nušovė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nušovė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nušovė“.

Kaimynai negali patikėti šeimos tragedija Tauragės rajone: vyrą mini geruoju, o našlaičiais liko 3 vaikai

Šeimos drama Tauragės rajone – ten anksti ryte, Kunigiškių kaime, aidėjo šūviai. 47-erių vyras medžiokliniu šautuvu nušovė savo 8 metais jaunesnę sutuoktinę ir pats nusišovė. Policija neatskleidžia, ar namuose naktį buvo girtaujama. Be tėvų liko trys vaikai.   Daugiau apie tai – TV3 žiniose.  Apie tragediją namo kieme – kai vyras nušovė žmoną ir pats nusišovė – pasakoja kaimynas, girdėjęs ryto tyloje aidėjusius šūvius. „Aš ryte prieš 6 val.

Kalėdos virto tragedija: vyras nužudė žmoną jai paprašius skirtis

Kalėdos Teksase, JAV gyvenančiai šeimai virto tragedija – vyras nušovė savo žmoną, trijų vaikų mamą, kai ji paprašė skyrybų, o visi trys vaikai tuo metu buvo namuose. 34 metų Fannie Uresti nušovė jos 43 metų vyras Robertas Henandezas gruodžio 25 d. apie 22.15 val. Vyras nušovė žmoną, o tada nusišovė pats. Pasak valdžios institucijų, Hjustono policija buvo išsiųsta į namus ir rado sutuoktinius negyvus miegamajame su šautinėmis žaizdomis.
2024-01-05

Tragiška moters mirtis sukrėtė Lietuvą – ar bus ir daugiau kruvinų reformos vaisių?

Prieš didžiąsias metų šventes Lietuvą supurtė išties neeilinė nelaimė – policijos pareigūnas nušovė agresyvią, galimai psichine liga sirgusią moterį. Ir prasidėjo visuomenėje sujudimas. Vėl visi suskilo į dvi puses – vieni piktinasi pareigūnų veiksmais, kiti pareigūnus užstoja. O supratimo ir atjautos, panašu, realiai trūksta abiem pusėms. Vilniaus rajonas, vidurys dienos. Agresyvi moteris blaškosi po namus šaukdama, kad ją apsupo „netikri“ policininkai ir nori ją nužudyti.

Naujos detalės apie moterį nušovusį policininką: ar mokėjo elgtis su ginklu?

Vilniaus rajone, Baraškių kaime, pareigūnui iš tarnybinio ginklo nušovus psichikos liga sergančią ir agresiją demonstravusią moterį policija atsakė, ar moterį nušovęs pareigūnas buvo praėjęs reikiamus mokymus, testus, pratybas. Pasak policijos atstovo Ramūno Matonio, policija turi pasitvirtinusi ir reglamentuojančius vidinius (žinybinius) įsakymus. Pratybos pareigūnams privalomos, jie jose dalyvauja kiekvieną savaitę.

Malinauskas rėžė be užuolankų apie policininko nušautą moterį: „Tai nenormalu“

Vilniaus rajone, Baraškių kaime, pareigūnui iš tarnybinio ginklo nušovus psichikos liga sergančią ir agresiją demonstravusią moterį, sureagavo ir tinklaraštininkas, buvęs Skvernelio patarėjas Skirmantas Malinauskas. „Esu ne kartą rašęs ir net epizodą daręs apie tai, kad Lietuvos policijos pareigūnai bijo naudoti ginklus ir todėl dažnai pavojingose situacijose žalojami ar nužudomi patys, jau nekalbant apie pavojų aplinkiniams.

Pamačiusi, kad dėl pareigūno kulkų žuvo moteris – išklojo viską, ką galvoja: kur buvo visi?

Vilniaus rajone, Baraškių kaime, pareigūnui iš tarnybinio ginklo nušovus psichikos liga sergančią ir agresiją demonstravusią moterį, prakalbo ir „Psichikos sveikatos perspektyvų“ vadovė Karilė Levickaitė. „Nušauti žmogų penkiais šūviais, kuris, kaip atrodo, patyrė stiprų psichikos distresą, ir elgėsi agresyviai, demonstruoja milžinišką sisteminę problemą.

Košmaras Elektrėnų rajone: vyras nušovė žmoną, sužalojo podukrą ir nusišovė pats

Kruvini įvykiai Elektrėnų rajone – vyras, kaip įtariama, nušovė žmoną, bandė nužudyti podruką ir po to nusižudė pats. Policijos departamentas praneša, kad gruodžio 12 d. apie 13 val. 30 min. Elektrėnų rajone, Vilūniškių kaime, automobilių stovėjimo aikštelėje, vyras (gim. 1962 m.) iš teisėtai laikomo šaunamojo ginklo iššovė šūvius į sutuoktinę (gim. 1965 m.) ir podukrą (gim. 1989 m.) bei nusišovė pats. Sutuoktinė įvykio vietoje mirė, o podukra paguldyta į ligoninę.

TV3 Žinios. Kraupi žmogžudystė šalia Vievio; Kalinčiam Gapšiui Seimas pradėjo apkaltą; Rusijoje dingo Navalnas

Seimas pradėjo apkaltą politinės korupcijos byloje nuteistam ir puspenktų metų įkalintam „darbiečiui“ Vytautui Gapšiui. Slaptai dėl mandato atėmimo parlamentarai balsuos jau kitą savaitę, prieš pat Kalėdas. Piestu prieš apkaltą stoja patys „darbiečiai“. Andrius Mazuronis tikina, kad nepripažįsta ir neketina pripažinti teismo sprendimo, kuriuo partija ir Gapšys nuteisti dėl kyšininkavimo.
2023-12-12

Lenkijoje medžiotojas nušovė 21-erių kariškį: supainiojo su gyvūnu

Ketvirtadienį Lenkijos Ščecino miesto apylinkės teismas nepatenkino prokuroro prašymo suimti medžiotoją, kuris šio mėnesio pradžioje Kšekovo poligone nušovė 21 metų karį. Incidentas įvyko prieš dvi savaites, kai 21 metų 12-osios mechanizuotosios brigados karys per pratybas Kšekovo poligone buvo pašautas į kaklą ir mirė.
2023-11-30

JAV nėščią moterį nušovė mažametis sūnus

Praėjusią savaitę JAV Ohajo valstijoje mirė nėščia moteris ir jos negimęs vaikas, kai jos dvejų metų sūnus šovė jai į nugarą iš namuose palikto užtaisyto pistoleto, pranešė policija.
2023-06-22
REKLAMA
REKLAMA

Joe Bidenas pasmerkė beprasmį šaudymą Teksase ir nurodė iki pusės stiebo nuleisti vėliavas

JAV prezidentas Joe Bidenas sekmadienį pasmerkė „beprasmiškus smurto veiksmus“ po to, kai Teksaso prekybos centre siautėjęs vyras šeštadienį nušovė aštuonis žmones, o paskui buvo nukautas. Baltųjų rūmų pranešime J. Bidenas nurodė iki gegužės 11-osios saulėlydžio prie federalinių pastatų, karinių postų ir Amerikos ambasadų iki pusės stiebo nuleisti JAV vėliavas ir taip „išreikšti pagarbą aukoms“. Per išpuolį taip pat buvo sužeisti septyni žmonės, iš kurių trijų būklė kritinė.
2023-05-07

Teksaso prekybos centre vyras nušovė 8 žmones, paskui buvo nukautas

Teksaso prekybos centre siautėjęs vyras šeštadienį nušovė aštuonis žmones, o paskui buvo nukautas, pranešė pareigūnai. „Įvykio vietoje radome septynis negyvus asmenis. Devynis asmenis išvežėme į ligoninę... Du iš jų mirė“, – sakė Teksaso valstijoje įsikūrusio Aleno ugniagesių vadas Jonathanas Boydas. Šaudynės sukėlė paniką „Allen Premium Outlets“ – didžiuliame prekybos komplekse Alene, esančiame 40 km į šiaurę nuo Dalaso, pilname savaitgalį apsipirkti išsiruošusių žmonių.
2023-05-07

Ugandoje asmens sargybinis nušovė vyriausybės ministrą

Ugandoje ankstų antradienio rytą per kilusį konfliktą asmens sargybinis nušovė vyriausybės ministrą, pranešė vietos žiniasklaida.  Auka Charlesas Engola dirbo Ugandos prezidento Yoweri Museveni vyriausybėje jaunesniuoju ministru, atsakingu už užimtumo sritį. Jis taip pat buvo į pensiją išėjęs kariuomenės pulkininkas.  Nacionalinio transliuotojo UBC ir kitų šaltinių duomenimis, užpuolikas, kurio tapatybė dar nebuvo nustatyta, po to nukreipė ginklą į save.
2023-05-02

Izraelio kariai Vakarų Krante nušovė palestiniečių paauglį

Izraelio kariai penktadienį Vakarų Krante netoli Betliejaus nušovė palestiniečių paauglį, pranešė palestiniečių sveikatos apsaugos ministerija. „Tekojos mieste nuo okupantų [izraeliečių] kulkų žuvo 16 metų Mostafa Ameras Sabahas“, – rašoma ministerijos paskelbtame pranešime, kuriame nepateikiama išsamesnės informacijos apie incidento aplinkybes.
2023-04-28

Neeilinė drama Telšių rajone: vyras nušovė savo sugyventinės tėvą

Neeilinė drama Telšių rajone – Tryškiuose pirmadienį vakare aidėjo šūviai, 45-erių vyras nušovė 57-erių savo sugyventinės tėvą ir su ginklu pasislėpė. Policija vos tik gavusi pranešimą apie nužudymą metė didžiules pajėgas ieškoti ginkluoto įtariamojo – užblokavo išvažiavimus iš miestelio. O vėliau paieškai pasitelkta dar daugiau pareigūnų. Įtariamąjį pasislėpusį viename miestelio name policijos spareigūnai surado tik ryte.

Translyčių dienos minėjimas JAV virto šaudynėmis – žuvo 5 asmenys

Kolorado Springso miesto gyventojai šiandien aprauda vakar įvykusių šaudynių aukas – viename gėjų klube į jį įsiveržęs asmuo nušovė 5 asmenis.  Žudikas įsiveržė į vietos gėjų klubą, kur susirinkusieji minėjo Translyčių asmenų atminimo dieną, skirtą pagerbti visus, mirusius per smurto aktus. Tada žudikas paleido šūvius į susirinkusius žmones ir 5 iš jų nušovė. Dar 18 smarkiai sužeidė, kai kurių jų būklė – kritinė.  Kaip viskas vyko, pasakojo įvykio vietoje buvę liudininkai.
92 2022-11-21

Aiškėja daugiau apie ginkluotą išpuolį Rusijos mokykloje: ant žudiko drabužio – raudona svastika

Siaubingas rytas Rusijoje esančio Iževsko mokykloje. Dviem pistoletais ginkluotas vyras nušovė mažiausiai 13 moksleivių ir mokyklos darbuotojų, dar bent 23 sužalojo. O pats esą nusišovė. Pareigūnai jo kūną kraujo klane rado vienoje klasių. Jau paaiškėjo, kad žudikas – buvęs mokyklos mokinys, tačiau kodėl jis griebėsi ginklo – neaišku. Iževsko mokykloje aidi mirtini šūviai. Vieni vaikai sprunka iš klasių ir desperatiškai bando pabėgti nuo mirties. Kiti susigūžę slepiasi ir ramina vieni kitus.
2022-09-26

Aiškėja daugiau apie vyro nužudymu įtariamą klaipėdietę: „Į policiją ne jinai skambino“

Vyro nužudymu keliais šūviais iš jo paties pistoleto įtariama žinoma Klaipėdos verslininkė į teismą atvežta policijos, iš jo iškeliavo savomis kojomis. Nors bijodamas, kad moteris gali slapstytis, prokuroras siekė ją suimti trims mėnesiams, teismas įtariamąją paleido teismo salėje. Tiesa, paaiškėjo daugiau nusikaltimo aplinkybių. Į Klaipėdos teismą policija atveža savo 37-erių vyro nužudymu įtarimą 43-jų uostamiesčio verslininkę.

Žiauriu vyro nužudymu įtariama klaipėdietė verslininkė kaltę neigia: pateikė savo versiją

Šio penktadienio rytą iš policijos areštinės į teismą atvežta labai sunkiu nusikaltimu įtariama Klaipėdos verslininkė atgal į kamerą negrįžo. Nors teisėsaugininkai sutuoktinio nušovimu įtariamą verslininkę prašė suimti trims mėnesiams, moteris paleista į laisvę ir galėjo pėsčiomis pareiti į vos už kelių šimtų metrų nuo teismo esančius namus, kuriuose ir įvykdytas kraupus nusikaltimas, skelbia ve.

Tragedija Los Andžele: pareigūnas parduotuvėje netyčia nušovė keturiolikmetę

Tragedija Los Andžele. Prieš pat Kalėdas pareigūnas parduotuvėje netyčia nušovė keturiolikmetę. Incidentas įvyko, kai policininkas gynė žmones nuo užpuoliko. Tačiau viena pareigūno paleistų kulkų netyčia kliudė persirengimo kabinoje buvusią paauglę. Kol pareigūnas ruošia ginklą, žmonės apibūdina jam prekybos centre siautėjantį užpuoliką. Sako, kad jis su šortais. Veiksmas vyksta vieno Los Andželo prekybos centro drabužių parduotuvėje prieš pat šventes – gruodžio 23-iąją.
2021-12-28

Kraupi tragedija: radęs užtaisytą ginklą mažametis nušovė savo tėtį

Jungtinėse Amerikos valstijose, Džordžijos valstijoje, tėvą namuose netyčia nušovė jo mažylis, kuris rado užtaisytą ginklą, paėmė jį ir nuspaudė gaiduką, pranešė policija. 25 metų Dustin Walters buvo skubiai nuvežtas į ligoninę gruodžio 5 dieną, kai pareigūnai nustatė, kad jis patyrė šautinę žaizdą. Jis buvo nugabentas į „Memorial“ medicinos centrą, kur dėl patirtų sužalojimų mirė, pranešė Savanos policijos departamentas.
2021-12-20

Holivudo filmavimo aikštelė virto tikromis šaudynėmis: Alekas Boldvinas nušovė operatorę ir sunkiai sužeidė režisierių

Holivude veiksmo filmo filmavimo aikštelė virto tikrų šaudynių vieta. Žinomas aktorius Alekas Boldvinas filmams naudojamu dekoratyviniu ginklu netyčia nušovė operatorę ir sunkiai sužeidė filmo režisierių. Žinomas aktorius šūvius paleido šioje Naujojoje Meksikoje esančioje filmavimo aikštelėje. Čia buvo filmuojamos scenos vesternui „Rastas“, kuriame A. Baldvinas filme atlieka pagrindinį vaidmenį.
2021-10-22

Poilsiautojai Palangoje – pakraupę: vyras prie visų nušovė pilkąjį garnį

Būrys poilsio komplekse atostogaujančių žmonių nustėro, kai pro juos pražingsniavęs šautuvu rankose nešinas vyras visų poilsiautojų akyse nušovė netoliese vaikščiojusį pilkąjį garnį. Esą paukštis rijo jo pažįstamo tvenkinyje esančias žuvis. Liudininkai cinišką ir aplinkiniams pavojingą vyro elgesį nufilmavo, o policija pradėjo tyrimą. Nustėrę tenisą žaidę pramogų komplekso svečiai stebėjo pro šalį su šautuvu rankose einantį vyrą. Netrukus nuaidėjo šūvis.

Liudininkė prieš paleidžiant šūvius į moterį BMW automobilyje girdėjo riksmus: „Kiek aš tau kartų sakiau!“

Žiauraus nužudymo Vilniuje liudininkė matė ir girdėjo vyro ir moters konfliktą gatvėje, kuris vėliau pasibaigė žmogžudyste – moteris buvo nušauta BMW automobilyje. Liudininkės namų langai – tiesiai į gatvę, kurioje buvo įvykdyta žmogžudystė. Vilnietė papasakojo, ką matė tuo metu. Naujienų portalui tv3.lt vilnietė teigė, kad ji dirbo prie kompiuterio, o jos balkono langai tiesiai į Naugarduko ir Švitrigailos gatvių sankirtą, šalia kurios ir įvyko nelaimė.

Kraupi tragedija: radęs užtaisytą ginklą mažametis nušovė savo mamą

Anot Floridos policijos, mažametis netyčia nužudė savo motiną šūviu į galvą, kai bute rado užtaisytą ginklą ir iššovė tuo metu, kai ji dalyvavo nuotoliniame vaizdo pasitarime. Kolega, kalbėjusi su 21 metų Shamaya Lynn, išgirdo garsų trenksmą ir pamatė, kaip moteris griuvo atgal ir ekrane daugiau nebepasirodė. Bendradarbė surinko 911 ir pasakė dispečeriams, kad jos manymu, Lynn buvo nušauta, rašo dailymail.co.uk.
2021-08-18

Nužudymas Vilniuje: aiškėja, kam priklauso prabangus automobilis

Vilniuje, Naujamiesčio rajone, pirmadienį stovinčiame automobilyje rastas moters lavonas.  14.48 val. gautas pranešimas, kad automobilyje BMW rasti palaikai. Mašina stovėjo netoli Naugarduko ir Švitrigailos gatvių sankirtos. Pirminiais duomenimis, moteris nušauta. Į policiją paskambinęs vyras pats prisipažino, kad nušovė moterį. Kaip praneša policija, 1964 m. gimęs įtariamasis sulaikytas.

Kraupi tragedija Anglijoje: tarp nušautų žmonių – 3-ejų metukų mergytė

22-ejų ginkluotas užpuolikas Anglijos mieste PlImute nušovė penkis žmones ir nusišovė pats. Jo aukų sąraše ir vos trejų metų mergaitė. Pareigūnai kol kas nežino, koks skerdynių motyvas, tačiau sako, kad su terorizmu tai nesusiję.  Pietvakarių Anglijoje esantį Plimutą sukrėtė kruvina tragedija. Vakar apie 18 valandą vietos laiku ginkluotas vyras įsiveržė į 51-erių moters namus ir ją nušovė. „Manome, kad savo pirmąją auką jis pažinojo.
2021-08-13

Kruopščiai suregztą Haičio prezidento nužudymą organizavo 28 užsieniečiai

Haityje tęsiasi veiksmo filmą primenanti šalies prezidento žudikų medžioklė. Haičio policija sako, kad kruopščiai organizuotą išpuolį surengė 26 kolumbiečiai ir du amerikiečiai. Po aukų pareikalavusio susišaudymo 17 iš jų pavyko pagauti, tačiau nedidelė grupė vis dar slapstosi. Tuo metu be valdžios likusioje šalyje auga neramumai. Haičio policija be gailesčio prie sienos sodina 17 sulaikytų užpuolikų, kurie trečiadienio paryčiais įsiveržė į šalies prezidento namus ir jį suvarpė kulkomis.
Aktualijos 2021-07-09

Aiškėja, kaip Biržų krašte nušautas žmogus: medžiotojas iš vandens išnyrantį brakonierių palaikė bebru

Per bebrų medžioklę Biržų rajone Papilio tvenkinyje medžiotojas nušovė žuvis vandenyje brakonieriavusį žmogų. Siaubinga nelaimė įvyko, kai vakarą temstant medžiotojas vandenyje beišnyrantį narą su hidrokostiumu palaikė bebru. Žuvų šaudytojui mirtinas šūvis pataikė į galvą. Mirtina nelaimė tvenkinyje greta Papilio miestelio Biržų rajone nutiko jau temstant. Netoli užtvankos vyko bebrų medžioklė, į kurią susiruošė du Būginių medžiotojų būrelio vyrai.

Šalia Šilutės nušautas aptvare laikytas danielius: aiškinasi, kam užkliuvo gyvūnas

Šilutės rajone nežinomo šaulio kulka pakirto ūkininko aptvare gyvenusį danielių. Keista, tačiau gyvūną nušovęs asmuo jį taip ir paliko gulėti aptvare. Vietiniai net neįtaria, kas galėjo taip pasielgti, kaltės kratosi ir netoli aptvaro įsikūrę medžiotojai. Keista istorija Šilutės rajone, netoli sienos su Rusija. Aptvare vietos ūkininkas augina danielius. Ryte atėjęs aplankyti gyvūnų, vyriškis nustėro. „Vyriškis danielių aptvare rado nevyvą. Galimai su šautine žaizda.

Rusijoje iš arbaleto nušautas verslininkas

Maskvos srityje du nenustatyti asmenys prasmuko į verslininko Vladimiro Marugovo namus ir jį nužudė, naujienų agentūrai „Interfax“ pranešė informuotas šaltinis.  Verslininko sugyventinei pavyko išsigelbėti.   „Du nenustatyti kaukėti asmenys prasmuko į V. Marugovo užmiesčio namų Anosino kaime Pamaskvyje esančioje Istroje teritoriją. Jie surišo verslininką ir jo sugyventinę, o tada nušovė vyrą iš arbaleto“, – sakė šaltinis pirmadienį.
2020-11-02

Kroatijoje ginkluotas užpuolikas šalia parlamento pašovė policininką

Kroatijoje ginkluotas asmuo pirmadienį pašovė policininką šalia vyriausybės sostinėje Zagrebe, o paskui nusižudė, pranešė policija. Incidentas įvyko apie 8 val. vietos (9 val. Lietuvos) laiku Šv. Marko aikštėje, kur įsikūrusi kroatų vyriausybė, parlamentas ir kitos svarbios valstybinės institucijos. Anot policijos, įtariamas užpuolikas po šaudynių pabėgo iš įvykio vietos, o vėliau nusižudė netoliese esančiame Zagrebo rajone.
2020-10-12

Aiškėja detalės apie įtariamąjį, kuris Ukmergėje nušovė 47-erių vyrą

Didžiulės policijos pajėgos vis dar ieško žudiko, Ukmergėje nušovusio vyrą. Vakare viename name radus kūną buvo manoma, kad žudikas gali slėptis kažkur tame pačiame pastate, buvo atsiųsta „Aro“ šturmo grupė. Naktį ir rytą didžiulės policijos patrulių, kriminalistų ir ekspertų pajėgos sukeltos ant kojų dėl žmogžudystės Ukmergėje. Buvo iškviesti Antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ pareigūnai apieškojo namą, kuriame aptiktas nušautas vyras, nes buvo manoma, kad žudikas tebėra pastate.

Ukmergėje nušautas vyras, „Aras“ šturmavo namą

Naktį į penktadienį didžiulės policijos pajėgos sukeltos ant kojų dėl žmogžudystės Ukmergėje. Antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ pareigūnai apieškojo namą, kuriame aptiktas nušautas vyras, nes buvo manoma, kad žudikas tebėra pastate. Nebegyvas 47-erių metų vyras name Linų gatvėje buvo aptiktas apie 20 val. Nušautas namo gyventojas. Buvo spėliojama, kad žudikas gali vis dar slėptis tame pačiame name, todėl iškviesti „Aro“ kovotojai.
Kriminalai 2020-09-11

Panevėžio rajone sulaikytas, įtariama, šunį nušovęs asmuo

Panevėžio rajone sulaikytas neblaivus vyras, kaip įtariama, nušovęs šunį, paimti jo medžiokliniai šautuvai. Kaip pranešė Policijos departamentas, antradienį, apie 21 val., Panevėžio apskrities policija gavo pranešimą, jog Trakiškio kaime vyras galimai oriniu šautuvu mirtinai sužalojo šunį. Atvykę policijos pareigūnai sulaikė neblaivų (1,91 promilės) vyrą, gimusį 1979 metais, pas jį namuose rasti ir paimti teisėtai laikomi trys medžiokliniai ginklai. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Kanados policija po incidento dėl kaukės nušovė 73-ejų vyrą

Kanadoje policija nušovė 73-ejų vyrą, kuris keliomis valandomis anksčiau atsisakė užsidėti kaukę bakalėjos parduotuvėje, ketvirtadienį pranešė šalies visuomeninis transliuotojas CBC. Įtariama, kad šis vyras trečiadienį užpuolė parduotuvės darbuotoją, kai jo buvo paprašyta laikytis įstatymų dėl veidą dengiančių apsaugos priemonių koronaviruso plitimui stabdyti, remdamasis Ontarijo policija pranešė CBC.
2020-07-17

Mineapolyje nušautas vienas, sužeista dar 11 žmonių

JAV Mineapolio mieste nušautas vienas vyras ir sužeista dar 11 žmonių, kurių gyvybei pavojus negresia, anksti sekmadienį paskelbė policija. Iš pradžių miesto policija pranešė, kad buvo pašauta 10 žmonių, kurių sužeidimai yra „įvairaus sunkumo“, bet kelios minutės po 3 val. ryto tviteryje patikslino skaičius. Žuvusio asmens vardas ir amžius kol kas neaiškūs, taip pat neaišku, ar kas nors buvo sulaikytas.
2020-06-21

JAV afroamerikietį nušovęs pareigūnas apkaltintas žmogžudyste

Atlantos policijos pareigūnas, į nugarą nušovęs 27 metų vyrą, buvo apkaltintas nužudymu, trečiadienį pranešė pareigūnai. Atlantos apygardos prokuroras Paulas Howardas sakė, kad policininkas Garrettas Rolfe'as nepateisinamai nušovė bėgantį Rayshardą Brooksą ir dar labiau apsunkino padėtį spardydamas ant žemės gulintį ir kraujuojantį vyrą. Šis incidentas buvo naujausias iš atvejų, išprovokavusių pyktį dėl afroamerikiečių žūties nuo policijos veiksmų.
2020-06-18

Žmonės atsisveikino su tarnyboje žuvusiu pareigūnu: pagerbė visoje Lietuvoje

Visoje šalyje vidurdienį gaudė policijos automobilių sirenos: taip Lietuvos policijos pareigūnai atsisveikino su tarnyboje žuvusiu kolega iš Mažeikių Sauliumi Žymantu. Smurtautojo šeimoje kulkos pakirstas kinologas palaidotas Viekšnių kapinėse. Kaunas – centre prie apskrities policijos komisariato vidurdienį atvažiuoja apie 30 policijos pareigūnų. Lygiai vidurdienį visi policininkai, ugniagesiai, pasieniečiai, muitininkai ir kitų tarnybų pareigūnai išlipa ir tylos minute pagerbia žuvusį kolegą.

Mažeikių pareigūnas mirė nuo itin galingo ginklo šūvio: apsaugos liemenė čia nepadėtų

Nušautas policijos pareigūnas Saulius Žymantas apsaugos liemenės greičiausiai nedėvėjo. Tai pirmadienį patvirtino ir Policijos generalinis komisaras Renatas Požėla. Tačiau policijos atstovai pažymėjo, kad apsaugos liemenė šiuo atveju S. Žymanto gyvybės nebūtų apsaugojusi, nes ginklas buvo labai galingas. 40-metį pareigūną kulka, skriedama per duris, pakirto į krūtinę. Pareigūnas mirė iš karto.

Policijos pareigūnai atiduos pagarbą tarnybos metu žuvusiam kolegai

Tarnybos metu nušautas Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato tyrėjas Saulius Žymantas bus laidojamas birželio 1 dieną Mažeikių rajone, Viekšniuose.   Laikantis šalyje galiojančio karantino sąlygų, pareigūno laidotuvėse dalyvaus policijos vadovai, bendražygiai, pareigūnai iš visų šalies apskričių, pranešė Policijos departamentas.

Šaudynių Mažeikių rajone atomazga: patvirtinta, kad rastas kūnas – ieškomo bėglio

Penktadienį Mažeikių rajone, Birbiliškės kaime paleisti šūviai pražudė policijos pareigūną, o jo kolegę – sužeidė. Žudikas visą dieną buvo ieškomas gausių policijos pajėgų, „Aro“ rinktinės pareigūnų. Įvykio vietoje, po sudegusio namo nuodeguliais buvo rastas, kaip vėliau paaiškėjo, vyro lavonas. Tarnybos paėmė mėginį ekspertizei, o vėlų vakarą paaiškėjo – tai sudegęs policijos pareigūną nužudžiusio vyro lavonas, prie kurio buvo rastas ir nusikaltimo įrankis.

Mažeikiškiai negaili gerų žodžių žuvusiam pareigūnui: jis buvo šaunuolis

Mažeikių rajone nušautas 40 metų pareigūnas Saulius Žymantas buvo puikus medžiotojas, žvejys ir kinologas. Su šunimi Grantu įvairiose kinologų varžybose jis užimdavo prizines vietas. Po darbo policijoje valandų, aktyviai dalyvavo medžioklėje ir žvejyboje. Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos, Mažeikių skyriaus pirmininkas Tadas Janušauskas tv3.lt teigė, kad puikiai pažinojo nušautą pareigūną S. Žymantą ir labai užjaučia artimuosius dėl mirties.

Seniūnas apie tragediją Mažeikių rajone: kasa namo nuodegulius, ieško, ar nėra daugiau kūnų

Po tragedijos Mažeikių rajone, Birbiliškės kaime, Viekšnių seniūnas Kornėlijus Kryžius tv3.lt teigė, kad pareigūnai ir ugniagesiai dirba įvykio vietoje. Pareigūnai šalia nieko neprileidžia, o ugniagesiai kasa namo nuodegulius ir ieško, ar galimai ginkluotas įtariamasis, kuris nušovė pareigūną, Stasys Brasas, nėra ten pasislėpęs, ar nėra daugiau aukų kūnų. Pagal naujausią informaciją, gaisro vietoje rastas galimai apdegęs žmogaus kūnas, šalia jo buvo ginklas.

Sunkiai suvokiama tragedija: 7 žvejus nušovė vandens telkinio nuomininkas

Ukrainoje septyniems žvejams linksmybės prie vandens telkinio baigėsi tragiškai. Prie tvenkinio atvažiavusius pažvejoti vyrus naktį nužudė to vandens telkinio nuomininkas. Netoli Ukrainos Novoselicos miestelio naktį įvyko kruvinos žudynės. Vandens telkinio nuomininkas nušovė septynis čia pažvejoti atvykusius vyrus. Vienas žvejys, kuris laiku išgirdo šūvius, spėjo pabėgti ir iškviesti pagalbą. Kol kas neaišku, kodėl įvyko kruvina tragedija.
2020-05-22

Tragedija Klaipėdoje: šūviu į širdį vyras pražudė savo bičiulį

Uostamiestyje šūviu į širdį nužudytas vyras. Taip savo svečią namie nušovė jūreivis. Jis suimtas. Kaimynai pasakoja, kad šaulys yra neblogas žmogus. Kodėl buto šeimininkas nušovė bičiulį, kol kas neaišku, tačiau be alkoholio čia neapsieita. Prie Liubeko gatvėje Klaipėdoje stovinčio daugiabučio durų girtavo du vyrai. Staiga kaimynai išgirdo šūvį primenantį garsą.

Dėl nušautos stumbrės policija pradeda tyrimą: vertins aplinkosaugininkų veiksmus

Panevėžio apskrities policija penktadienį dėl nušautos stumbrės pradėjo ikiteisminį tyrimą, jo metu vertins aplinkosaugininkų veiksmus. „Ikiteisminis tyrimas pradėtas dėl tarnybos pareigų neatlikimo“, – BNS sakė Panevėžio apskrities policijos atstovas Tadas Martinaitis. Į teisėsaugą dėl Panevėžio aplinkosaugininkų darbo kreipėsi Aplinkos apsaugos departamentas.
Aktualijos 2020-02-07

Plėšikas prekybos centre Tailande nušovė tris žmones: tarp jų ir mažametis

Tailande policija penktadienį ieško kaukėto užpuoliko, viename prekybos centre nušovusio tris žmones, įskaitant dvejų metų berniuką, ir sužeidusio dar keturis, jam apiplėšiant juvelyrinių dirbinių parduotuvę. Stebėjimo kameros filmuotoje medžiagoje matyti, kaip slidinėjimo kaukę ir slepiamosios spalvos kelnes dėvintis vyras su kuprine ant krūtinės šauna į parduotuvės klientą ir konsultantę.
2020-01-10

Paryžiuje policija nušovė vyrą: peiliu puolė praeivius

Mirė vienas iš Paryžiaus Vilžiuifo priemiestyje peiliu ginkluoto vyro penktadienį sužeistų žmonių, pranešė prancūzų televizija BFMTV. Kaip pranešė kanalas, mirusiam asmeniui buvo maždaug 50 metų. Buvo sužeisti dar mažiausiai du žmonės, vieno jų būklė sunki, nurodė su tyrimu susipažinęs šaltinis. BFMTV teigimu, incidentas įvyko kiek po 14 val. vietos (15 val. Lietuvos) laiku. Peiliu ginkluotas vyras parke užpuolė kelis atsitiktinius praeivius ir juos sužeidė.
2020-01-03

Mirė antras per šaudynes Maskvoje sužeistas pareigūnas

Antras Federalinės saugumo tarnybos (FSB) pareigūnas, sunkiai sužeistas išvakarėse per šaudynes prie tarnybos būstinės Maskvos centre, mirė ligoninėje, penktadienį pranešė Rusijos tyrimų komiteto (RTK) atstovė Svetlana Petrenko. „Per šaudynes vienas darbuotojas žuvo vietoje, antras [buvo sužeistas ir] sunkios būklės atvežtas į ligoninę, kur vėliau mirė“, – naujienų agentūrai „Interfax“ sakė S. Petrenko.
2019-12-20
Į viršų