Latvijos paplūdimio tinklininkės olimpinių žaidynių pusfinalyje nepasipriešino australėms

Latvijos paplūdimio tinklinio atstovės Tokijuje patyrė nesėkmę pusfinalyje. Ketvirtadienį Tina Graudina ir Anastasija Kravčenoka 2:0 (23:21, 21:13) rimčiau nepasipriešino australėms Mariafei Artacho del Solar ir Taliqua'i Clancy.

Kitame pusfinalyje JAV paplūdimio tinklininkės taip pat rezultatu 2:0 (21:12, 21:11) įveikė šveicares.

Nors pirmajame sete vyko apylygė kova, latvės jame nė karto nebuvo išsiveržusios į priekį. Australės nerealizavo dviejų progų tašku laimėti setą, bet trečiu bandymu laimėjo pačių įžaistą kamuolį. Antrajame sete A.Kravčenoka ir T.Graudina ilgai buvo priekyje (7:4, 8:5, 9:7, 11:10), bet vėliau situacija pasikeitė. Australės likusią mačo atkarpą laimėjo net 11:2.

JAV kol kas laimėjo visas penkerias žaistas dvikovas Tokijuje. Amerikietes į priekį veda patyrusi April Ross, kuri yra 2012 m. Londono olimpinių žaidynių sidabro ir 2016 m. Rio de Žaneiro žaidynių bronzos medalių laimėtoja.

Tokijuje kovą dėl aukščiausios prabos medalių dar tęsia Latvijos vyrų paplūdimio tinklininkai Martinas Plavinis ir Edgaras Točis.

Trečiadienį ketvirtfinalyje latviai 2:0 (21:16, 21:19) eliminavo brazilus Alisoną Cerutti ir Alvaro Moraisą Filho. Pusfinalyje latviai susitiks su daugkartiniais Europos čempionais norvegais Andersu Molu ir Christianu Sorumu.

Visą latvių susitikimo įrašą žiūrėkite straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų