„Meilėje be sienų“ – dar viena intriga: Ala įspraudė Ričardą į kampą, įtaria, kad šis turi merginą

Praėjusią savaitę pasimatymai vijo vienas kitą. Ukrainietės merginos turėjo progą artimiau susipažinti su lietuviais vyrais. Romantiškasis „Meilė be sienų“ tęsiasi, griaudamas ir sienas, ir jausmus, ir tabu.

Net dvi merginos siunčia signalus Ričardui, tačiau šis tvirtas kaip uola.

Nieko nelaukusi Ala užspaudžia Ričardą į kampą ir aiškinasi jo mintis: „Noriu tau užduoti kelis klausimus“

„Skamba bauginančiai. Kai moteris tau sako – noriu užduoti kelis klausimus, tai neskamba gerai“, – bandė pajuokauti Ričardas.

„Tiesiog visi galvoja, kad už projekto ribų turi merginą ir jos ilgiesi. Gal tau patinka kažkas kitas ir nesijauti laimingas čia?“ – klausė moteris.

„Norėjau keliauti namo sekmadienį ir buvau pasiruošęs. Kai manęs vedėjas paklausė „kaip manote, kas šį vakarą iškris?“ iškart atsakiau, kad aš. Man patinka čia būti, nes gyvenimas čia įdomus. Tiek daug ukrainiečių merginų vienoje vietoje, mes visi uždaryti, visi esame ypatingoje situacijoje. Tačiau aš noriu namo dėl to, kad nejaučiu, jog čia žmonės nuoširdūs ir būna savimi“, – atviravo vaikinas.

„Bet, jei yra moteris, kuri tau šiame projekte patinka, turėtum likti ir kovoti. Ir net jeigu ta mergina nesu aš, vis vien turi likti“, – kalbėjo Ala.

ATVIRĄ ALOS IR RIČARDO POKALBĮ ŽIŪRĖKITE ČIA:

 Ar Ričardas išties turi mylimąją „realiame“ gyvenime, kaip įtaria ukrainietės merginos? Moterys iš tolo jaučia melą. Štai kokią pamoką turėtų išmokti vyrai.

Jei norite pamatyti dar daugiau meilės be sienų – internetinėje televizijoje Go3. Jūsų laukia tai, kas liko už kadro – slaptos akimirkos dalyvių kambariuose ir atviri jų pokalbiai.

Intriguojantį realybės šou „Meilė be sienų“ žiūrėkite pirmadieniais-ketvirtadieniais 20:30 per TV3 televiziją ir Go3!


Rašyti komentarą...
L
Lol
2021-07-26 21:12:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dar vienas beviltiškas niekalas su apgailėtinu vedėju
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų