ginklas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ginklas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ginklas“.

Paryžiuje peiliu ginkluotas vyras sužeidė kovos su terorizmu pajėgų karį

Paryžiuje peiliu ginkluotas vyras užpuolė ir sužeidė Prancūzijos kovos su terorizmu pajėgų karį. Incidentas įvyko pirmadienį apie 22 val. Rytų geležinkelio stotyje (Gare de l'Est), likus 11 dienų iki Paryžiaus olimpinių žaidynių pradžios. Užpuolikas smogė kariui peiliu į nugarą. Kaip praneša Prancūzijos žiniasklaida, remdamasi policija, kariškį užpuolė 40 metų vyras, Prancūzijos pilietis, jau žinomas teisėsaugos institucijoms dėl nužudymo ir psichikos sutrikimų.
2024-07-16

Požėla prakalbo apie ginklų laikymo kontrolės griežtinimą: kai vyksta tokios tragedijos, reikia įsivertinti

Pastaruoju metu Lietuvoje pranešant apie kraupias žmogžudystes, policijos generalinis komisaras Renatas Požėla sako, kad būtina griežtinti ginklų laikymo kontrolę. Pasak jo, šios iniciatyvos artimiausiu metu imsis pati policija. „Kai vyksta tokios tragedijos, reikia įsivertinti, ar mūsų (ginklų laikymo kontrolė – ELTA) yra pakankama. Tad iš policijos iniciatyvos tikrai kils.

Kaune vyras šovė savadarbiu ginklu, sužalotas jaunuolis

Kaune šeštadienio naktį vyras savadarbiu nupjautavamzdžiu ginklu sužalojo jaunuolį. Kaip pranešė Policijos departamentas, apie 23.40 val. Kaune, A. ir J. Gravrogkų gatvėje, lauke, tarp trijų jaunuolių įvyko žodinis konfliktas, dėl kurio 47-erių vyras šovė iš balkono ir sužalojo vieną konfliktavusį 19-metį, jis paguldytas į ligoninę.  Pareigūnai sekmadienį, 2.15 val., A. ir J. Gravrogkų gatvėje esančiame name įtariamąjį sulaikė.

JAV Aukščiausiasis Teismas paliko draudimą smurtautojams turėti šaunamąjį ginklą

Jungtinių Valstijų Aukščiausiasis Teismas penktadienį paliko galioti federalinį įstatymą, draudžiantį turėti šaunamąjį ginklą asmenims, kuriems taikomi apribojimai dėl smurto artimoje aplinkoje.  „Kai teismas nustato, kad asmuo kelia realią grėsmę kito asmens fiziniam saugumui, jis gali būti laikinai nuginkluotas pagal Antrąją pataisą“, – rašė Aukščiausiojo Teismo pirmininkas Johnas Robertsas.
2024-06-21

Anykščių rajone namo palėpėje rastas ginklas

Anykščių rajone namo palėpėje rastas ginklas. Kaip skelbė Policijos departamentas, 1970 metais gimusio vyro pranešimas apie rastą ginklą buvo gautas pirmadienį 10.47 valandos. Ginklas buvo rastas birželio 3 dieną Anykščių rajono Kirmėlių kaime, tvarkant neseniai įgytą gyvenamąjį namą. Ginklą paėmė policijos pareigūnai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis, sprogmenimis ar sprogstamosiomis medžiagomis.
Kriminalai 2024-06-11

Lietuviai aktyviai ruošiasi blogiausiam ir negaili pinigų mokymams: „Kiekvieną savaitę sudalyvauja 100–150 žmonių“

Vis daugiau lietuvių nori būti pasiruošę gintis: lanko išgyvenimo kursus, mokosi valdyti ginklą. Išgyvenimo ekstremaliose situacijose ir ginklų savigynai kursų populiarumas išaugo tada, kai Vladimiras Putinas prieš daugiau nei 2 metus pradėjo plataus masto karą prieš Ukrainą. Tiesa, kai kurie ginklus perkantys gyventojai pripažįsta, kad nerimo dabar dar daugiau – ypač klausantis politikų kalbų apie karą.

Su ginklu gatvėje šlaistęsis vyras ant kojų sukėlė pareigūnus: „Aš žmones gąsdinau?“

Policijai paskambinęs pilietis pranešė, kad prie parduotuvės vaikštinėjo asmuo su pistoletu rankoje, kurį demonstravo bei elgėsi neadekvačiai. Susitikimą užfiksavo laidos „Farai“ operatorius. Atvykusius pareigūnus pasitikęs pranešėjas patikslino ieškomo asmens požymius ir nurodė, kur link jis pasišalino. Aiškinantis aplinkybes pasirodė ir požymius atitinkantis jaunuolis.

Panevėžyje pneumatiniu ginklu sužalota moteris

Panevėžyje šeštadienį pneumatiniu ginklu sužalota moteris. Kaip pranešė Policijos departamentas, apie 23.30 val. Projektuotojų gatvėje, šalia namo, nenustatytas asmuo, galimai šaunamuoju ginklu (pneumatiniu) sužalojo 1993 metais gimusią moterį. Nukentėjusioji, suteikus medicinos pagalbą, gydoma ambulatoriškai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Iš vyro Kaune paimtas neteisėtai laikomas ginklas

Iš vyro Kaune paimtas neteisėtai laikomas šaunamasis ginklas su trim šoviniais, pirmadienį pranešė policija. Ginklas paimtas 1956 metais gimusio vyro namuose po pareigūnų iškvietimo. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo ginklais.

Kaune, viešoje vietoje, vyras demonstravo šaunamąjį ginklą

Kaune, šalia daugiabučio namo, vyras demonstravo šaunamąjį ginklą. Kaip pranešė Policijos departamentas, incidentas įvyko ketvirtadienio vakarą, apie 20 val., V. Krėvės prospekte, šalia daugiabučio namo. Čia buvo sulaikytas 30-metis vyras, jis žmonių akivaizdoje demonstravo šaunamąjį ginklą „Desert Eagle Pistol“. Ginklas paimtas. Surinkta medžiaga dėl viešosios tvarkos pažeidimo.
REKLAMA
REKLAMA

Vilniuje automobilyje buvusiam vyrui grasinta netikru ginklu

Vilniuje automobilyje sėdinčiam vyrui kitas vyras pagrasino netikru šaunamuoju ginklu, šeštadienį pranešė policija. Incidentas įvyko penktadienio vakarą. 2001 metais gimusio vyro pateikto pranešimo duomenimis, T. Kosciuškos gatvėje, namo kieme, jam sėdint automobilyje, priėjo vyriškis, kuris išsitraukė daiktą, panašų į ginklą, ir nukreipė į jį. Pas 1976 metais gimusį įtariamąjį buvo rastas ir paimtas „Airsoft“ pistoletas, jam nustatytas 2,91 promilės girtumas. Jis po apklausos paleistas.
Kriminalai 2024-03-23

Kirviu pareigūnus puolęs senjoras teisinosi: „Likau be pinigų“

Gautas pranešimas dėl agresyvaus senjoro elgesio. Vyriškis galimai ginkluotas kirviu, nurodytu adresu skubėjo policijos ir medikų ekipažai.  Susitikimą su vyru užfiksavo laidos „Farai“ operatorius. Atvykus nurodytu adresu pareigūnai bandė patekti į namą. Durys neužrakintos, į beldimą niekas nereagavo. šviesa kambariuose degė, tačiau žmonių nebuvo. Vieno kambario durys praviros, pareigūnas išvydo vyrą su kirviu rankose. Į policininko reikalavimus pilietis nereagavo.

Baldwino filmo „Rust“ ginklininkė pripažinta kalta dėl mirtinų šūvių filmavimo aikštelėje

Ginklininkė, užtaisiusi pistoletą, iš kurio Aleco Baldwino filmo „Rust“ („Rūdys“) filmavimo aikštelėje žuvo operatorė, trečiadienį buvo nuteista už netyčinę žmogžudystę. Naujosios Meksikos valstijos prisiekusiesiems prireikė kiek daugiau nei dviejų valandų, kad pripažintų Hannah Gutierrez kalta dėl Halynos Hutchins mirties 2021 metų spalį, filmuojant nedidelio biudžeto vesterną.
2024-03-07

Kinija skelbia sukūrusi naują ginklą – „svajonių kulką“, galinčią pakeisti kryptį

Pranešama, kad Kinijoje sukurta šiurpą kelianti „svajonių kulka“, kuri gali išvystyti 5 300 km/ val. greitį ir keisti kryptį naudodamasi palydovinės navigacijos signalais. Kinetinės energijos ginklams sukurta kulka gali būti iššauta iš grėsmingo „railgun“ tipo ginklo (elektromagnetinės patrankos) ir vos per vieną sekundę gali įveikti apie 2,5 km atstumą.
2024-01-27

Lazdijų rajone neblaivus vyras šovė pneumatiniu pistoletu, sužalotas asmuo

Lazdijų rajone trečiadienį neblaivus vyras sužalojo asmenį pneumatiniu ginklu. Kaip pranešė Policijos departamentas, apie 12.30 val. Lazdijų rajone, Veisiejuose, neblaivus (2,17 prom.) 29-erių vyras panaudojo pneumatinį pistoletą „Glock 17“, iššaudamas į neblaivų (1,33 prom.) 27-erių vyrą bei sudavė jam į veidą. Nukentėjusysis pristatytas į ligoninę, tačiau medikų apžiūros atsisakė. Įtariamasis uždarytas į ilgalaikio sulaikymo patalpą.
Kriminalai 2024-01-18

Tvarkydama mirusio tėvo butą dukra aptiko neteisėtai laikomą daiktą

Alytaus rajone šeštadienį moteris rado neteisėtai laikytą šaunamąjį ginklą. Anot Policijos departamento pranešimo, apie 13 val. 30 min. Žagarių kaime 1982 metais gimusi moteris, tvarkydama mirusio tėvo butą, seife aptiko neteisėtai laikomą pistoletą. Ginklas paimtas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais.
Kriminalai 2024-01-14

Policija inicijuoja ginklo išdavimo tvarkos pokyčius: faktas apie asmens psichinę ligą pareigūnus pasiekia ne visada

Policija inicijuoja leidimo ginklui išdavimo tvarkos pakeitimus, siekiant užtikrinti, kad informacija apie tai, jog ginklą turintis asmuo susirgo psichine liga, pasiektų policijos pareigūnus. Policijos teigimu, operatyviai gavus informaciją apie žmogaus ligą, galima būtų greičiau spręsti klausimą dėl leidimo ginklui panaikinimo. Apie tai, kad bus siūloma keisti leidimo ginklui išdavimo tvarką šią savaitę užsiminė Renatas Požėla, kalbėdamas apie Kaune pagrobtos ir surastos mergaitės istoriją.

Parduotuvėje Kaune ginklu susižalojo vyras

Parduotuvėje Kaune ginklu susižalojo vyras. Kaip pranešė Policijos departamentas, incidentas įvyko trečiadienį, apie 14.20 val., K. Baršausko gatvėje esančioje parduotuvėje. 63 metų vyras, neatsargiai elgdamasis su pistoletu „Sig Sauer 232“, susižalojo ranką. Vyras po medikų apžiūros gydomas ambulatoriškai. Surinkta medžiaga dėl sveikatos sutrikdymo.
Kriminalai 2024-01-11

Paaugliams miške užpuolus draugą ir apšaudžius iš pneumatinio kalašnikovo – policijos ir tarnybų perspėjimas

Vilniuje du paaugliai apšaudė kitą paauglį pneumatiniu ginklu. Pasak nukentėjusio paauglio mamos, išpuolis galėjo būti įvykdytas dėl vaikino pažiūrų į karą. Policijos teigimu, šis įvykis buvo užregistruotas gruodžio 23 d. išvakarėse, o pareigūnai šiuo metu renka medžiagą, siekiant nustatyti smurtautojus. Pasak Vilniaus policijos atstovės Julijos Samorokovskajos, minėtas įvykis buvo užregistruotas gruodžio 23 d., apie 23 valandą vakaro.

Pranešama, kad du paaugliai užpuolė draugą: miške leido „Wagner“ himną ir apšaudė

Vilniuje du paaugliai apšaudė kitą paauglį. Anot nukentėjusio paauglio mamos, išpuolis galėjo būti įvykdytas dėl vaikino pažiūrų į karą. Apie tai paauglio mama parašė „Facebook“. „Mano sūnų pašovė jo draugai“, – rašo ji.

Kaune kilus konfliktui vyras gąsdino ginklu

  Penktadienio vakarą Kaune tarp dviejų vyrų kilus konfliktui vienas iš jų griebėsi šaunamuoju ginklu. Anot Policijos departamento pranešimo, incidentas įvyko apie 22 val. Karaliaus Mindaugo prospekte, automobilių stovėjimo aikštelėje. Prie automobilių elektros įkrovimo stotelių priėjęs 1974 metais gimęs vyras iš svetimo automobilio „Porsche“ savavališkai ištraukė įkrovimo laidą. Šis priklausė 1976 metais gimusiam vyrui.

„Aro“ kovotojai sulaikė neblaivų ir šratasvydžio pistoletą į pareigūnus nukreipusį vyrą

Penktadienio vidurnaktį Antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ kovotojai Vilniaus rajone sulaikė neblaivų ir šratasvydžio pistoletą į pareigūnus nukreipusį vyrą. Ketvirtadienio vakarą, apie 22 val., policijos pareigūnai ir Vaiko teisių skyriaus darbuotojai atvyko į Gudelių kaimą Vilniaus rajone perduoti 15-metį paauglį tėvams. Kaip pranešė Policijos departamentas, vyras būdamas gyvenamajame name, per langą nukreipė daiktą, panašų į šaunamąjį ginklą ir juo grasino. Apie 1.30 val.

Vilniuje 86-erių senoliui teko kviesti „Aro“ kovotojus – ginkluotam vyrui kažkas pasivaideno

Vilniuje dar vienas ginkluotas išpuolis prieš pareigūnus per plauką nepasibaigęs tragedija. Pašilaičių daugiabutyje suveikus priešgaisrinei signalizacijai į butą atskubėjusius policininkus 86-erių senolis pasitiko su koviniu revolveriu ir jį nutaikęs į policininkus nepakluso jų reikalavimams. Policininkai į įvykio vietą iškvietė „Aro“ kovotojus. Per derybas senjorą policininkai ir artimieji įtikino ginklą nuleisti ir jį išvežė į psichiatrinę ligoninę.

Per plauką nuo dar vienos tragedijos: Vilniuje vyras nukreipė ginklą į pareigūną

Vos prieš tris dienas Vilniaus rajone pareigūnas nušovė agresyvią moterį, o praėjusią naktį jau į policijos pareigūną buvo nukreiptas ginklas. Gruodžio 14 d. apie 23 val. Vilniuje, Medeinos g., daugiabučiame name esančiame bute, suveikus priešgaisrinei apsaugos signalizacijai, į įvykio vietą nuvyko pareigūnai ir ugniagesiai. Policijos pareigūnams kartu su priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos darbuotojais patekus į butą, viename iš kambarių buvęs vyras (gim.

Policininko nušautos moters nesutramdė ir elektrošokas: kastuvu talžė medikų automobilį

Vilniaus rajone policininkas antradienį nušovė jį ir medikus užpuolusią agresyvią pacientę. „Pirminiais duomenimis, agresyvi moteris puolė medikus, puolė ir pareigūnus su peiliu, buvo panaudotas ginklas ir ji buvo nušauta“, – BNS sakė Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis. Kaip BNS informavo Greitosios medicinos pagalbos Vilniaus filialo atstovai, 12.24 val. gautas iškvietimas į Baraškų kaimą Juodšilių seniūnijoje, informuota, kad apie 50-ies metų moteriai sutriko sveikata.

Ginklų savininkai privalės išklausyti pilietinio pasipriešinimo kursą

Ginklų savininkai privalės išklausyti pilietinio pasipriešinimo kursą, antradienį nusprendė Seimas. Už tokią pataisą antradienį balsavo 108 Seimo nariai, prieš buvo vienas, 15 politikų susilaikė. Ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatyme įtvirtinta, kad norėdami gauti leidimą A ir B kategorijų ginklams ar juos pratęsti asmenys turės išklausyti pilietinio pasipriešinimo kursą. „Šis įstatymas yra žingsnis link visuotinės gynybos, žingsnis viename iš visuomenės sluoksnių.

Klaipėdos policija mašinos salone aptiko nelegalų ginklą

Klaipėdos policija mašinos salone aptiko nelegalų ginklą. Kaip pranešė Policijos departamentas, pirmadienio naktį, apie 0.20 val., Klaipėdoje, Taikos prospekte, buvo sustabdytas automobilis „Audi Q7“, vairuojamas 40-mečio vyro. Automobilio salone rastas vairuotojo neteisėtai laikomas pistoletas „Walther BIG BORE“. Ginklas paimtas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo ginklu.
Kriminalai 2023-11-20

Vilniuje studentas šovė į vyrą, medikams nepavyko išgelbėti jo gyvybės

Sekmadienio vakarą Vilniaus ligoninėje mirė studento ginklu sužalotas vyras, pranešė Policijos departamentas. 44 metų nukentėjusysis mirė 22.20 val. Medikai dėl jo gyvybės kovojo beveik parą – jis buvo sužalotas pistoletu šeštadienio naktį, apie 0.36 val., Vilniuje, Kalnėnų gatvėje, namuose, per konfliktą. Kaip skelbta, Vilniuje, Kalnėnų gatvėje, studentas per konfliktą šovė į galvą kitam vyrui. 1979 metais gimęs nukentėjusysis buvo paguldytas į ligoninę.

Neeilinis policijos radinys: sustabdę automobilį aptiko ginklą, antrankius bei ieškomą asmenį

Automobilį Vilniuje sustabdę policijos pareigūnai penktadienį jame aptiko ginklą, antrankius bei ieškomą asmenį. Kaip pranešė Policijos departamentas, apie 19 val. Vilniuje, Panevėžio ir Dzūkų gatvių sankryžoje, sustabdytas automobilis „Audi A3“, kurį vairavo 1989 metais gimęs vyras. Kartu važiavo dar trys vyrai. Tikrinant transporto priemonę buvo rasti antrankiai, o 2001 metais gimęs keleivis turėjo daiktą, panašų į orinį šaunamąjį ginklą.

Per vaikų futbolo treniruotę Panevėžio stadione vyrui peršauta koja

Netikėtas išpuolis Panevėžyje – vaikų futbolo treniruotės metu vyrui buvo peršauta koja. Poilicijos atstovai patvirtino, kad yra pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl lapkričio 7-ąją, apie 16.16 val., gauto pranešimo. Viešoje erdvėje įvykusio konflikto metu įvyko susišaudymas. Atvirame stadione, kur tuo metu vyko vaikų futbolo treniruotė. Ikiteisminis tyrimas pradėtas dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Į degalinę atvykęs klaipėdietis nufilmavo siautėjantį ginkluotą vyrą: sulėkė gausios policijos pajėgos

Penktadienio rytas Klaipėdoje prasidėjo kaip veiksmo filme. Didžiulės policijos pajėgos skubėjo į vieną iš degalinių, kur vyriškis ne juokais išgąsdino visus. Vyras degalinėje liejo pyktį ir išsitraukė ginklą. Laimei, aplinkiniai žmonės nenukentėjo, vyras buvo gana greitai sutramdytas ir sulaikytas. „Circle K“ ir Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė patvirtino šį įvykį.

Kauno apylinkės teisme – byla dėl galimo ginkluoto išpuolio

Kauno apylinkės teismas informuoja, kad Kauno rūmuose pradėta nagrinėti baudžiamoji byla, kurioje V. K. kaltinamas grasinimu nužudyti bei neteisėtu disponavimu nešaunamuoju ginklu. V. K. kaltinamas, jog 2023 m. kovo 9 d. kelyje Bubiai-Kvesai, išlipęs iš automobilio, grasino nužudyti ar sunkiai sutrikdyti dviejų nukentėjusiųjų sveikatą. Manoma, jog kaltinamasis nukentėjusiems grasino neteisėtai laikytu C kategorijos pneumatiniu šautuvu.
Kriminalai 2023-09-11

Pagyros apie turimą ginklą atsirūgo: draugą apkaltinęs vagyste vyras užsitraukė pareigūnų nemalonę

Išgertuvės su kaimynu vyrui baigėsi paieškomis – tik pasigyręs apie namuose turimą ginklą šeimininkas suprato jo neberandąs. Vyras kvietė pareigūnus įsitikinęs, kad pistoletą pasisavino kaimynas, tačiau ginklo paieškos atskleidė daug įdomių detalių, o policininkams užminė ne vieną mįslę. Ginklo paieškas ir susitikimą su galimu vagimi užfiksavo TV3 laidos „Farai“ operatorius.
2023-09-09

Radviliškio rajone pareigūnai pas neblaivius vyrus rado keletą šaunamųjų ginklų

Šeštadienį Radviliškio rajone esančiame Pakiršinio kaime į iškvietimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo atvykę pareigūnai pas neblaivius vyrus aptiko keletą šaunamųjų ginklų. Kaip pranešė Policijos departamentas, apie 18 val. į butą atvykę pareigūnai rado ir paėmė savadarbį ginklą, pneumatinį šautuvą, pistoletą su dėtuve bei įvairius šaudmenis. Sulaikyti du įtariamieji: 1971 metais gimusiam vyrui nustatytas sunkus 3,47 prom.
Kriminalai 2023-09-03

Pavojingiausias ginklas pasaulyje – jis kilo iš Japonijos

XX a. 8-ame dešimtmetyje Bruce'as Lee taip išpopuliarino nunčiaką, kad ginklas buvo uždraustas visame pasaulyje. Ironiška, kad dvi grandine sujungtos medinės lazdos buvo daug pavojingesnės pačiam jų naudotojui, o ne jo priešininkui. Vyras juodais drabužiais yra visiškai susikaupęs. Kai vienas iš jo priešininkų baltu karatė kostiumu prieina pakankamai arti, jis trenkia ginklu – dviem medinėmis lazdomis, sujungtomis metaline grandine – ir pargriauna priešą ant grindų.
2023-09-02

Alytuje siautėjo neblaivus vyras – „Airsoft“ ginklu grasino gyventojams ir pareigūnams

Alytuje šeštadienį neblaivus vyras renginyje grasino žaisliniu ginklu. Kaip sekmadienį skelbė Alytaus apskrities policija, 21.30 val. Alytuje vykstančiame renginyje tamsiais rūbais ir beisbolo kepuraite apsirengęs vyras, išsitraukęs šaunamąjį ginklą, grasino renginyje buvusiems žmonėms. Policijos pareigūnams bandant sulaikyti asmenį, į juos taip pat buvo nukreiptas ginklas. Anot policijos, sulaikytas neblaivus (3,18 prom.
Kriminalai 2023-08-27

Kauno teisme bus pradėta nagrinėti ginkluoto plėšimo byla

Kauno apylinkės teismo Kauno rūmuose bus pradėta nagrinėti ginkluoto plėšimi byla, joje kaltinimai pareikšti anksčiau du kartus teistam E. K. Bylos duomenimis, 2022 metų spalio 4 dieną, laužtuvu ginkluotas E. K. įsibrovė į gyvenamąjį namą ir sužalojo nukentėjusįjį. Manoma, jog E. K. nukentėjusiajam grasino laužtuvu, bandė surišti jo rankas, atėmė galimybę priešintis ir išreikalavo pasakyti, kur yra laikomi pinigai.

Jonavos rajone rastas susižalojęs jaunuolis, įvykio vietoje aptiktas pistoletas

Jonavos rajone antradienį rastas susižalojęs jaunuolis, įvykio vietoje aptiktas kitam vyrui priklausantis pistoletas, pranešė Kauno apskrities policija. 19-metis Girininkų II kaime esančioje pievoje rastas apie 00.30 valandą. Susižalojęs jaunuolis paguldytas į ligoninę. Įvykio vietoje rastras ir paimtas 56 metų vyrui priklausantis pistoletas „Heckler Koch P7 K3“.  Surinkta medžiaga dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo dėl neatsargumo.
Kriminalai 2023-08-08

Bus teisiamas iš neteisėto ginklo kieme vyrą sužalojęs panevėžietis

Panevėžio apygardos prokuratūra baigė tirti ir teismui perdavė bylą dėl vyro sužalojimo šaunamuoju ginklu daugiabučio namo kieme. Kaip pranešė prokuratūra, prieš teismą stos užsienyje gyvenantis 41 metų panevėžietis R. Š., jam pareikšti įtarimai dėl sunkaus sveikatos sutrikdymo, neteisėto disponavimo šaunamuoju ginklu, šaudmenimis bei narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti ir viešosios tvarkos pažeidimo.
Kriminalai 2023-08-02

Išpuolis Jonavos rajone: į namo kiemą įsiveržęs vyriškis grasino savadarbiu pistoletu

Penktadienio vakarą Jonavos rajone siautėjo vyriškis, grasindamas savadarbiu ginklu. Kaip praneša policija, apie 19 val. 45 min. Jonavos r., Laukagalio k., į 1960 m. gimusios motersnamo kiemą, atėjo 1957 m. gimęs vyras, kuris rankoje turėjo daiktą, panašų į savadarbį pistoletą. Gunklą vyras nukreipė į namo šeimininkę bei šalia buvusius asmenis. Neblaiviam (ligoninėje paimtas kraujas girtumui nustatyti) vyrui įteiktas šaukimas. Savadarbis ginklas paimtas.
Kriminalai 2023-07-30

Šalčininkų rajone girtas vyras konflikto metu išsitraukė pistoletą

Šalčininkų rajone neblaivus vyras konflikto metu penktadienį demonstravo į pistoletą panašų daiktą. Kaip nurodo Policijos departamentas, Gėlūnų kaime kilusio konflikto metu ginklą išsitraukė 1971 metais gimęs vyras. Jam nustatytas 3,21 promilės girtumas. Įtariamą pistoletą iš jo atėmė 1991 metais gimęs vyras. Įvykio vietoje rastas ir paimtas galimai šratinis 4,5 milimetrų kalibro pistoletas „PM“.  Vyrui įteiktas šaukimas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Klaipėdoje girtas vyras demonstravo orinį pistoletą

Klaipėdoje neblaivus vyras aplinkiniams demonstravo orinį pistoletą. Kaip pranešė Policijos departamentas, incidentas įvyko antradienio vakarą, apie 23 val., Šilutės plente. Neblaivus (1,86 prom.) 42 metų vyras aplinkiniams demonstravo orinį pistoletą „OPS-M.R.P“. Ginklas paimtas, įtariamasis uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Joniškio rajone rastas vyro lavonas, dingo jo laikytas ginklas

Joniškio rajone rastas vyro lavonas, dingo jo teisėtai laikytas ginklas. Kaip pranešė Policijos departamentas, trečiadienį, apie 9.35 val., Skaistgirio miestelyje, savo namuose, rastas mirusio 70-mečio vyro kūnas irimo stadijos. Vyras teisėtai laikė pistoletą „IZH 70 17A“, tačiau, apžiūrėjus gyvenamo namo patalpas, ginklas nerastas. Paskelbta ginklo paieška. Aplinkybės tiriamos.

Autobuse Vilniuje aptiktas krepšys su ginklu

Vilniuje pirmadienį autobuse aptiktas ginklas, pranešė Policijos departamentas.  Anot jo, apie 9 val. Vilniuje, Mechanikų gatvėje, autobuse, buvo rastas juodos spalvos krepšys. Jame buvo revolveris „Olympic 38“ su penkiais šoviniais. Ginklas paimtas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis, sprogmenimis ar sprogstamosiomis medžiagomis.

Alytaus rajone vyras netyčia persišovė sau koją

Šeštadienį Alytaus rajone vyras persišovė sau koją, praneša policija. Nelaimė įvyko birželio 17 d. apie 13 val. 30 min. Alytaus rajone, Slavinčiškių kaime. Sodybos kieme, neblaivus (3,65 prom.) vyras (gim. 1995 m.), neatsargiai elgdamasis su pneumatiniu ginklu „GAMO“, persišovė sau koją. Nukentėjusysis, suteikus medicininę pagalbą, gydomas ambulatoriškai. Ginklas paimtas.
Kriminalai 2023-06-18

Policija iš neblaivaus vyro paėmė revolverį

Jonavos rajone į iškvietimą dėl smurto artimoje aplinkoje atvykę policininkai iš stipriai nuo alkoholio apsvaigusio vyro paėmė revolverį. Kaip pranešė Policijos departamentas, šeštadienio vakarą, apie 19.40 val., jie atvyko į  Rimkų kainą. 54 metų neblaivus (3,71 prom.) vyras neteisėtai laikė 6 mm kalibro revolverį „Alfa 640“. Ginklą pareigūnai paėmė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo ginklu.
Kriminalai 2023-06-12

Nelaimė Panevėžio rajone: senolis susižalojo pneumatiniu ginklu

Panevėžio rajone vyras susižalojo pneumatiniu ginklu. Nukentėjusysis dėl sužalojimų šeštadienį, apie 10 val., kreipėsi į Panevėžio ligoninę, pranešė Policijos departamentas. 78-metis paaiškino, kad penktadienį, apie 17 val., Berčiūnų kaime šaudydamas pneumatiniu šautuvu į taikinius šūvio metu pats save sužalojo. Suteikus pagalbą, vyras gydomas ambulatoriškai.  Įvykio aplinkybės tikslinamos.
Kriminalai 2023-06-11

Šalčininkų rajone pas vyrą bute rastas neteisėtai laikomas dujinis pistoletas

Šalčininkų rajone pas vyrą bute rastas neteisėtai laikomas dujinis pistoletas, antradienį pranešė policija. Bute Kalesnininkų kaime taip pat rastos dvi dėtuvės ir šovinys. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Kriminalai 2023-06-06

Vilniaus centre – vaizdas kaip iš veiksmo filmo: policija ieško įtariamojo

Sunku patikėti, kad Vilniuje vykęs konfliktas yra nesurežisuotas. Išplatintas vaizdo įrašas, kuriame esą kilo konfliktas tarp „Škoda“ automobilio vairuotojo ir „Wolt“ kurjerio, kurio metu neva grasinama ginklu. Policija patvirtino, kad liudininkas pranešė policijai apie šį galimą incidentą, policija tikslina įvykio aplinkybes, ieško įtariamojo. Kaip praneša policija, jie sulaukė pranešimo, kad antradienio vakarą apie 21.28 val.

Kauno rajone girtas vyras į darbą atėjo su nelegaliai laikomu ginklu

Kauno rajone vyras į darbą atėjo nešinas ginklu, kuriam neturėjo leidimo, ketvirtadienį pranešė Policijos departamentas. Anot policijos, apie 22 val. Kauno rajone, Karmėlavos miestelyje, neblaivus (1,24 prom.) 31-erių vyras, būdamas darbo vietoje, su savimi turėjo dujinį pistoletą „Ekol Major“ ir 11 šovinių. Leidimo ginklui laikyti jis neturėjo. Ginklą ir šovinius paėmė policijos pareigūnai.
Į viršų