Latvijoje tūkstančiai skiepijosi „AstraZeneca“: nusidriekė eilės, pradėjo trūkti vakcinų

Latvijoje išties įspūdingi vaizdai – vos valdžiai paskelbus apie visų norinčiųjų skiepijimą britų kompanijos AstraZeneca“ vakcina, nusidriekė ir pusės tūkstančio žmonių eilės. Latviai tiek ištroškę vakcinų, kad kai kuriems vakcinavimo centrams popiet net teko užsidaryti pritrūkus skiepų.

Visa laimė, Rygoje pentkadienį ne bjaurus oras – ir saulutė pasirodo, ir oro temperatūra apie 16 laipsnių šilumos. Kitaip stovėti kelių šimtų žmonių eilėje nebūtų smagu. Milžinišką žmonių eilę prie didžiausio Baltijos šalyse konferencijų centro Krastos gatvėje filmuoja mūsų kolegos Latvijoje.

Prie įrengto skiepijimo centro jau ryte buvo nutįsusi šimto žmonių eilė, o įsibėgėjant darbui – eilėje jau lūkuriavo pusė tūkstančio. Priežastis paprasta – pasiskiepyti nuo koronaviruso britiška kompanijos „AstraZeneca" vakcina gali visi norintys. Ir tokių tikrai netrūksta.

„Tai mano pilietinis pasirinkimas. Noriu, kad visiems gyvenimas palengvėtų ir pats noriu grįžti prie normalaus gyvenimo.“

„Manau, tai loterija. Nes bet kuri vakcina gali sukelti neigiamų efektų. Bet tikslas – sumažinti riziką.“

Keliems skiepijimo centrams Rygoje, Jelgavoje ir Jūrmaloje popiet net teko stabdyti vakcinavimą, kai pasibaigė skiepų atsargos. Skiepijimą jie atnaujins ryt nuo 9 val. Didžiausiame centre Rygoje maždaug 2000 dozių pasibaigė apie 15.30 val.

Masinę visų norinčiųjų vakcinaciją „AstraZeneca" vakcina Latvijos valdžia šį savaitgalį pradėjo po Velykų laikotarpio likus maždaug 25 tūkst. nepanaudotos britiškos vakcinos dozių, kurių atsisakė prioritetinėms grupėms priklausantys latviai.

Visi norintys skiepytis latviai su asmens dokumentais savaitgalį kviečiami į centrus ir Daugpilyje, Liepojoje, Rėzeknėje, Cėsyje ir kituose miestuose.


Rašyti komentarą...
G
Gintaras
2021-04-16 20:08:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vienos šalys atsisako tokių vakcinų, kitose žmonės puola alpdami prie jų. Nepaisant to, pasiskiepiję ir užsikrečia, ir viruso platintojais tampa. Tik serga lengviau, jei po skiepo gyvi lieka :) Maža nauda iš skiepo. Tiek galiu pasakyti. Pasaulis iš pat pradžių neausiėmė kaip reikiant vieningai kovoti, tai dabar tas skiepijimasis tik pūtimas prieš vėją. Užkratas yra ir bus.
Atsakyti
-5

K
Keliautojas.
2021-04-17 16:39:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip ir patikesiu. Nusidrieke eiles!!!!. Uzsakomasis reklaminis straipsnis- kad tik iskist normaliu valstybiu atmesta vakcina. Bananams tiks-imam.
Atsakyti
-4

B
Beraščiai
2021-04-17 09:12:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Klaidas išsitaisykite!!!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų