„Meilė be sienų“ dalyvio žodžiai įžeidė Alioną – svarstė, ką tai galėtų reikšti

„Meilė be sienų“ dalyvė Aliona – išskirtinių veido bruožų šviesaplaukė mergina, kuri iš aplinkinių dažnai sulaukia palyginimų su Barbe. Nors tai mergina girdi dažnai, tačiau pripažįsta, kad girdėdama tokias replikas iš vaikinų neretai susimąsto, ką jie tuo nori pasakyti.

Drąsiais pasisakymais realybės šou pagarsėjęs Danas Bytautas taip pat Alioną pavadino Barbe, o vėliau ją pakvietė į pasimatymą. Nors Danui dėmesį labiau rodė Olga, vaikinas kažkodėl pasirinko ukrainietiškąją Barbę. Tiesa, pasimatyme vaikinas sulaukė merginos kritikos dėl anksčiau ištartų savo žodžių.

„Kai mane pavadinai Barbe, aš... Suprantu, kad turime panašių bruožų, bet pagalvojau, lyg nerimtai pažiūrėjai į mane. O, Barbė, gerai...“, – sunkiai Danui atsivėrė žavioji šviesaplaukė.

Pats Danas bandė teisintis ir svarstė, kad tokie jo žodžiai nieko blogo nereiškė.

„Nėra daug merginų, kurioms galėtum taip pasakyti, kad jos panašios į Barbę, todėl manau, kad tai didelis komplimentas“, – merginą įtikinėjo 27-erių vilnietis.

Pokalbio pabaigoje Aliona pridėjo, kad kiekvieną tokį pasakymą vertina individualiai. Labai svarbu, kas tai pasako ir kokia intonacija tai buvo ištarta. 

Dar daugiau istorijos detalių – vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Intriguojantį realybės šou „Meilė be sienų“ žiūrėkite pirmadieniais-ketvirtadieniais 20:30 per TV3 televiziją ir Go3!

Plačiau apie projektą skaitykite čia.

Ilgesnes šou „Meilė be sienų“ laidas žiūrėkite Go3.


Rašyti komentarą...
J
Juste
2021-07-29 13:02:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Veškite atgal tas, kales atveze is kitu saliu šou padaryti kurvu kurvos visos. Prostitutes besmegenes. Vedejam proto nera, cia vesti išgamoss jusss
Atsakyti
0

J
Juste
2021-07-29 13:02:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pasipiso jau kurveškos
Atsakyti
0

A
As
2021-08-10 04:48:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Saulius pamiršo,kad ir Maskvoje turi dukrą,kalba tik apie sunu....Laaaabai gerai žinomas šitas tipas.Taip ir eina per pasaulį .....Melagis ir nesąžiningas žmogus.


Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų