Latvijoje paauglys nuo pareigūnų spruko 200 km/val. greičiu, kol sudegė jo „Mercedes“

Paviešinti beprotiškų gaudynių Rygoje kadrai: 16-metis vairuotojas su draugais su tėvų „Mercedes-Benz“ spruko nuo policijos kone keturis kartus viršydamas leidžiamą greitį. Gaudynės baigėsi gaisru: sustabdyta mašina užsidegė ir sudegė.

Sustabdytas „Mercedes-Benz“ liepsnojo, o prieš tai policija jį vijosi skriejantį kone 200 kilometrų per valandą greičiu. Pareigūnas nelaukdamas ugniagesių bando pats gesinti „Mercedes“ gesintuvu, tačiau liepsnų sutramdyti jam nepavyksta.

Apie pusę trijų nakties į policijos pareigūnus atskrieja baltas „Mercedes“. Rygos krantinėje Kelių policijos pareigūnai stebėjo eismą, matyt, buvo matuojamas automobilių greitis. Pro pareigūnus „Mercedes-Benz“ pralėkė kone 150 kilometrų per valandą greičiu. Policijos pareigūnai puolė nutrūktgalvį vytis, tačiau „Mercedes-Benz“ vairuotojas tik didino greitį, neketino sustoti. Pravažiavęs tiltą jis pasiekė kone 200 kilometrų per valandą greitį.

Pavojingai greitai lėkdamas per miestą bėglys bandė atitrūkti nuo policijos, jo nesustabdė ir raudonas šviesoforo signalas. Įvažiavęs į ramesnių gatvelių rajoną bėglys sustojo ir pasileido bėgti, šalia mašinos dar stovi keli keleiviai.

Vos prisiartina policijos pareigūnai, „Mercedes--Benz“ ima rūkti – policijos patruliai patraukia savo mašiną, taip pat „Mercedes-Benz“ keleivius į šoną. Plyksteli liepsnos: jos pasiglemžia mašiną. Degančio „Mercedes-Benz“ policininkams gesintuvu nepavyko – mašiną užgesino tik ugniagesiai. Pranešama, kad mašina per gaudynes užsidegė pati, galbūt vairuotojas apdaužė mašiną ir dėl to gaisras kilo variklio skyriuje.

Latvijos policija praneša, kad sugavo vairuotoją, sprukusį nuo pareigūnų. Vairavo 16-metis, jis tėvams nežinant buvo paėmęs jų automobilį pasivažinėti. Kartu su juo važiavo dar keturi jaunuoliai. Labai pasisekė, kad per teisės vairuoti neturinčio vaikino naktinį pasilinksminimą ir gaudynes niekas nežuvo ir net rimčiau nesužeistas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų