Moters elgesys sukėlė šleikštulį: nufilmavo, kokiu tikslu panaudojo veido kaukę

Norint sustabdyti koronaviruso plitimą, būtina dėvėti apsaugines veido kaukes. Bet štai yra žmonių, kurie sugalvoja veido kaukes naudoti ne tik kaip apsaugos priemonę. Vienos Jungtinėse Valstijose gyvenančios moters būdas virto tikra interneto sensacija, kuri šleikštulį sukėlė ne tik vaizdelį filmavusiam vyrui, bet ir milijonams internautų.

Muzikos prodiuseris Benny Blanco savo „TikTok“ paskyroje pasidalijo vaizdeliu, kuriame nufilmavo, kaip buvusi pornografijos filmų žvaigždė Mia Khalifa vedžioja savo šunį. Moters augintinis kaip tik atliko gamtinius reikalus, todėl jai reikėjo visą „turtą“ išmesti. Ir ne, moteris tam nenaudojo specialaus maišelio – ji nusiėmė savo veido kaukę ir su ja surinko šuns fekalijas, kurias išmetė į šiukšliadėžę.

Viskas būtų kaip ir gerai, jei ne tai, kas įvyko po to. Moteris lyg niekur nieko tą pačią kaukę, kurią panaudojo šuns fekalijoms surinkti, užsidėjo atgal ant savo veido ir nuėjo savais keliais.

Šiuo momentu įrašo autorius pasidalijo savo „TikTok“ paskyroje, kurioje vaizdelis sulaukė daugiau nei 12 milijonų peržiūrų.

Įrašas kaipmat sukėlė šleikštulį ne tik Benny Blanco, bet ir internautams. Tiesa, didžioji dalis jų negalėjo patikėti, kad vaizdelis yra tikras ir nesurežisuotas.

„Tai tu taip netikėtai filmavai lyg žinodamas, kad kažkas įvyks? Surežisuota“, – teigė vienas internautas.

Dalis vartotojų jam pritarė ir teigė, kad greičiausiai tiek Mia Khalifa, tiek Benny Blanco šį vaizdelį panaudojo kaip viešųjų ryšių triuką.

Šį įrašą pakomentavo ir pati Mia Khalifa. Socialiniame tinkle „TikTok“ moteris patvirtino, kad vaizdelyje užfiksuota ji ir pridūrė, kad bent jau dėvi apsauginę veido kaukę, kad ir kokia ji bebūtų.

Savo akimis pamatyti interneto sensacija tapusį vaizdelį galite siužete, esančiame straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
K
K
2020-12-29 10:10:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Matyt savo filmuose dar ne tokio gėrio ant veido teko teplioti.
Atsakyti
-5

U
Ui
2020-12-29 10:27:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerai,kad šuniukas mažiukas...
Atsakyti
-3

P
Piffas
2020-12-29 12:52:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikra saunuole.Gamtos tausotoja.
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (30)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų