Greičio megėjams teks paploninti piniginę: užfiksavo, kaip miesto gatvėmis lekia 125 km/val. greičiu

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuo-pos pareigūnai, siekdami užtikrinti saugumą kelyje, praėjusią savaitę, liepos 12–18 dienomis, toliau tik-rino, kaip eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių (toliau – KET). Per savaitę Kelių patrulių kuopos pareigūnai mobiliaisiais greičio matavimo prietaisais užfiksavo 415 greičio viršijimo atvejų.

Praėjusios savaitės pradžioje užfiksuotas greičio mėgėjas gerokai viršijo leistiną greitį, miesto gatvėmis lėkdamas net 125 km/val. greičiu. Automobilis buvo užfiksuotas liepos 12 d. apie 22.00 val. Kaune, Karaliaus Mindaugo prospekte. Vairuotojui automatiniu būdu suformuotas ir išsiųstas protokolas su administraciniu nurodymu. Dar vienas lakstūnas buvo užfiksuotas po poros dienų, liepos 14 d. apie 15.45 val. Kauno r., magistraliniame kelyje Kaunas-Marijampolė-Suvalkai. Vietoje nustatyto maksima-laus 90 km/val. greičio, automobilis „Peugeot“, vairuojamas vyro (gim. 1988 m.), važiavo 164 km/val. greičiu. Jam surašytas administracinio nusižengimo protokolas.

Antradienį, liepos 13 d., apie 09.30 val. buvo gautas pranešimas apie Kauno r., Giraitės k., įvykusį eismo įvykį, kurio metu, pirminiais duomenimis, susidūrė automobiliai „Mercedes Benz“ ir „Honda“. Pareigūnams nuvykus į įvykio vietą paaiškėjo, kad automobilio „Honda“ vairuotojas pasišalino iš įvykio vietos, tačiau visai netrukus jis buvo surastas. Vyrui (gim. 1997 m.) nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,67 prom. ir tai yra didžiausias per savaitę nustatytas girtumo laipsnis automobilio vairuotojui.

Savaitgalį, liepos 16–18 d., Kauno mieste ir rajone buvo vykdyta policinė priemonė, skirta neb-laiviems vairuotojams ir įvairiems KET pažeidimams išaiškinti. Patikrinus apie 3,2 tūkst. transporto prie-monių, išaiškinta 11 neblaivių vairuotojų ir 3 asmenys, neturintys teisės vairuoti. Tarp pažeidėjų – vienas automobilio vairuotojas, už vairo neblaivus (nustatytas lengvas girtumas – 0,65 prom.) sėdęs pakartoti-nai, dar vienam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,89 prom. ir pradėtas ikiteisminis tyrimas. Sus-tabdytas ir automobilis be privalomos techninės apžiūros bei su dygliuotomis padangomis – už tai vai-ruotojui surašytas administracinio nusižengimo protokolas.

Iš viso per savaitę Kelių patrulių kuopos pareigūnai nustatė 16 neblaivių vairuotojų ir 4 dvirati-ninkus. Vienas jų – vakar, apie 16.50 val., buvo sustabdytas Kėdainių r., Nociūnų kaime. Dviratininkui (gim. 1961 m.) nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,36 prom. Taip pat nustatyta ir 15 asmenų, kurie vairavo transporto priemones neturėdami tam teisės.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų