• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Neeilinė drama Telšių rajone – Tryškiuose pirmadienį vakare aidėjo šūviai, 45-erių vyras nušovė 57-erių savo sugyventinės tėvą ir su ginklu pasislėpė. Policija vos tik gavusi pranešimą apie nužudymą metė didžiules pajėgas ieškoti ginkluoto įtariamojo – užblokavo išvažiavimus iš miestelio.

Neeilinė drama Telšių rajone – Tryškiuose pirmadienį vakare aidėjo šūviai, 45-erių vyras nušovė 57-erių savo sugyventinės tėvą ir su ginklu pasislėpė. Policija vos tik gavusi pranešimą apie nužudymą metė didžiules pajėgas ieškoti ginkluoto įtariamojo – užblokavo išvažiavimus iš miestelio.

REKLAMA

O vėliau paieškai pasitelkta dar daugiau pareigūnų. Įtariamąjį pasislėpusį viename miestelio name policijos spareigūnai surado tik ryte. Sulaikytas vyras dar buvo girtas nuo vakar, o šalia jo rastas ir nelegaliai laikytas ginklas. Įtariamasis keturis kartus teistas už smurtavimą artimoje aplinkoje.

Visi keliai iš Tryškių užblokuoti, pareigūnai tikrina visas išvažiuojančias mašinas. Pačiame miestelyje sutelktos gausios policijos pajėgos ir antiteroristinių operacijų rinktinė „Aras“. Policija ieškojo ginkluoto nusikaltėlio.

REKLAMA
REKLAMA

Namas, kuriame vakar vakare ir buvo nušautas žmogus yra Tryškių dvaro sodyba, joje gyveno kelios šeimos, tačiau dabar namas apjuostas „Stop“ juosta, jį saugo policininkai. Miestelio seniūnas sako, kad žinojo apie šeimos problemas. 

REKLAMA

„Žmonės gyveno šiek tiek audringai, tai rezultatas yra baisus. Žinojom, kad yra problemos toj šeimoj, toj aplinkoj yra problemos“, – teigia Tryškių seniūnas Antanas Jokubauskis.

Kai kuriems vietiniams tiek pareigūnų sukėlė nerimo, vietiniai gyventojai išsigandę. 

„Daug veiksmo pas jus? – Daug labai. Važiuoja automobiliai, „Aras“. – Baisu gal šiek tiek? – Aišku, baugu išeiti dabar, į parduotuvę baugu nueiti“, – sako Tryškių gyventoja Irena.

REKLAMA
REKLAMA

Nu nejaugi kaimynas kaimyną šaus? – Nu kaip matot. – Ne, baikit, jie giminės, tą, kur nušovė, uošvis jo. Neformalus, bet uošvis. Pagėrė, pagėrė, tas girtumas viską ir daro, kiek mes suprantam“, – kalba Tryškių gyventojas Petras.

Kaimynė rodo, kur gyveno įtariamasis Pranas Muškauskas.

„Čia mūsų namas, ten jo namas yra. Labai geras žmogus, jokių blogų žodžių negalim pasakyti. – Bet tai kaip tas geras žmogus pasiėmė šautuvą? – Tai jį turbūt išprovokavo. Su kokia gimine susidėjęs, žmona kokia jo yra. Aš pažinojau tos mergaitės tėvus ir jo tėvus. Jis kaip žmogus labai geras, jokių pretenzijų. Jis kokioj aplinkoje gyveno“, – pasakoja įtariamojo kaimynė Zita.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

O netrukus įtariamasis surastas besislapstantis viename Tryškių name. Šiaulių apskrities viršininkas daug detalių neatskleidžia, vietoje rastas ir ginklas. 

„Paieškos baigtos, įtariamasis yra sulaikytas. – Kokiomis aplinkybėmis sulaikytas? – Nekomentuosim, čia yra iki teisminio tyrimo detalės, sulaikytas įtariamasis, ginklas yra rastas. Sulaikymo metu jis nesipriešino. – Prisipažino? – Negaliu komentuoti šito“, – teigia Šiaulių apskrities policijos viršininkas Ramūnas Saparas.

REKLAMA

Į Tryškius atvyko ir gausios policijos pajėgos – apie 80 pareigūnų. 

„Dar kartą įrodėm, kad mūsų pajėgos gausios gali daug ką. Svarbiausiai, kad visi saugiai grįžtam namo. Ačiū“, – kalba Šiaulių apygardos vyriausiasis prokuroras Kastytis Šikšnys.

Tiesa, Šiaulių apskrities policijos viršininkas apie įvykdytą nusikaltimą pateikia ir daugiau informacijos.

„Tai, kad ryte apie 10 valandą jis pripūtė apie 1,82, tai galima daryti prielaidą, kad nusikaltimo padarymo metu galėjo būti ir neblaivus. Įtariamasis buvo sulaikytas 10 valandą šįryt. Akivaizdžiai neblaivus, tai atlikti procesinių veiksmų su juo nebuvo galimybės. Tai artimiausiu metu, kai tik bus galimybė, bus atlikta įtariamojo apklausa.

REKLAMA

Be abejo, išgirsime ir jo atsakymus, tame tarpe, kur jus domina, ir motyvą. Asmuo anksčiau yra 9 kartus administracine tvarka baustas, keturis kartus yra teistas – smurtas artimoje aplinkoje, nežymus sveikatos sutrikdymas“, – sako Šiaulių apskrities policijos viršininkas Ramūnas Saparas.

Žmogžudystės metu šiame name buvo daugiau žmonių, taip pat ir nepilnamečių. Prokurorai ryt kreipsis į teismą dėl įtariamojo suėmimo.

tu debilas ?
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų