REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Laidoje „Pasikalbėkim“ – viena garsiausių Amerikos lietuvių Ieva Voveris. Buvusi „Olialia“ mergaitė iš Kauno jau kone dešimtmetį savo svajonių gyvenimą kuria Čikagoje, kur su vyru Andriumi įsigijo įspūdingo grožio namus ir susilaukė trijų vaikų.

Laidoje „Pasikalbėkim“ – viena garsiausių Amerikos lietuvių Ieva Voveris. Buvusi „Olialia“ mergaitė iš Kauno jau kone dešimtmetį savo svajonių gyvenimą kuria Čikagoje, kur su vyru Andriumi įsigijo įspūdingo grožio namus ir susilaukė trijų vaikų.

REKLAMA

Nors Voverių pora dažnai yra pristatomi kaip sėkmingi milijonieriai, Ieva atvirai sako, kad kelias į turtus nebuvo nei lengvas, nei paprastas. Su kokiais iššūkiais ji susidūrė? Kas nutiko, kad moteris buvo pasiekusi tokį juodą tašką, kad net nebenorėjo gyventi?

Ieva pasakoja visada troškusi įsikurti svajonių šalimi vadinamoje Amerikoje ir kai vyrui atsirado tokia galimybė, iškart ragino ja pasinaudoti. Tačiau pati lietuvė net 5 metus buvo nelegalė, kurios ateitis už Atlanto iš pradžių atrodė labai miglotai.

„Jūs ir mano sekėjai Instagrame matote tik tą labai gražią gyvenimo pusę. Kokios mano brangios mašinos, rankinės ir panašiai. Tačiau už viso to slepiasi daug streso ir milžiniška kaina. Jūs net neįsivaizduojate, kiek mano vyras dirba, kiek atiduoda sveikatos ir laiko savo verslui. Kiek naktų nemiegota, kiek nerimo patirta, aš net nemoku žodžiais išreikšti.

REKLAMA
REKLAMA

Dažnai sakau Andriui: na, kam mums tiek daug reikia? Gal jau užtenka? Nes mes iš tikrųjų turim viską. Tačiau pabrėžiu – to kaina mudviem yra milžiniška“, – pasakoja laidos viešnia.

REKLAMA

35-tą gimtadienį atšventusi Ieva dabar daugiausia dėmesio skiria savo trims vaikams, verslui internete ir influencerės darbui Instagrame. Tačiau jau nemažai laiko moteris čia demonstruoja ne tik gražiąją milijonierės gyvenimo pusę, bet ir atvirai dalinasi įvairiomis skaudžiomis patirtimis – realybe be „filtrų ir grimo“, kaip pati įvardija. Paklausta, koks jos gyvenime buvo sunkiausias tarpsnis, Ieva iškart susigraudina – laikas po pirmosios dukros gimimo.

REKLAMA
REKLAMA

„Tikrai, tai buvo pats sunkiausias mano gyvenimo etapas. Net dabar prisiminus pradeda drebėti kūnas... Aš atskridau į Ameriką jau būdama nėščia. Po pirmojo vaiko gimimo labai greitai vėl pastojau. Pirmagimė buvo ypatingai nerami, be galo daug verkė, kone ištisai. Su ja verkdavau ir aš, nes nebežinojau, ką daugiau daryti. Vedžiau per visus daktarus, nes galvojau, kad aš tiesiognesutverta būti mama.

Visokių, net juodžiausių minčių buvo, kai nebenorėjau gyventi. Tada tikrai buvo beprotiškai sunku ir man, ir Andriui, nes neįmanoma buvo susikalbėti su manimi. Greičiausiai aš tada patyriau pogimdyvinę depresiją, nes buvau tiesiog pervargusi, be jokios pagalbos iš aplinkos. Viskas pradėjo gerėti, kai vyras pradėjo keltis naktimis prie dukros, o aš galėdavau bent kiek ilgiau pailsėti ir atsigauti“, – nuoširdžiai pasakoja Ieva.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Voveriai kartu jau 11 metų, nors įspūdingas vestuves Lietuvoje iškėlė vos prieš metus. Moters teigimu, per visą šį laikotarpį abu patyrė ir krizių, ir nuopolių, bet galiausiai išliko kartu. Kas labiausiai jiems padėjo įveikti iššūkius?

„Aš pradžioje buvau ideali žmona, kuri niekada savo vyrui „neknisa“ proto. Geriau kažką nutylėsiu, „pamynusi“ save, nes juk viskas dėl šeimos gerovės. Tačiau po kurio laiko pradėjau atvirai sakyti, ką galvoju, kaip jaučiuosi ir nieko neslėpti. Mačiau, kaip tai veikia mudviejų santykius į gerąją pusę, nes pirmiausia aš ėmiau jaustis kitaip, lyg išsilaisvinusi.

REKLAMA

Buvome pasiekę net skyrybų etapą, kai vienas su kitu bendravome labiau kaip draugai, o ne kaip vyras ir žmona. Gyvenome skirtinguose namo aukštuose ir miegojome atskiruose kambariuose. Buvau nuėjusi ir pas advokatą pasikonsultuoti, kaip vyksta skyrybų procesas. Dabar tikrai žinau, kad mano klaida buvo pirmiausia eiti pas advokatą, o tik paskui nuoširdžiai, atvirai apie viską pasikalbėti su vyru. Kai tai įvyko, aiškiai supratau, kad Andrius beprotiškai mane myli. Nuo tos dienos, apsigyvenome tame pačiame kambaryje“, – pasakoja Ieva.

REKLAMA

Laidoje taip pat išgirsite, į kokią galimą sektą moteris buvo įkliuvusi ir kaip tai paveikė visos šeimos gyvenimą. Ieva neslepia, kad tuo metu buvo lyg nesavam prote, kai ja galėjo manipuliuoti, išvilioti pinigus ir tampyti už virvučių lyg marionetę. Kaip galiausiai pavyko ištrūkti iš šio pavojingo užburto rato?

Visą interviu su Ieva Voveris žiūrėkite straipsnio pradžioje.

Kalbėjome apie:

00:00 Anonsas

01:10 Pašnekovės pristatymas

03:10 Gyvenimas Amerikoje, verslo vystymas

06:57 Milijonieriaus žmona – reakcija į tai.

08:20 Pogimdyvinė depresija

12:42 Retritas – Ievos skaudi patirtis.

24:42 Pasikeitęs Ievos požiūris į gyvenimiškas situacijas

25:51 Ievos ir Andriaus santykių nuopoliai ir pakilimai.

31:56 Ar Voveriai planuoja dar gausesnę šeimą?

32:24 Daikto pristatymas

34:18 Dovana svečiui

Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.

Pasikalbėkim“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 19 val. naujienų portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play. Laidą trečiadieniais 19 val. rasite TV3 televizijos YouTube kanale.

Zinot,turtingi zones niekada nesigiria savo turtais. Cia yra paprasciausi barakudos paistalai. Prie tu turtu ji yra prisidejusi tik tiek kiek jais naudojasi.
Man ji tupa konkrečiai...
Pažiūrėjau aš į tą voverį ir galiu pasakyti - neturi jos vyras skonio ir grožio supratimo. Eilinė kaimo ubagė sėkmingai ištekėjusi už pasiturinčio kvailio. Protingi ir turtingi žmonės turtais nesigiria. Pinigai mėgsta tylą.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų