės dainuoti vestuvėse Italijoje, kuriose šoko ir Nerijus. Jau tada aš jam kritau į akį, bet šventė baigėsi ir mūsų bendravimas taip pat. Tačiau maždaug po metų mudu vėl susitikome jau Lietuvoje ir nuo tos akimirkos pradėjome draugauti.

Visgi iš pradžių buvau truputį atsargi, nes žinojau, kad Nerijus yra iš meno pasaulio, pagarsėjęs, kaip vakarėlių siela. Žinot, tokia net baimė buvo, kad nebūti tuo žaisliuku, ta mergina, su kuria galbūt nueis į vieną renginį, į kitą ir viskas ties tuo baigsis “, – atvirai sako Agnė.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. A. Juškienės gyvenimo akimirkos

Galiausiai Nerijui pavyko užkariauti penkiolika metų jaunesnės moters širdį ir pora nusprendė apsigyventi drauge. Agnė tikina niekada nejautusi amžiaus skirtumo, nes tokie dalykai jai nereikšmingi.

„Aš net turbūt pati nesusimąsčiau eidama su Nerijumi į pirmą susitikimą, kad jam tiek metų. Iš savo šeimos ar draugų irgi nesulaukiau jokių užuominų, kad galbūt elgiuosi neteisingai tekėdama už vyresnio vyro ir dar menininko. Kai kurie net juokavo, jog kaip tik gerai, kai sutuoktinis vyresnis, nes moterys juk greičiau sensta“, – juokdamasi pasakoja Agnė.

Bet ar lengva gyventi su artistu, kuris daug gastroliuoja, dažnai yra apsuptas kolegių moterų? Ar nesunku pasitikėti Nerijumi – populiariu, patraukliu ir daug gerbėjų dėmesio sulaukiančiu vyru?

„Vienintelis dalykas, kurio nekenčiu yra melas. Esu ne kartą Nerijaus prašiusi, kad jeigu atsiras kita moteris – tu tik man pasakyk“, – tikina Agnė.

REKLAMA

Ar du vaikučius auginanti pora galvoja apie dar vieną vaikelį? Ir kaip Agnei pavyksta suderinti motinystę, karjeros siekimą bei mokslus?

Visą interviu su A. Juškiene žiūrėkite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.

„Pasikalbėkim“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 17 val. portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play. Laidą rasite ir TV3 televizijos „Facebook“ paskyroje.


Rašyti komentarą...
v
vida
2021-07-18 20:56:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
jus nuostabus abu labai grazus esate ir vaikuciai grazus,daug jums laimes sekmes jums ir jusu vaikams
Atsakyti
-5

g
gerbeja
2021-07-18 19:17:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai panasus abu. Grazi pora, o jau sunus koks didelis. Oi... kaip bega metai...
Atsakyti
-6

K
Keista
2021-07-18 23:20:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vyras neatrodo vyresnis,vadinasi gerai išsilaikęs,ko norėti,šokėjas,sėkmės visai gražiai šeimynėlei
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (15)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų