Ieva Swan pirmąsyk prakalbo apie skyrybas: „Nieko nesigailiu, ką gyvenime esu padarius“ Laida „Pasikalbėkim“

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina stilistę Ievą Swan. Per šimtą tūkstančių sekėjų socialiniuose tinkluose turinti moteris sulaukė dar daugiau dėmesio, kai paskelbė apie skyrybas su vyru, žinomu sveikos gyvensenos ir mitybos specialistu Artur Swan.

Kone tobula laikytos poros sprendimas sukėlė įvairiausių gandų audrą, tačiau nei Ieva, nei Artur ilgą laiką nieko nekomentavo ir buvo atsitvėrę tylos siena. Visgi Ieva sutiko duoti išskirtinį interviu, kuriame pirmą kartą atvirai prabilo ir apie skyrybas su septyneriais metais vyresniu sutuoktiniu.

„Tai nebuvo spontaniškas sprendimas. Jis buvo gerai apgalvotas ir priimtas bendru sutarimu. Mes tikrai išsiskyrėme taikiai, be jokių didesnių konfliktų. Galima sakyti, kad išlikome draugais, nes susitinkam kavos išgerti ir manau, kad dar ne kartą susitiksime. Kai tu realiai esi toje pačioje šalyje, tame pačiame mieste ir daugelis veiklų, renginių vis tiek siejasi, tai kam čia pyktis“, – sako I. Swan.

(31 nuotr.)
FOTOGALERIJA. I. Swan gyvenimo akimirkos

Moteris negaili gražių ir šiltų žodžių savo buvusiam vyrui. Laidos metu net padėkoja už suteiktas gyvenimo pamokas bei nuolatinį palaikymą.

„Aš tikrai galėčiau teigti, kad Artur mane užaugino kaip žmogų ir išmokė labai daug dalykų. Kai susipažinom, buvau berods dvidešimt trejų, o jis jau į brandų amžių įžengęs vyras. Šalia jo stiprėjau, susidėliojau aiškesnį veiklų planą, patyriau nuostabių akimirkų. Nesigailiu jokių savo gyvenime priimtų sprendimų, todėl ir santuoką su Artur vertinu kaip gražų etapą, kuris, deja, baigėsi. Bet buvau laiminga ir dabar esu“, – šypsodamasi tikina stilistė.

I. Swan atvirai sako, kad su vyru planavo susilaukti vaikų, vėliau šias mintis abu atidėjo, bet motinystei jaučiasi jau pasirengusi. O ar tiesa, kad skyrybas galėjo paspartinti nauji jausmai, užgimę moters širdyje?

Laidos metu taip pat išgirsite, kaip paauglystėje patirta žiauri avarija pakeitė Ievos gyvenimą ir sugriovė planus siekti profesionalios sportininkės karjeros. 

„Kas žino, kur dabar būčiau? Gal olimpinėse žaidynėse skinčiau pergales, nes man tikrai labai gerai sekėsi bėgimas. Visgi priėmiau šią patirtį kaip svarbią pamoką, atvėrusią man kitas galimybes“, – sako I. Swan.

REKLAMA

Visą interviu su I. Swan žiūrėkite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.

„Pasikalbėkim“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 17 val. portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play. Laidą rasite ir TV3 televizijos „Facebook“ paskyroje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų