Floristas Mantas Petruškevičius: gal vieną dieną pamatysit ir mano vestuves Laida „Pasikalbėkim“

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina floristą ir dekoratorių Mantą Petruškevičių. Vyras atvirai sako, kad viską, ką šiandien turi, pasiekė tik dėl savo talento, atkaklumo ir darbštumo. Anot Manto, pradžia buvusi nelengva, bet ilgainiui jam pavyko prasimušti į geriausiųjų gretas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio rinkoje.

„Reikėjo daug dirbti, net juodai arti. Reikėjo už save pakovoti ir daug baliavoti, bet tikrai nėra taip, kad viską lemia tik pažintys ar atsiradimas tinkamoje vietoje ir tinkamu laiku. Jeigu neturi talento, jeigu neįdedi daug darbo – visa tai nepadės tapti tuo, kuo nori“, – tikina Mantas.

Floristo kuriami švenčių dekorai gniaužia kvapą, nes kiekviena detalė apgalvota iki smulkmenų. Iš kur Mantas semiasi įkvėpimo? 

„Jeigu tu žinai, ką darai, viskas pavyksta natūraliai. Tiesiog organiškai pajuntu, kaip ir ką daryti. Pastaruoju metu klientai dažnai sako – mes tavim pasitikim ir šitas dalykas labiausiai baugina, nes man vis tiek ramiau, kai, pavyzdžiui, nuotaka pasako, kokios atmosferos ji tikisi ar kokio kolorito nori. Tada daug lengviau dirbti ir būna mažiau įtampos“, – atvirai sako vyras.

Mantas neslepia, kad švenčių dekoravimas šiais laikais yra brangus malonumas. Kartais tam atseikėjama iki keliasdešimt tūkstančių eurų. Šią vasarą floristas rūpinosi bičiulės iš Vokietijos vestuvėmis, kurioms pora nepagailėjo net milijono eurų. O kiek Mantui lieka kišenėje nuo tokių įspūdingų švenčių puošimo?

„Mano darbe komercijos yra ir tai natūralu, bet esu toks, kad net komandai kartais reikia mane stabdyti, nes įsijaučiu taip, jog pamirštu, kokį biudžetą turiu ir ar išvis nuo tos sumos liks kažkas uždarbiui. Visada darau dalykus lyg sau ir atvirai sakau – ne viską lemia pinigai. Man svarbiausia, kad sumokėtų komandai, kuri dirba, kad nelikčiau niekam skoloje, o apie savo poreikius galvoju ne taip jau ir daug“, – tikina Mantas.

Vyro teigimu, jis nesureikšmina prabangos gyvenime ir neturi tikslo demonstruotis prieš kitus kokiais nors išskirtiniais daiktais.

„Aš nekeliu sau reikalavimo turėti brangų butą ar dar kažką – man čia jokia vertybė. Taip pat neturiu lūkesčio įsigyti prabangios mašinos – man čia yra visiškas mėšlas. Juokingai atrodo, kaip kažkas čia puikuojasi savo brangiais automobiliais. Aš net vairavimo teisių neturiu, todėl mielai važinėju su taksi“, – juokdamasis sako Mantas.

Visą interviu su Mantu Petruškevičiumi žiūrėkite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.

„Pasikalbėkim“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 19 val. portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play. Laidą rasite ir TV3 televizijos „Facebook“ paskyroje.


Rašyti komentarą...
R
Regina
2021-09-12 15:14:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koks jūsų reikalas.?Esu moteris metuose ir stebina tokie komentarai.Kada mes būsim mandagūs,tolerantiški.Va, patys pykstam ,erzinam vienas kitą ,o tuomet nekenčiam Lietuvos alia čia viskas blogai ir visi blogi.
Pradėkim nuo savęs
Atsakyti
0

H
Hansas
2021-09-12 11:41:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip pamatytume jeigu būtų leista tuoktis su tos pačios lyties atstovais
Atsakyti
0

G
Gedas
2021-09-12 13:28:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pats ištekės ar kitą petruškevičių susiras?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų