Norbertas – apie jausmus Vashai, mergišiaus etiketę ir močiutės baimę, kad „prisidarys“ vaikų Laida „Pasikalbėkim“

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina dainininką, realybės šou „Didysis šou burbulas“ žvaigždę Norbertą Liatkovski. Finale jis nusileido tik scenos grandui Radži, tačiau, kaip pats tikina, antra vieta suteikė ne ką mažiau laimės. Nuo pat projekto pradžios Norbertas sulaukė daugybės žiūrovų palaikymo, o praleidęs realybės šou kone pustrečio mėnesio, užsiaugino dar didesnę gerbėjų armiją. Kokia jo sėkmės ir populiarumo priežastis?

„Aš tiesiog stengiausi būti savimi. Toks, koks esu realiame gyvenime, toks buvau ir realybės šou. Nesidėjau jokių kaukių, nerezgiau planų, kaip čia kuo daugiau žiūrovų užkariauti. Aš supratau, kad ko neprivalgei, to neprilaižysi ir jeigu patinku žmonėms, vadinasi, nereikia iš savęs kurti kažko, kuo nesu.

Atidaviau visas jėgas pasirodymams ir tai, kad laimėjau antrą vietą, man prilygo savotiškam stebuklui. Tikrai nesitikėjau, nes juk buvau „žalias“ lyginant su kitais dalyviais, kurie jau daugybę metų yra savo srities profesionalai, kaip atlikėjai ar šokėjai“, – sako Norbertas.

(26 nuotr.)
FOTOGALERIJA. N. Liatkovski gyvenimo akimirkos

Vaikinas prasitaria, kad jo seneliai labai jaudinosi sužinoję, kad anūkas dalyvaus „Didžiajame šou burbule“. Močiutė net pareiškė, kad geriau ten neitų, nes dar „prisidarys“ vaikų. 

„O Dieve, galvoju, kodėl tu apie mane šitokios nuomonės, močiute? Juk einu į projektą ne antros pusės ieškoti, bet siekti karjeros aukštumų. Ji net patikėjo, kad mano vestuvės su atlikėja Vasha buvo tikros! Paskambino tada tetai ir pradėjo šaukti, kad aš susituokiau, nes ir žiedai buvo, ir viskas. Žinoma, po to ji vėl galvojo, jog netrukus tapsiu tėvu“, – juokdamasis pasakoja Norbertas.

Bet projekte atlikėjas išties pagarsėjo, kaip vakarėlių siela ir net buvo kitų dalyvių vadinamas mergišiumi. Kas iš tikrųjų jį siejo su dainininke Vasha?

„Iš pradžių tarp mūsų tikrai įvyko kažkokia chemija. Bet aš net nežinojau, kas yra Vasha, ką veikia gyvenime. Ji labai ryški, tokia Kunigunda. Tik vėliau ta chemija kažkur išgaravo. Net nežinau kodėl“, – atvirai sako vaikinas.

O kokie dabar jo santykiai su Vasha ir kuri projekto dalyvė dar krito Norbertui į akį? Taip pat išgirsite, kokio neįtikėtino pasiūlymo jis sulaukė iš užsienio prodiuserių ir kaip įveikė užklupusią „žvaigždžių ligą“ po dalyvavimo „X faktoriaus“ projekte.

Visą interviu su N. Liatkovski žiūrėkite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.

„Pasikalbėkim“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 17 val. portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play. Laidą rasite ir TV3 televizijos „Facebook“ paskyroje.


Rašyti komentarą...
L
Lika
2021-06-27 18:17:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bernas smegenų neturi. Boba gudri jauno užsimanė. Ar jam normalių mergų nėra?
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų