Gražulio dukrą auginanti Birutė – apie santykius su Petru ir pasimatymus: „Dėmesio man netrūksta“ Laida „Žmonės kalba“

Seimo nario Petro Gražulio dukrą auginanti Birutė Navickaitė šiuo metu yra kone garsiausia rūkytos žuvies Palangoje pardavėja. Laidoje „Žmonės kalba“ moteris atvirai sako, kad ne vienas skandalas su politiku pasitarnavo kaip reklama jos verslui. Pasak Birutės, iki šiol yra pirkėjų, kurie užsuka ne tik žuvies, bet ir į ją akis paganyti, o kai kurie net prašo drauge nusifotografuoti.

„Nesijaučiu kažkokia žvaigžde, nes esu tik paprasta žuvies pardavėja, bet jeigu žmonės nori pabendrauti, nusifotografuoti – kodėl gi ne. Su draugais pajuokaujame, kad vieną dieną gal dar autografo paprašys. Visgi svarbu ne tik pardavėjas, bet ir produkto kokybė, o aš turiu ištikimų pirkėjų, kurie net dešimt metų grįžta pas mane įsigyti žuvies“, – pasakoja moteris.

Nepaisant karantino, Birutė savo produkcijos kainų nepakėlė ir jeigu orai nesubjurs, tikisi prekiauti iki vėlyvo rudens. O ar lengva vienai auginti dukrelę? Moteris pripažįsta, kad tikrai iškyla sunkumų, bet kartais padeda ir mergytės tėtis P. Gražulis. 

„Jis stengiasi palaikyti ryšį su dukra. Moka alimentus, aplanko, kai gali. Neturiu jam dėl tėvystės kol kas jokių priekaištų. O kalbant apie mus, tai dabar esu nubrėžusi griežtą ribą. Noriu, jog kuo mažiau Petro būtų mano gyvenime. Mus sieja tik vaikas ir būtų gerai, kad taip viskas toliau išliktų. Neturiu jokių iliuzijų, kad galėtume būti kartu“, – sako Birutė.

Paklausta, ar P. Gražulis siūlė jai tuoktis, moteris tik nusikvatoja, bet iškart priduria, kad ir nenorėtų tekėti. Esą galėjo tai padaryti ne kartą, nes ir iki santykių su Seimo nariu turėjo pasiūlymų, tačiau santuoka jos nevilioja. O ar tiesa, kad jos širdis šiuo metu jau užimta?

„Iš kur tokios kalbos? Jau Petras bus prišnekėjęs ko nors? Aš tik norėjau jį paerzinti truputį. Neneigiu, kad dėmesio sulaukiu daug ir kvietimų į pasimatymus, bet ne visada turiu tam laiko“, – sako moteris. Tai ar Birutės širdis jau užimta?

REKLAMA

Visą interviu su B. Navickaite žiūrėkite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

Atviri, nuoširdūs, talentingi ir kartais priverčiantys nubraukti skausmo, o kartais juoko ašarą. Būtent tokie yra naujienų portalo tv3.lt laidos „Žmonės kalba“ pašnekovai. Naujausių kūrinių pristatymai, neeilinės istorijos, kelionės ir meilės ryšiai – žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės drąsiai kalba apie viską.

Laidą „Žmonės kalba“ žiūrėkite kiekvieną trečiadienį 15 val. portale tv3.lt, platformoje TV3 Play ir TV3 televizijos „Facebook“ paskyroje.


Rašyti komentarą...
B
2021-07-02 08:37:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai apie visas žuvies pardavėjas laidas praveskit, kodėl tik šitą kviečiat, kuo ji geresnė, kad su Gražuliu permiegojo? Atrado žvaigždes matai!
Atsakyti
-15

T
Tai
2021-07-02 10:29:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Trukt už vadžių ir vėl iš pradžių.Seniai berašė apie Birutę, o mums gi taip " įdomu".
Atsakyti
-10

N
Na
2021-07-01 18:33:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tv3 portalas neturi daugiau apie ką rašyti. Pederastu tema baigėsi, prisiminė Birute. Jos vietoje tuo geltonus zurnaligas vyčiau kuo toliau.
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų