Olimpietis burlentininkas Bernotas atvėrė širdį – kalbėdamas apie žmoną ir sūnų nesulaiko ašarų Laida „Pasikalbėkim“

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina burlentininką, Tokijo olimpinių žaidynių dalyvį Juozą Bernotą. Iki šiol Londono ir Rio de Žaneiro olimpiadose dalyvavęs kaunietis tikisi, kad šįkart jam pavyks pasiekti aukščiausią rezultatą savo sportinėje karjeroje. O ar lengva po nesėkmių nepalūžti ir kas Juozui teikia daugiausia stiprybės ?

„Atvirai sakau, kad didžiausia mano palaikytoja yra žmona Gilija. Ji tas pagrindinis variklis, įkvepiantis mane nesustoti, nenuleisti rankų ir toliau kovoti. Ji labai stipraus charakterio, kai kuriems atrodo net valdinga, bet iš tikrųjų taip tik papildome vienas kitą.

Draugauti pradėjome dar būdami studentais, o po kiek laiko ir susituokėme. Tiesa, Gilijai tikrai labai daug stiprybės reikėjo, kai pasipiršau ir ji vis klausė, kada jau bus tos vestuvės... O man pasakius, kad po Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių, Gilija tik sušuko – kada?! Bet laikas bėga greitai ir net nepajutome, kaip atėjo šventės diena“, – prisiminimais dalijasi olimpietis.

(26 nuotr.)
FOTOGALERIJA. J. Bernoto gyvenimo akimirkos

Po ketverių metų Juozas ir Gilija sulaukė pirmagimio, kurį pavadino Viesulu. Sportininkas tikina, kad šis vardas buvo žmonos idėja, nors daugelis galvoja priešingai. Vaikelio gimimas dar labiau sustiprino poros ryšį ir, kaip teigia Juozas, suteikė begalinės laimės. Visgi kalbėdamas apie sūnų ir žmoną, sportininkas nesulaiko ašarų. 

„Galbūt per mažai laiko kartu praleidžiam... Mano treniruotės dažnai vyksta užsienyje, todėl tie išsiskyrimai tikrai nėra lengvi emociškai nei man, nei Gilijai, nei sūnui. Būtent dabar, kai Viesulas šitaip greit auga ir keičiasi, aš norėčiau daugiau laiko būti su juo.

Kartais žmona man sako, kad štai to nemačiau, kažką svarbaus praleidau ir aš, kaip tėtis, tada labai išgyvenu. Man šeima yra viskas, todėl stengiamės tas akimirkas, kai būname kartu, išnaudoti maksimaliai. Net pyktis su Gilija nenoriu, nes man tai tik brangaus laiko švaistymas“, – nuoširdžiai sako burlentininkas.

O ar ilgai Juozas planuoja tęsti savo sportinę karjerą? Kokių iššūkių patyrė, kai prieš karantino paskelbimą su žmona atidarė savo jogos studiją Kaune? Ir kaip sekasi sutarti su tėčiu, kuris yra ilgametis Juozo treneris?

Visą interviu su J. Bernotu žiūrėkite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.

„Pasikalbėkim“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 17 val. portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play. Laidą rasite ir TV3 televizijos „Facebook“ paskyroje.


Rašyti komentarą...
I
Ignas
2021-07-25 17:14:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Puikus pavyzdys
Atsakyti
0

E
EdwinTus
2021-09-13 23:18:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Портал на котором собраны все строительные статьи, будет полезен всем


Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų