Iki ašarų jautrus Raskevičiaus interviu – apie sūnų, dvi jo mamas ir savo tėvus: jie bijo dėl manęs Laida „Pasikalbėkim“

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina parlamentarą, Seimo Žmogaus teisių komiteto vadovą Tomą Vytautą Raskevičių. Tėvo dienos proga Seimo narys dalinasi savo patirtimi, kaip sekasi auginti sūnų su dviem jo mamomis. Homoseksualumo neslepiantis T. V. Raskevičius pasakoja, kad moterys ieškojo ne donoro, o tėčio vaikeliui ir būtent ši priežastis nulėmė jo teigiamą atsakymą dėl tėvystės.

Nors berniukas gyvena su biologine mama ir jos partnere, kurią T. V. Raskevičius vadina antrąja mama, jis tikina taip pat pilnai dalyvaujantis vaiko gyvenime. Paklaustas, ar per gimdymą buvo kartu su sūnaus mama, politikas atsakė, kad laukė už durų, nes šiai draugiją palaikė partnerė.

„Norėčiau daugiau laiko skirti sūnui, bet šiuo metu dėl didelio užimtumo ir darbo krūvio ne visada galiu tai padaryti. Bet mano sūnus, kuriam dabar yra dveji metukai, jau vadina mane tėčiu. Mūsų ryšys labai stiprus. Kiekvieną kartą, kai būname kartu, mėgaujuosi tuo ir esu laimingas, kad turėjau galimybę patirti, ką reiškia tėvystė. Sūnus mane išmokė besąlygiškos meilės! Tai nuostabus jausmas ir aš darysiu viską, kad jam augti mūsų visuomenėje butų kuo lengviau“, – sako T. V. Raskevičius.

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tomo Vytauto Raskevičiaus gyvenimo akimirkos

Vyras pripažįsta, kad pastarasis pusmetis buvo išties nelengvas, bet ne ką lengviau ir jo artimiesiems. Kalbėdamas apie savo tėvus parlamentaras susigraudina, nes ir tėtis, ir mama sulaukia daug negatyvių žinučių, keistų užuominų net savo darbovietėse. 

„Jie lygiai taip pat kovoja ir aš žinau, kad abu tėvai dėl manęs baiminasi. Jiems nuoširdžiai neramu. Aš nežinau, ar koks tėtis ir mama turėtų taip jaustis dėl savo vaiko. Tikrai niekada nenorėčiau nieko panašaus išgyventi dėl savo sūnaus“, – su ašaromis akyse sako T. V. Raskevičius.

Koks jo paties santykis su savo tėčiu? Už ką Seimo narys labiausiai jaučiasi tėvams dėkingas? Iš kur vyras semiasi stiprybės, kai kone kasdien sulaukia daugybės užgaulių žodžių ar net grasinimų? Ir kodėl nepaisant to T. V. Raskevičius toliau tiki, kad žmonės yra iš prigimties geri, o rasti dialogą įmanoma su visais?

Visą interviu su T. V. Raskevičiumi žiūrėkite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.

„Pasikalbėkim“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 17 val. portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play. Laidą rasite ir TV3 televizijos „Facebook“ paskyroje.


Rašyti komentarą...
M
MAMA
2021-06-06 17:21:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Raskeviciau, tu ne 5metu vaikas ir ner ko čia raudoti taip tėvams skaudu kad užaugino kitos pakraipos sunų aš juos labai užjaučiu bet nereikia graudint visos Lietuvos NEPADES!!!
Atsakyti
-21

J
Jonas
2021-06-06 17:25:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam tos reklamos tokiems "nuskriaustiesiems"
Atsakyti
-17

T
Teisibe
2021-06-06 17:23:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip raskeviciau bendra kalba galima rasti su visais zmonemis bet tik ne jumis pidaraistais iskripeleis ligoneis FUI SLIKTINES !!! :-)
Atsakyti
-28

SKAITYTI KOMENTARUS (93)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų