Moteriai mirus ganykloje prabilo kaimynai: jiems laikyti gyvulius jau buvo per sunku

Baisi nelaimė Suvalkijoje. Vilkaviškio rajone, manoma, bulius, mirtinai sužalojo savo senyvą šeimininkę. 78-erių moteris visą naktį pragulėjo ganykloje ir tik ryte jau negyvą ją pastebėjo kaimynė.

Vilkaviškio rajono Dotamų kaimo gyventoja Rasa sunkiai atsigauna po kraupaus įvykio. Moteris ganykloje, ryte, rado negyvą kaimynę. Įtariama, kad 78 metų senolę užtrypė jos auginamas bulius.

„Važiuodama dviračiu pamačiau, kad guli ir telefoną iš kišenės, ir skambinti pagalbai. Man pasakė, ką reikia daryti, kaip daryti. O paskui ėjome pagalbos laukti“, – sako Dotamų kaimo gyventoja Rasa.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Moteriai mirus ganykloje prabilo kaimynai: jiems laikyti gyvulius jau buvo per sunku

Buliaus sužalota senolė ganykloje išgulėjo visą naktį. Vakare greičiausiai ėjo perkelti gyvulių. Tuomet ir galėjo būti užpulta. Senolė gyveno kartu su savo vyru. Tačiau jis – nevaikščioja. Tad negalėjo eiti ieškoti prapuolusios žmonos.

„Greičiausiai iš vakaro, taip. Nes buvo ženklai, buvo matyti, kad iš vakaro įvykę. Ir jos vyras pasigedęs jos iš vakaro“, – mano Rasa.

Senolė iš viso laikė dvi karves ir vieną bulių. Gyvulys šį rytą buvo išvežtas iš namų. Rasa pasakoja, kad giminaičiai pora dienų  pagirdyti karves ir pamelžti. Paskui bus sprendžiama, ką daryti su galvijais:

„Matomai, kad ji jį perkelti norėjo. Ir viskas ten taip įvyko. Dabar jau niekas nepapasakos kaip ten įvyko, bet, matomai, ji jį ėjo perkelti nakčiai.“

Baisi nelaimė sukrėtė visą kaimą. Kaimynas Gediminas sako, kad jau seniau ragino senolę atsisakyti laikyti galvijus. Kartais ir pati esą skųsdavosi, jog jau per sunku juos prižiūrėti:

„Aš mokykliniu važinėju, būdavo, važiuoju degalų į Vilkaviškį, tai vis pavėžindavau. Sakau, kur važiuojat? Tai kur kur, pas daktarus, kur gali važiuoti daugiau. Tai va, dar vis laikė.“

Tikslią senolės mirties priežastį nustatys ekspertai. Policijoje dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.


Rašyti komentarą...
B
Baisu
2020-08-17 20:37:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Senesnės kartos kaimo žmonės neįsivaizduoja savo gyvenimo be gyvulių. Gaila, kad taip nutiko darbščiai moteriai. Nuoširdi užuojauta
Atsakyti
-6

T
Tomas
2020-08-17 20:57:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Užuojauta
Atsakyti
-2

j
jo
2020-08-17 20:45:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
tiek metų,be sveikatos ir vis dar su gyvuliais,va taip žmonės duodasi iki paskutinės gyvenimo minutės su darbais,čia jau ne darbštumas bet tiesiog gyvenimo nemylėjimas
Atsakyti
-38

SKAITYTI KOMENTARUS (25)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų