barbė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „barbė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „barbė“.

Karalienei Camillai – ypatingas pripažinimas: „Mane atjauninote gal kokiais 50 metų“

Didžiosios Britanijos Karalienė Camilla buvo įamžinta kaip lėlė Barbė ir juokavo dėl to atjaunėjusi penkiasdešimčia metų. Camillai jos rūbų kopija vilkinti lėlė buvo įteikta, siekiant pripažinti jos darbą einant fondo „Pasaulio moterys“ (angl. Women Of The World, WOW) pirmininkės pareigas.
2024-03-12

Kritikų pasirinkimo apdovanojimuose – „Barbės“ ir „Oppenheimerio“ šlovė bei Keno dainos įvertinimas

Sekmadienį vyko 29-ieji kasmetiniai Kritikų pasirinkimo apdovanojimai, kuriuose „Barbė“ ir „Oppenheimeris“ turėjo dar vieną šlovės vakarą. „Oppenheimeris“ tapo pagrindiniu 2024 m. Kritikų pasirinkimo apdovanojimų nugalėtoju, atsiėmusiu aštuonis trofėjus, įskaitant geriausio filmo, režisieriaus (Christopheris Nolanas) ir antrojo plano aktoriaus (Robertas Downey jaunesnysis) apdovanojimus.
2024-01-15

Filmo „Barbė“ žvaigždė paskelbė liūdną žinią

Australų aktorė Margot Robbie, žinoma iš filmų „Savižudžių būrys“, „Barbė“ ir daugelio kitų kino darbų, netikėtai paskelbė apie pertrauką nuo aktorystės. Apie tai moteris pranešė duodama interviu leidiniui „Deadline“. „Manau, kad dabar visiems nusibodo mane matyti. Matyt, turėčiau kuriam laikui dingti iš ekranų. Atvirai kalbant, jei sukurčiau dar vieną filmą, žmonės sakytų: „Vėl ji?“. Ką tik praleidome su ja visą vasarą. Užteks“, – sakė Robbie.
2024-01-15

„Auksinių gaublių“ vakaras buvo sėkmingas „Openheimeriui“ ir saldžiai kartus „Barbei“

Holivude sekmadienį prasidėjus apdovanojimų sezonui, „Openheimeris“ – Christopherio Nolano drama apie atominės bombos kūrėją – gavo daugiausiai „Auksinių gaublių“, bet kita itin populiari šios vasaros juosta „Barbė“ geriausios komedijos kategorijoje pralaimėjo „Prastiems reikalams“. Aštuonias nominacijas turėjęs „Openheimeris“ gavo penkis apdovanojimus: geriausios dramos, geriausio režisieriaus Ch.
2024-01-08

Daugiausia „Auksinių gaublių“ nominacijų susižėrė filmas „Barbė“, nedaug atsiliko ir „Openheimeris“

„Barbė“ (Barbie) – ryški feministinė satyra apie viską užkariaujančią plastikinių lėlių liniją – pirmadienį susižėrė daugiausia „Auksinių gaublių“ nominacijų: devynias. Tarp jų – geriausio filmo, komedijos arba miuziklo, nominacija. Pagrindinius vaidmenis sukūrę Margot Robbie (Margo Robi) ir Ryanas Goslingas (Rajanas Goslingas) nominuoti vaidybos kategorijose, be to, į apdovanojimus pretenduoja režisierė Greta Gerwig (Greta Gervig) bei trys juostoje nuskambėjusios originalios dainos.
2023-12-11

Tėvų fantazijai ribų nėra: itin populiarėja vardai iš vieno šių metų filmo

Kai reikia išrinkti kūdikio vardą, tėvams tenka priimti sunkų sprendimą, nes galiausiai jų kūdikis užaugs su šiuo vardu. Vieni tėvai renkasi klasikinius ir tradicinius vardus, kiti pradeda šiek tiek eksperimentuoti ir renkasi unikalesnius vardus.  Niekada nėra lengva apsispręsti: nuo įžymybių, kurios renkasi neaiškius ir išradingus vardus, iki tėvų, kurie savo kūdikį pavadina gilią prasmę turinčiu vardu.
2023-11-06

Šių metų kino hitai – „Barbie“ ir „Openheimeris“: juose užkoduota daug prasmių

'0Liepą kino pasaulį sudrebino 2 bene laukiamiausių metų filmų premjeros. Dešimtys tūkstančių lietuvių vis dar plūsta pasižiūrėti Gretos Gervig satyrinės komedijos „Barbė“ ir Kristoferio Nolano trijų valandų epo apie atominės bombos išradėją „Openheimerį“. Du visiškai skirtingi filmai dalijasi šlove. Sutapimas ar suplanuotas rinkodaros triukas abejingų nepalieka. Gerbėjai tai praminė „Barbienheimer'iu“, internete ėmė plisti memai – humoristiniai plakatai, sujungiantys abi juostas.

Moteris virto „Barbe“: išvaizdos pokyčiai patiko ne visiems

Modelis ir buvusi futbolininkė Bec Judd neseniai pasipuošė Barbės įkvėptu įvaizdžiu, tačiau kai kurie žmonės neigiamai įvertino pokyčius.  Daugybė moterų norėjo tapti Barbėmis nuo tada, kai šią vasarą buvo išleistas populiarus filmas.Bec Judd pasirodė esanti viena iš jų, nes pademonstravo savo naują rožinį įvaizdį, skelbė dailystar.co.uk.
2023-08-31

„Barbės“ žvaigždėms – akį badantis pasiūlymas: pažadėjo šešiaženklę sumą

Barbę ir Keną įkūnijusius aktorius Margot Robbie (33 m.) ir Ryaną Goslingą (42 m.) pasiekė netikėtas pasiūlymas – jiems buvo pažadėta 250 tūkst. JAV dolerių už tai, kad jie parduotų savo pėdų nuotraukas turinio kūrimo platformoje „Fun With Feet“.  M. Robbie ir R. Goslingas gavo akis badantį pasiūlymą parduoti savo pėdų nuotraukas turinio kūrėjų platformoje. Kompanija „Fun With Feet“ ir Margot antrininkė Liz pasiūlė Holivudo žvaigždėms 250 tūkst. JAV dolerių (apie 230 tūkst.
2023-08-19

Alžyras pašalino „Barbę“ iš kino teatro repertuaro dėl moralės normų pažeidimo

Alžyras pašalino filmą „Barbė“ iš savo kino teatro repertuaro, nes teigiama, kad jis pažeidžia moralės normas. Alžyras yra viena iš daugelio arabų šalių, uždraudusių rodyti šį pasaulinio kino hitu tapusį filmą. Filmas, kurio pasaulinės pajamos viršijo 1,2 mlrd. dolerių (1,1 mlrd. eurų) Alžyre buvo išleistas liepos 19 dieną, o sekmadienį kino teatrai jį be jokio paaiškinimo išbraukė iš savo programos.
2023-08-15
REKLAMA
REKLAMA

Istorinis pasiekimas: „Barbės“ pasaulinės pajamos viršijo 1 mlrd. dolerių

Holivudo rožinė banga dar neatslūgo – kino studijos „Warner Bros.“ filmas „Barbė“ trečią savaitgalį iš eilės dominavo Šiaurės Amerikos kino teatruose, o filmo pasaulinės pajamos viršijo 1 mlrd. dolerių (913,58 mln. eurų), sekmadienį pranešė kino rinką analizuojanti bendrovė „Exhibitor Relations“. Greta Gerwig tapo pirmąja moterimi režisiere istorijoje, kurios filmas surinko tokią sumą.
113 2023-08-07

Ši mergina ruošiasi virsti gyva barbe: operacijų kaina atima žadą

Užsienietė Alexa Tiefenworth planuoja išleisti 120 000 USD (108 947.4 eur) plastinės chirurgijos paketui, kad taptų „tikra gyva Barbe“, ir sako nekantraujanti, kada ji „taps blizgiu ir tobulu plastiku“. Moteris atskleidė, kad ketina pakloti milžinišką sumą – 120 000 USD (108 947.4 eur), už specialų plastinės chirurgijos paketą, ir jai žadama, kad ji atrodys kaip Barbė.
2023-08-06

Barbė užkariauja pasaulį: pažiūrėti lėlių eina net futbolo sirgaliai

Po naujausio filmo apie Barbę garsiausia pasaulio lėlė užkariavo ne tik kino teatrus, bet ir muziejus. Į Barbės parodą kviečia Naujojoje Zelandijoje įsikūręs Velingtono muziejus. Ten galima išvysti net 500 lėlių – visos jos priklauso vienai moteriai, kuri jas kolekcionuoja jau ketvirtį amžiaus. Daugiau apie tai – TV3 žinių reportaže. „Barbė, Barbė, Barbė“ – tik tai pastaruoju metu ir girdėti po to, kai pasirodė naujasis filmas apie garsiausią pasaulio lėlę.
2023-08-05

Jei Barbė gyventų Vilniuje: štai, kaip atrodytų jos būstas sostinėje

Žinomas fotografas Adas Vasiliauskas pasitelkė dirbtinį intelektą ir sukūrė visame pasaulyje šiuo metu itin populiariaus filmo „Barbė“ pagrindinės herojės namus Vilniuje, viename iš NT plėtotojos „Omberg group“ statomų „Skylum“ dangoraižių. „Barbės svajonių namą daugelis prisimename iš vaikystės, daug ilgesingo dėmesio jam skiriama ir naujame filme. Jos namai Barbei – labai svarbūs, interjeras visapusiškai atspindi jos asmenybę.
62
2023-07-28

Lietuvoje kilo aistros dėl nėščio Keno lėlės: kai vieni pakraupę, kitiems – viskas normaliai

Ar pirktumėte savo vaikui lėlę – Keną – kuris yra nėščias ir laukiasi vaiko? Vaikams jau pardavinėjama translytė Barbė, todėl nenuostabu, kad internete pasirodžius vaizdeliams, jog yra ir nėščias Kenas, daugelis žmonių tuo net nesuabejojo. Tik štai nuomonės, ar duotų vaikams žaislinį besilaukiantį vyrą, išsiskiria. Jau daugiau nei metai galima nusipirkti translytę lėlę Barbę – ji amerikiečių aktorės Lavernes Cox, kuri gimė su berniuko kūnu, tačiau dabar yra moteris, kopija.

TV žvaigždė kirto „Barbės“ filmo gerbėjams: 1 detalę vadina absurdiška

Televizijos žvaigždė Piersas Morganas sulaukė pasmerkimo dėl savo žiaurios recenzijos apie filmą „Barbė“, kuriame vaidina garsūs aktoriai Margot Robbie ir Ryanas Goslingas. Vos pasirodęs kino teatruose, filmas sulaukė didžiulės sėkmės, žmonės pradėjo daug kalbėti apie filme panaudojamą satyrą ir tyrinėjamą patriarchato įtaką, rašo mirror.co.uk. Tačiau Piersas mano, kad žmonės verčiau turėtų pataupyti savo pinigus ir pridūrė, kad jei jis būtų sukūręs šį filmą, ji jau būtų pasmerktas.
2023-07-27

Naujame „discovery+“ šou dizaino ekspertai varžysis bandydami įveikti „Barbie Dreamhouse iššūkį“

Kartu su bene laukiamiausia metų premjera – „Warner Bros. Pictures“ filmu „Barbė“ – žiūrovų laukia epinis šou „Barbie Dreamhouse iššūkis“, kuriame namų dizaino ir renovavimo ekspertai realiems namams suteiks tikrą Barbės įvaizdį. Aštuonios komandos transformuos Pietų Kalifornijos namą į tikrą „Barbie Dreamhouse“, o vienam aistringam Barbės gerbėjui atiteks neįtikėtinas prizas – nakvynė šiame name.
2023-07-21

Paaiškėjo, kiek kartų Barbės vardas buvo suteiktas Lietuvoje: skaičius stebina

Ar žinojote, kad nuo 1900 m. iki šių dienų Lietuvoje Barbės vardas buvo suteiktas 18 mergaičių? Tačiau šiuo metu jis patenka į išnykusių vardų sąrašą. Paskutinį kartą Barbės vardas vaikui mūsų šalyje buvo suteiktas 1932 m. – likus net 27 metams iki tada, kai Amerikoje rinkai pristatyta iki šių dienų populiari lėlė tuo pačiu vardu. Tuo tarpu vardas Kenas gali būti laikomas nauju vardu Lietuvoje. Per istoriją šis vardas buvo suteiktas 6 kartus, o pirmą kartą – jau atkūrus Nepriklausomybę.
2023-07-21

Nepadoraus pasiūlymo sulaukusi Barbė perspėja moteris: atskleidė, kokias sumas siūlo vyrai

Gabriela Jirackova, internete pasivadinusi Lolo Pink, yra operos ir popmuzikos dainininkė, dažnai vadinama „pirmąja čekų Barbė“. Muzikos industrijoje ji dirba nuo vaikystės ir dienraščiui „Daily Star“ pasakojo, kad nuolat sulaukia nepageidaujamų seksualinių pasiūlymų ir perspėjo kitas moteris.
2023-07-20

Vilniuje – išankstinė filmo „Barbė“ premjera: susirinko gausus būrys žinomų žmonių

Trečiadienio vakarą Vilniaus Paupys nusidažė rožine spalva – čia į išankstinę vieno laukiamiausių metų filmų „Barbė“ premjerą rinkosi ryškiausi šalies veidai. „Pasakos“ kino teatre surengtame vakarėlyje svečiams taip pat pristatytas filmo muzikinis albumas ir riboto leidimo kosmetika.
50 2023-07-19
REKLAMA
Filmo „Barbė“ žvaigždės Margot Robbie ir Ryanas Goslingas: tegu ši vasara būna rožinė  Filmo „Barbė“ žvaigždės Margot Robbie ir Ryanas Goslingas: tegu ši vasara būna rožinė

Filmo „Barbė“ žvaigždės Margot Robbie ir Ryanas Goslingas: tegu ši vasara būna rožinė

Šį penktadienį, liepos 21 dieną, Lietuvos kino teatruose įvyks vieno laukiamiausių bei spalvingiausių šių metų filmų – „Barbė“ – premjera. Ta proga ieškantiems naujienų apie pagrindines juostos žvaigždes Margot Robbie ir Ryaną Goslingą, „Google“ paruošė siurprizą.   Įvedus Holivudo žvaigždžių pavardes, ekranas netikėta sužybsi rožinėmis žvaigždutėmis. Rožinė spalva yra pagrindinė, kuri matoma filme.
2023-07-19

Filmo „Barbė“ režisierė Greta Gerwig: neapsigaukite, lėlė čia – tik alegorija

Jau liepos 21 dieną į mūsų šalies kino teatrus atkeliauja vienas laukiamiausių ir, be jokios abejonės, vienas spalvingiausių šių metų filmų „Barbė“. Nereiktų apsigauti – tai nėra juosta vaikams, jos amžiaus cenzas – N-13. Taip pat nereiktų galvoti, jog tai tik dar viena buka komedija.
2023-07-12

Išsipusčiusios žvaigždės susirinko į filmo „Barbė“ premjerą: Dua Lipa pasipuošė perregima suknele

Sekmadienį, liepos 9 d., Los Andžele įvyko stulbinanti Gretos Gerwig režisuoto filmo „Barbė“ pasaulinė premjera. Įspūdingu rožinės spalvos kilimu žengė ne tik Barbę ir Keną įkūniję aktoriai Margot Robbie bei Ryanas Goslingas, bet ir daugybė kitų pasaulinių žvaigždžių. Į filmo premjerą atvyko Nicki Minaj, Dua Lipa, Scottas Evansas, Shay Mitchell, Billie Eilish, Issa Rae, Kate McKinnon, America Ferrera ir kiti.
2023-07-10

Patyčias kentusi „Barbe“ vadinama moteris paviešino pikantišką kadrą: „Šeimai ne viskas manyje patinka“

Paris Herms save vadina „tikra Berlyno Barbe“, nes jai buvo atliktos kelios plastinės operacijos, o pirmoji operacija buvo atlikta, kai jai buvo 18 metų. Moteris, kuri paauglystėje patyrė patyčias, griebėsi plastinės chirurgijos, kad geriau jaustųsi dėl savo išvaizdos. Ir nors jos šeima gali tam nepritarti, jie yra laimingi, kol ji taip pat yra laiminga. Pirmą kartą krūtų didinimo operacija jai atlikta, kai buvo 18 metų – ir nuo to laiko negali sustoti.
2023-07-01

Moteris grožio procedūroms išleidžia šimtus tūkstančių: parodė, kaip atrodė anksčiau

„Tikra Barbe“ save vadinanti Tara Jayne dirbo sesele, o dabar tapo socialinių tinklų žvaigžde ir jos vardas mirga viso pasaulio antraštėse. Penkios krūtų didinimo operacijos, šešios nosies kosmetinės operacijos ir daugybė botokso injekcinių yra tik pradžia. Moters skaičiavimais ji plastinėms operacijos išleido jau beveik 200 tūkst. dolerių, tai yra beveik 165 tūkst. eurų. Nepaisant to, ką sako kiti žmonės, moteris didžiuojasi savo išvaizda.
317
2023-06-10

Veidas – barbės, kūnas – raumenų kalnas: ši mergina gali pakelti net liūtą

„Raumeningąja Barbe“ vadinama moteris atskleidė, kaip ji iš gerai besimokančios studentės, besirengiančios studijuoti teisę, tapo nacionaline jėgos trikovės čempione. Susipažinkite su Julia Vins, 22 metų jėgos trikovininke, kurios veido bruožai primena modelio veidą, rašo mirror.co.uk. Ši mergina gali iškelti 181 kg, t. y. tiek, kiek vidutiniškai sveria vyriškos lyties liūtas. Julija turi rimtų statistinių duomenų, kuriais didžiuotųsi bet kuris jėgos trikovininkas.
2023-05-05

JAV žaislų gamintoja pristato žmogų su Downo sindromu vaizduojančią Barbę

JAV žaislų gamintoja „Mattel“ antradienį pristatė naują Barbę, vaizduojančią žmogų su Dauno sindromu, taip siekdama, kad kuo daugiau vaikų galėtų atpažinti save šiose populiariose lėlėse. Naujasis žaislas buvo sukurtas bendradarbiaujant su Nacionaline Downo sindromo draugija (NDSS), nurodė kompanija.
2023-04-26

Gyva lėle save vadinanti mergina pasirodė be makiažo: įvertinkite patys

Barbe save vadinanti mergina prisipažino, kad niekada negali praeiti pro veidrodį nepažiūrėjusi į save. Nuolat rožiniais drabužiais pasidabinusi šviesiaplaukė internete garsėja savo panašumu į plastikinę lėlę. Ji gali pasigirti 4,7 mln. „TikTok“ sekėjų, o iš jos trykšta beribis pasitikėjimas savimi. Naujausiame vaizdo įraše gyvą lėlę primenanti mergina neslėpė, kad myli savo išvaizdą.
2022-10-24

Gyva lėle vadinama moteris ryžosi pokyčiams: tapo sunkiai atpažįstama

Ukrainietė Valerija Lukyanova tapo itin populiari, kuomet pradėjo mėgdžioti lėlės Barbės įvaizdį. Dabar ji žinoma visame pasaulyje ir yra laikoma Barbės antrininke.  Tiesa, neseniai moteris ryžosi išvaizdos pokyčiams. Modelis bei dainininkė instagrame paviešino išvaizdos pokyčius. Fotografijose matyti, jog ji pakeitė plaukų spalvą ir tapo brunete. Kurį laiką ji tikino, kad nevalgo ir išgyvena misdama saulės šviesa, vėliau moteris prasitarė, kad yra aiškiaregė ir mediumė.
2022-10-10

Vaikų klausimai Tarptautinės kosmoso stoties vadovei: atsakė, ar galima kosmose peršalti

Ar kosmose įmanoma peršalti? Arba ten valgyti picą? Tokių dalykų smalsios mergytės klausinėjo Tarptautinės kosmoso stoties vadovės, kuri į juos atsakinėjo kartu su lėle „Barbe“, sukurta astronautės garbei. Dažniausiai astronautai Tarptautinėje kosmoso stotyje dienas leidžia atlikdami įvairiausius mokslinius bandymus ar dalyvaudami medicininiuose eksperimentuose.
2022-10-04

Lyti pakeitęs Kenas prisižaidė: gali netekti nosies

Jessica Alves savo transformaciją į gyvą lėlę Barbę pradėjo po to, kai pasikeitė lytį. Dabar moteris atskleidė, jog jos apsilankymai pas plastikos chirurgus jau greitai bus baigti. Gyva Barbe tapti užsibrėžusi moteris išdavė, jog po net 90 skirtingų procedūrų ir operacijų jos transformacija – beveik baigta.  Jessica Alves savo pokyčių kelionę pradėjo daugiau nei prieš dešimtmetį. Tada dar būdama vyras ji norėjo atrodyti kaip gyvas Barbės „mylimasis“ Kenas.
123
2022-08-02

Duris pravėrė „Barbės pasaulis“ – ten galima aplankyti net nuosavą lėlės kosminę stotį

Tikrų tikriausias lėlės Barbės pasaulis – Kanadoje duris pravėrė paroda, kurioje ir maži, ir dideli gali pasivaikščioti po garsiosios lėlės namus ar net pamatyti, kaip atrodo jos nuosava kosminė stotis.  Sudalyvauti Barbės televizijos laidoje, pasėdėti jos makiažo kambaryje ar apsilankyti bene garsiausios pasaulyje lėlės kosminėje stotyje – visiškai įmanoma. Tereikia užsukti į lėlės Barbės pasaulį – parodą, kuri duris atvėrė Kanadoje.
2022-07-25

Vengrė siekia tapti „gyva lėle“: nuo 17 metų varsto plastikos chirurgų duris

Vengrijoje gyvenanti Barbara Luna Sipos jau nuo 17 metų varsto plastikos chirurgų duris. Dabar jai 25-eri ir mano, kad yra „per karšta dirbti“. Užsienio portalui dailystar.co.uk ji daugiau papasakojo apie operacijas bei darbą. Merginai buvo atlikta 10 operacijų, jai padidino krūtinę nuo B iki F dydžio. O visoms šioms operacijoms išleido virš 135 tūkst. eurų.
2022-05-28

45 kilogramus sverianti gyva „lėlė“ šokiruoja aplinkinius: žada išsiimti šonkaulius

Vos 32-ejų australė Tara Jayne McConachy per kelerius metus pasikeitė neatpažįstamai. Moteris save vadina „lėle“ ir neslepia priklausomybės plastinėms operacijoms ir grožio injekcijoms. Medicinos sesele dirbanti Tara neseniai debiutavo realybės šou „Botched“, kur bando įtikinti garsius plastinės chirurgijos specialistus, kad šie patobulintų jos krūtinę. Teigiama, jog moteris plastinėms operacijoms bei kitoms grožio procedūroms išleido 78 tūkst. svarų.
2022-04-08

Mergina išleido krūvas pinigų, kad atrodytų it lėlė: pavargo atrodyti „netikra“

21 metų Candice Kloss iš Niujorko negailėjo pinigų ir siekė savo svajonės – tapti panašia į lėlę. Tiesa, dabar modelio svajonė yra susigrąžinti senąjį veidą. „Instagram“ influencerė savo išvaizdos transformaciją pradėjo maždaug prieš dvejus metus.
2021-12-09

Sukūrė vienai iš „AstraZeneca“ kūrėjų skirtą barbę: padės mergaitėms kreipti dėmesį į svarbius dalykus

Mokslininkės akiniai, dalykinis kostiumėlis ar medicinos darbuotojos apranga. Iki šiol tokių lėlių Barbių nebuvo. Tačiau pandemija keičia net lėlių madas. Britai pristatė naują Barbių seriją, kurioje garsios mokslininkės ir medicinos darbuotojos. 59-erių Oksfordo universiteto profesorė Sarah Gilbert per savo karjerą yra pelniusi ne vieną iškilų mokslinį apdovanojimą. O pastaraisiais metais ji ženkliai prisidėjo kuriant „AstraZeneca“ vakciną nuo koronaviruso.
2021-08-08

43-ejų moteris išleido 60 tūkst., kad būtų panaši į Barbę: ateityje norėtų save klonuoti

Kiekvienas turime savo slaptų troškimų, kuriuos ne visada drįstame įgyvendinti. Tačiau 43-ejų Marcela Iglesias savo svajonę išpildė su kaupu. Moteris įsitikinusi, kad ji – lėlės Barbės kopija, o dabar ji norėtų save… klonuoti! Los Andžele gyvenanti moteris jau išleido daugiau nei 60 000 svarų sterlingų įvairiausioms grožio procedūroms ir injekcijoms, kad taptų panaši į savo dievaitę Barbę. Vis dėlto, ji tikina, kad niekuomet nesikreipė pas plastinių operacijų specialistus.
2021-08-06

„Meilė be sienų“ dalyvio žodžiai įžeidė Alioną – svarstė, ką tai galėtų reikšti

„Meilė be sienų“ dalyvė Aliona – išskirtinių veido bruožų šviesaplaukė mergina, kuri iš aplinkinių dažnai sulaukia palyginimų su Barbe. Nors tai mergina girdi dažnai, tačiau pripažįsta, kad girdėdama tokias replikas iš vaikinų neretai susimąsto, ką jie tuo nori pasakyti. Drąsiais pasisakymais realybės šou pagarsėjęs Danas Bytautas taip pat Alioną pavadino Barbe, o vėliau ją pakvietė į pasimatymą. Nors Danui dėmesį labiau rodė Olga, vaikinas kažkodėl pasirinko ukrainietiškąją Barbę.
2021-07-27

Plastinėms operacijoms tūkstančius išleidusi realaus gyvenimo Barbė parodė, kaip atrodė anksčiau: pamatykite

Jessy Bunny išleido tūkstančius krūtų implantams ir kosmetinėms chirurginėms operacijoms, norėdama paversti save Barbe. Moteris išleido daugiau nei 27 tūkst. eurų, siekdama tapti realaus gyvenimo Barbe, nes tėvai vaikystėje jai neleido žaisti su lėlėmis. Modelis Jessy Bunny (20 m.) vaikystėje žavėjo makiažu ir puošdavosi „mergaitiškais“ drabužiais. Gimusi Vokietijos kaime, Jessy noras atrodyti „mergaitiškai“ nepatiko tėvams.
2021-06-06

Tatuiruočių meistrė nori tapti „Barbe vampyre“: šeima prašo sustoti

Tatuiruočių meistrė išleido beveik 30 tūkst. eurų, kad paverstų save „vampyre Barbe“ – ir taip, ji turi iltis. Taip pat ji išsitatuiravo akių obuolius ir perskėlė savo liežuvį pusiau. Marilyn, gyvenanti Vokietijoje, gotikos stiliumi susižavėjo būdama vos 12-os. Ją įkvėpė namuose surinkta vampyriškų lėlių kolekcija, kurios ir tapo jos įvaizdžio įkvėpėjomis. Daugiau nei 13 tūkst. sekėjų turinti influencerė iš tiesų sakė: „Iš šių lėlių aš radau daug įkvėpimo savo makiažui ir aprangai.
2021-04-10

Pagamino lėlę, skatinančią jaunas merginas domėtis mokslu ir technologijomis

Jeigu kada nors svajojote, kad turėsite taip pat kaip jūs atrodančią Barbės lėlę, greičiausiai būsite pasirinkę ne tą profesiją. Mat štai vienintelei Rusijos vis dar aktyviai dirbančiai astronautei Anai Kikinai ši svajonė išsipildė. Lėlė išties panaši į Aną – ilgi tamsūs plaukai, o tamsiai mėlyna astronautės uniforma – bene tiksli tikrosios kopija. N Ši lėlė yra Barbės kūrėjų kampanijos „Tu gali būti bet kuo“ dalis.
2021-03-22

Barbės palydovas Kenas švenčia 60 metų jubiliejų

Pasaulis švenčia garbingą jubiliejų. Matyt, daug ką nukeliantį į vaikystę – lėlės Barbės geriausias draugas ir gyvenimo palydovas Kenas šiandien švenčia 60 metų gimtadienį. Per šešis dešimtmečius Keno išvaizda kito. Tačiau jubiliejaus proga Barbės draugas atrodydamas taip pat, kaip prieš 60 metų, keliauja per Jungtines Valstijas. Kenas lankosi Niurjorko „Times Square“ aikštėje, Brodvėjuje ir kitur.  „Žinote, jis panašus į gerą, ištikimą bičiulį. Jis toks ir yra Barbei.
2021-03-12

Marina Bui – apie atsibodusį barbės įvaizdį: norisi prigesinti viską, ko anksčiau būta per daug

Muzikinės merginų grupės nare anksčiau buvusi Marina Bui-Velečienė atvira – laikui bėgant jos suvokimas apie grožį išties pasikeitė ir natūralumas dabar jai tampa vis artimesnis. Tiesa, ji neslepia ir to, kad jei galėtų, į savo gyvenimą įtrauktų dar daugiau su sveika gyvensena susijusių dalykų. Deja, tai įmanoma ne visuomet, mat, kaip sako pati Marina, ji viena nuolat rūpinasi dviem savo dukrelėmis.
2020-12-06

Ši mergina svajoja tapti gyva barbe: už visas operacijas moka vyras

27-erių Čarli Filips, gyvenanti Kembridžšyro grafystėje, Didžiojoje Britanijoje iki šiol yra turėjusi dvi krūtų didinimo operacijas, lūpų putlinimo injekcijas, botulino injekcijas ir planuoja dar daugiau operacijų. Čarli pirmą kartą pradėjo domėtis plastinėmis operacijomis, po operacijos skirtos jos stuburui ištiesinti, kai jai buvo 17 metų. Po šios operacijos moteris liko nepatenkinta savo išvaizda, pradėjo kristi svoris.
2020-12-01

„Gyva lėlė“ išleido kone 84 tūkst. operacijoms: mano, kad yra „per karšta dirbti“

Vengrijoje gyvenanti Barbara Luna Sipos jau nuo 17 metų varsto plastikos chirurgų duris. Dabar jai  22-eji ir mano, kad yra „per karšta dirbti“. Užsienio portalui dailystar.co.uk ji daugiau papasakojo apie operacijas bei darbą. Merginai buvo atlikta 10 operacijų, jai padidino krūtinę nuo B iki F dydžio. O visoms šioms operacijoms išleido kone 84 tūkst. eur.
2020-07-11
REKLAMA
Kaune surengtoje parodoje pristatytos dvi neįgaliojo vežimėlyje sėdinčios barbės. Aušros Degutytės nuotr.  Kaune surengtoje parodoje pristatytos dvi neįgaliojo vežimėlyje sėdinčios barbės. Aušros Degutytės nuotr.

Barbių parodoje Kaune – ir lėlės, judančios neįgaliojo vežimėliu

Pirmą kartą Lietuvoje visą mėnesį veikė unikali ir ryškiaspalvė lėlių „Barbie“ paroda. Kaune, prekybos centre „Akropolis“, surengtoje parodoje pristatyta 250 eksponatų – viena pirmųjų Amerikoje sukurtų barbių, barbė Frida Kahlo, daug kitų nematytų lėlių, taip pat dvi neįgaliojo vežimėlyje sėdinčios barbės. Jas parodai paskolino kolekcininkė Rūta Ardišauskienė, dalį organizatoriai atgabeno iš Estijos.
2020-03-15

Kenas realiame gyvenime šokiravo gerbėjus: nuo šiol jis – moteris

Kenu realiame gyvenime pramintas Rodrigo Alvesas nesiliauja stebinęs savo gerbėjų.  Daugiau nei 708 tūkst. eurų plastinėms operacijoms išleidęs vyras pagaliau apsisprendė – dabar jis bus translyte moterimi. 36 metų R. Alvesas neslepia: „Dievo valia man tapti moterimi. Jaučiu, kad jis norėjo pasinaudoti manimi tarsi įrankiu, kad galėčiau kitus mokyti apie tai, kaip būti transseksualu“, – aiškino jis.
2020-01-08
Į viršų