Neeilinė žvejyba: stovėjimo aikštelėje vyras pagavo lašišą

Jungtinėje Karalystėje, Kornvalio grafystės mieste Liskarde, gyvenantis vyras stovėjimo aišktelėje pagavo kone 3 kilogramus sveriančią lašišą, o visą šį neįtikėtiną procesą nufilmavo jo mergina.

Lemtingą dieną patvino Fojaus upė, kurios vanduo užliejo ir vieną stovėjimo aikštelę, kurioje lankėsi Chrisas Birdas kartu su savo mergina. Aišktelėje jie netikėtai pastebėjo į lašišą panašią žuvį.

Vaizdo įraše matyti, kad žuvis muistėsi ir niekaip negalėjo ištrūkti iš automobilių stovėjimo aikštelės. Todėl žuvies pagailėjęs Chrisas nusprendė ją pagauti. Pastangų daug neprireikė – vyras žuvį sugavo savo rankomis, o ji per daug nesipriešino.

„Buvau nustebęs, kai pamačiau lašišą automobilių stovėjimo aikštelėje. Kai aš priėjau prie žuvies, ji bandė plaukti atgal, bet negalėjo pralįsti pro tvorą, kuri jai kirto kelią į laisvę“, – žiniasklaidos priemonei „Cornwall Live“ pasakojo Chrisas.

Pagavęs lašišą Chrisas nusprendė nesinešti jos namo, o išleisti ją į tą pačią Fojaus upę. Pasak vyro, žuvis svėrė apie 3 kilogramus, o jų populiacija upėje pastaraisiais metais ėmė mažėti.

„Prieš 10 metų buvo normalu matyti daug upe daugintis plaukiančių lašišų, o dabar – nelabai. Tad buvo tikrai smagu pamatyti lašišą. Tikiuosi, kad ji pasiekė savo tikslą“, – pasakojo Chrisas.

Neįprastos žvejybos vaizdeliu Chriso mergina Ellie Robertson pasidalijo savo „Facebook“ paskyroje.

„Negaliu patikėti tuo, ką pamačiau. Kai galvojau, kad jau mačiau viską, bet...“, – feisbuke rašė Ellie.

Savo akimis pamatyti įrašą galite siužete, esančiame straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų