gaudynės

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gaudynės“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gaudynės“.

Naktinės motociklo BMW gaudynės Vilniuje: vienas bėglių žuvo

Naktį į sekmadienį Vilniuje policija bandė sustabdyti įtartiną motociklą BMW, kuriuo važiavo du vyrai. Gaudynės baigėsi bėglių avarija, vienas vyrų žuvo. Avarija Žirmūnų, Tuskulėnų ir Šeimyniškių gatvių žiede įvyko apie 2 val. nakties. Kol kas nežinomos detalės, kaip prasidėjo gaudynės, motociklą besivejančių pareigūnų sirenos buvo girdimos ir Olandų gatvėje. Liudininkai taip pat patvirtino esą matę, kaip Olandų gatve nuo policijos sprunka motociklas.

Naktinės gaudynės Vilniuje: reidą pamatęs girtas vairuotojas apsisuko ir bandė sprukti

Naktį į sekmadienį Vilniaus policijai per reidą įkliuvo 4 įkaušę vairuotojai, vieną jų teko vytis. Ir be reidų per praėjusią parą sučiupta kaip niekad daug vairuotojų. Vilniaus policija praneša, kad apskrityje buvo pradėti net šeši ikiteisminiai tyrimai, net šeši vairuotojai įpūtė daugiau nei pusantros promilės. Du vairuotojai sukėlė avarijas, vienas jų nuvažiavo į griovį, kitas – trenkėsi į tvorą ir garažą. Dar keturi vairuotojai įkliuvo per policijos reidus Vilniuje. Apie 20 val.

Kelyje vairuotoją ne juokais išgąsdino: „Iš ledo gabalų bum, bum

Važiuojantį mikroautobusą grupė jaunuolių apmėtė sniego gniūžtėmis. Pasipiktinęs vairuotojas iškvietė policiją. Susitikimą užfiksavo laidos „Farai“ operatorius. Atvykusius pareigūnus pasitikęs vairuotojas skubiai paaiškino aplinkybes: „Reikia paklausti, koks jų motyvas, nes mėtė į mane sniego gniūžtes“. Vaikinai iš įvykio vietos pasišalino, tačiau ne taip toli, kad policija jų nepamatytų. Supratę, kad pareigūnai atvyko tirti šio nusikaltimo, jie leidosi bėgti.
2024-01-13

Vilniuje policijos reidą pamatęs BMW vairuotojas apsisuko perėjoje ir bandė sprukti

Pirmąją naujųjų metų dieną Vilniaus apskrities kelių policijos pareigūnai sostinėje surengė reidą. Vairuotojus buvo suplanuota tikrinti nuo pat ryto, tačiau dėl daugybės iškvietimų reidą pavyko pradėti tik pavakare. Apie 16 val. pradėjus reidą Sukilėlių gatvėje sustabdytas „Audi“ vairuotojas įpūtė 0,86 prom. Tai lengvas girtumas, už tokį pažeidimą gresia maždaug 1 tūkst. eurų bauda, metams atimamas pažymėjimas.

Tragiška avarija Trakų rajone: nuo pareigūnų sprukęs jaunuolis rėžėsi į medį

Trakų rajone jaunuolis rėžėsi į medį. Kaip praneša policija, gruodžio 26 d. apie 21 val. Trakų r., Valų k., nestojo policijos pareigūnų stabdomas automobilis „BMW 530D“. Po kelių min. Trakų r., ties Kariotiškių k., nestojęs automobilis rastas nuvažiavęs nuo kelio ir atsitrenkęs į medį. Per eismo įvykį žuvo vairuotojas (g. 2004 m.). Kartu važiavęs jaunuolis šoke (sužalojimai nustatinėjami). Aiškėja, kad vairuotojas greičiausiai buvo blaivus. Vaikinas spruko, nes neturi vairuotojo pažymėjimo.

Kaune per neblaivaus vairuotojo gaudynes sužeistas policininkas

Kaune per neblaivaus vairuotojo gaudynes sužeistas policininkas. Kaip pranešė Policijos departamentas, sekmadienio vakarą, apie 21.40 val., Kaune, Šiaurės prospekte, policijos pareigūnams nestojo stabdomas automobilis „Audi A3“. Automobilis buvo sustabdytas Jonavos gatvėje. Tuomet Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnas priėjo prie sustojusio automobilio.

Nufilmuotos neįprastos policijos gaudynės – jos truko 4 valandas

Neįprastos gaudynės – Kanados policininkai gyvenamojo namo kieme keturias valandas tykojo pabėgusios kengūros, o paskui ją sučiupo ir prirėmę laikė. Aiškėja, kad kengūra pabėgo vežant ją iš vieno zoologijos sodo į kitą. Kanados policijos pareigūnai Ošavos mieste sulaikė kengūrą. Nepadarė ji nusikaltimo – tiesiog vežama į naujus namus, kai prižiūrėtojai trumpam sustojo, pabėgo ir bastėsi viena kelias dienas.
Aktualijos 2023-12-10

12-metis privertė policiją paplušėti – skuodė nuo pareigūnų pavogtu krautuvu

Policija An Arbore, Mičigano valstijoje, JAV, sulaikė 12-metį berniuką po to, kai jis privertė pareigūnus leistis į daugiau nei valandą trukusias gaudynes. Policija miesto gatvėmis vijosi nepilnamečio vairuojamą pavogtą šakinį krautuvą.  Berniukas pavogė krautuvą, stovėjusį Forsaito vidurinės mokyklos kieme, radęs raktą kabinoje.
2023-11-28

Pamatęs policiją vyrukas bėgo kaip bėgikas, o vėliau tupėjo kaip tupikas: viską paaiškino kišenių turinys

Pamatęs policiją bėgo kaip bėgikas. Tada tupėjo kaip tupikas. Pasipurčius – išbyrėjo, bet viskam atsakymus turėjo. Išskirtinės gaudynės – TV3 televizijos laidoje „Farai.“ Išvydęs policijos automobilį, tamsiais daugiabučių kiemais pradeda skuosti jaunas vyrukas. Pareigūnai nedelsdami leidžiasi iš paskos. Automobilių aikštelėje bėglys pradingsta.  Deja, tapti nematomu nepavyksta. Bernelis tupi pasislėpęs už automobilio.
2023-11-25

Greiti ir įsiutę Panevėžyje: senutėliu „Audi A6“ skriejo girtas ir beteisis vairuotojas

Panevėžyje senutėlio „Audi“ vairuotojas pasijuto lyg veiksmo filme – stabdomas pareigūnų bėgo ir „skraidė“ miesto bei rajono keliais. Bėglį pareigūnai gaudė maždaug pusvalandį. Paaiškėjo, kad kone 150 kilometrų per valandą grečiu „prisiskraidė“ girtas ir beteisis vairuotojas. Per gaudynes netoli Panevėžio susižalojo tarnybinį automobilį vairavęs pareigūnas, apgadinti 2 policijos automobiliai.
Kriminalai 2023-11-17
REKLAMA
REKLAMA

Per girto vairuotojo gaudynes sužalotas policininkas, apgadinti du automobiliai

Panevėžio rajone per girto vairuotojo gaudynes sužalotas policininkas, apgadinti du policijos tarnybiniai automobiliai. Kaip pranešė Policijos departamentas, vėlų ketvirtadienio vakarą, apie 23 val., Panevėžyje, Klaipėdos gatvėje, nestojo stabdomas automobilis „Audi A6“. Jo  vairuotojas padidinęs greitį nuvažiavo toliau. Gaudynės nusitęsė iki Panevėžio rajono – persekiojimo metu minėtas automobilis buvo stabdomas Panevėžio rajone, kelio Ramygala-Krekenava 7-ame kilometre.

Neįprastos policijos gaudynės: sudaužytame automobilyje rasti daiktai bėgliui į mišką nepadėjo

Policijos stabdomas nestoja automobilis, prasideda gaudynės, vairuotojas nereaguoja nei į šviesos, nei į garso signalus ir sprunka kaip įmanydamas. Įspūdingas gaudynes įamžino laidos „Farai“ operatorius. Bėglys pasuka miško link, dar kelios akimirkos ir smarkuolis iššoka iš važiuojančio automobilio bei leidžiasi į miško glūdumą. Aiškiai matyti vairuotojo sudėjimas ir apranga, o veidą policininkė įsidėmėjo, kai bandė mašiną sustabdyti.
2023-10-28

Šypseną kelianti speciali pareigūnų operacija: gaudė „pavojingą“ bėglę

Policijos pareigūnai įtemptai gaudė rožinį kabrioletą vairuojančią mergaitę. Gatve žaisliniu automobiliu važiuojančią dvimetę bandė sugauti vietos pareigūnai. Įvykį nufilmavo Oklahomos valstijos (JAV) policija, vaizdo įraše matyti, kaip už „nusikaltėlės“ važiuoja policijos automobilis su įjungtomis signalinėmis šviesomis. O mažoji vairuotoja visiškai nekreipdama dėmesio į pareigūnus vairavo rožinės spalvos kabrioletą ir tuo pat metu valėsi dantis.
2023-10-26

Policija viešina vaizdus: nepilnametis ukrainietis su draugais mikroautobusu taranavo pareigūnus

Neįtikėtinos gaudynės praėjusią naktį įvyko Klaipėdoje. Naktį iš pirmadienio į antradienį, apie 0 val. 50 min., Taikos prospekte, stabdomas nestojo automobilis „Volkswagen LT“. Policija paviešino šių neįtikėtinų gaudynių akimirkas. Mikroautobusas važiavo prieš eismą, kirto sankryžas degant draudžiam šviesoforo signalui ir privertė kitas transporto priemones staigiai keisti judėjimo kryptis. Taip pat mikroautobuso vairuotojas bandė taranuoti Klaipėdos apskr.

Klaipėdoje mažametis sėdo prie mikroautobuso vairo ir sėjo paniką: nepaisė raudonos, bandė taranuoti policijos mašinas

Neįtikėtinos gaudynės Klaipėdoje įvyko naktį iš pirmadienio į antradienį. Policija praneša, kad spalio 24 d. apie 0 val. 50 min. Klaipėdoje, Taikos prospekte, stabdomas nestojo automobilis „Volkswagen LT“. Mikroautobusas važiavo prieš eismą, kirto sankryžas degant draudžiam šviesoforo signalui ir privertė kitas transporto priemones staigiai keisti judėjimo kryptis. Taip pat mikroautobuso vairuotojas bandė taranuoti Klaipėdos apskr. VPK tarnybines transporto priemones.

Šilalės rajone blaivus traktoristas sustojo tik išgirdęs pareigūnų paleistus šūvius

Policijos departamentas praneša, kad spalio 17 d. apie 23 val. 15 min. Šilalės r., Pajūrio miestelyje, policijos pareigūnams nestojo stabdomas traktorius „T-40“. Persekiojant, traktoriaus vairuotojas kelyje pavojingai manevravo, įvažiavo į medienos apdirbimo įmonės teritoriją ir važinėjo keldamas pavojų ten dirbusiems darbuotojams. Traktoriui sulėtinus greitį Šilalės r. PK pareigūnas (gim.

Paviešinti paauglių su BMW gaudynių vaizdai: Minsko plentu skriejo ir 230 km./val. greičiu

Vilniaus apskrities policija paviešino vaizdus iš paauglių gaudynių Vilniuje ir Vilniaus rajone. Automobiliu BMW sprukę jaunuoliai nulėkė kone iki Baltarusijos sienos, persekiojami apsisuko, vėl grįžo į Vilnių, kur galiausiai juos pavyko užspeisti. Paaiškėjo, kokį krovinį jie vežė – automobilyje aptikta daug narkotikų. Gaudynės Minsko plente prasidėjo šeštadienį prieš vidurnaktį.

Naktį Vilniaus rajone ir Vilniuje vyko nepilnamečių su BMW gaudynės: vietomis greitis siekė 230 km / val.

Šeštadienį prieš vidurnaktį Vilniaus apskrities kelių policijos pareigūnai per reidą sostinės pakraštyje, Minsko plente, sustabdė BMW. Pareigūnams įtarimų sukėlė pateiktas vairuotojo pažymėjimas. Pareigūnai paprašė vairuotoją išlipti iš mašinos, o šis leidosi bėgti – nuvažiavo dideliu greičiu užmiesčio link. Apie sprunkantį BMW policijos budėtojams pranešta 23 val. 33 min. Bėglį vijosi mažiausiai trys ekipažai. Vietomis greitis siekė net 230 km / val. BMW artėjo prie sienos su Baltarusija.

Kaskadininko vardo vertas skrydis – bėglio gaudynės baigėsi laukuose

Nerami naktis Lietuvoje – net keli policijos ekipažai kelyje Birštonas-Trakai gaudė agresyvų automobilio vairuotoją. Du policijos automobilius apgadinęs vyras pasprukti taip ir nesugebėjo, o jo kelionė baigėsi netoli Trakų nesuvaldžius automobilio ir nulėkus nuo kelio. Vilniaus policijos atstovai naujienų portalui tv3.lt pasakojo, kad bėglio gaudynės prasidėjo Birštone. Apie 1.15 val.

Kauniečiai nufilmavo neįprastą specialią operaciją: viskas vyko vidury gatvės

Sekmadienio vakarą apie specialiųjų tarnybų sujudimą naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ pranešė skaitytoja. Moteris portalą informavo apie konfliktą Šilainių mikrorajone, kurį įamžino kitas kaunietis. Vaizdo įraše matyti galimai pavojingo vyro sulaikymas. Su portalu susiekusi skaitytoja teigė, kad į įvykio vietą atvyko kelios specialiosios tarnybos.  „Kaunas, Šilainiai, Baltų pr. Dvi policijos pajėgos, greitoji.
2023-07-31

Į laisvę pabėgęs gyvulys ant kojų sukėlė pareigūnus: gaudynių vaizdas privers nusišypsoti

Komiška situacija Kentukio valstijoje JAV. Luisvilio policijos pareigūnai gaudė iš tvarto nuo savininkų pabėgusią kiaulę. Ant policijos pareigūno kūno pritvirtinta vaizdo kamera užfiksavo tikrai smagų vaizdą. Nors, atrodo, kiaulė bėgo negreitai, tačiau pagauti ją tapo tikru iššūkiu tiek neklusnaus gyvulio šeimininkams bei jų kaimynams, tiek pareigūnams. Gaudydami pabėgėlę žmonės ne kartą nusivertė, paslydę griuvo ant žemės.
2023-07-24

Naktį Kaune ant kojų sukeltos policijos pajėgos: automobilį sudaužiusio vyro ieškojo po visą miestą

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Kaune vyko Kelių eismo taisykles (KET) pažeidusio ir automobilį sudaužiusio vyro paieška, skelbia „Kas vyksta Kaune“. „Kas vyko šiąnakt Griunvaldo gatvėje apie 00.00 val., kad buvo sukelta nemažai pareigūnų pajėgų ir ieškoma žmogaus? Ne vienas ekipažas buvo, budėjo net naktį. Griunvaldo gatvėje automobilis buvo paliktas kritinio stovio, pareigūnai su šunimis paieškose buvo“, – pirmadienio rytą pranešė skaitytoja.

Per Jonines Kalvarijoje – neblaivaus vairuotojo gaudynės

Per Jonines Kalvarijoje policija gaudė neblaivaus automobilio vairuotoją. Šeštadienio vidurnaktį, apie 0.15 val., Aistiškių kaime, policijos pareigūnams nestojo stabdomas automobilis „VW Sharan“. Jo vairuotojas padidino greitį ir nuvažiavo. Persekiojamas automobilis Smalnyčėnų kaime, gyvenamojo namo kieme sustojo ir vairuotojas bandė bėgti, pranešė Policijos departamentas.
Kriminalai 2023-06-24

Neįtikėtinas paauglio įžūlumas – spruko „nukosėjęs“ policijos automobilį

Velse devyniolikmetis buvo nuteistas kalėti 92 savaites po to, kai balandžio 8 dieną pavogė policijos automobilį ir sprukdamas sukėlė pavojų kitiems eismo dalyviams. Kardifo teisme nuosprendį išgirdusiam bėgliui Dafyddui Williamsui taip pat atimtos teisės ir uždrausta vairuoti automobilį trejus metus.
2023-06-15

Vaizdelis kelyje šokiravo vairuotojus – to prie vairo pareigūnai išvysti nesitikėjo

JAV, Mičigano valstijos policija išplatino dešimtmečio berniuko gaudynių greitkelyje vaizdo įrašą. Kaip pranešė vietos spauda, greitkelio vairuotojų dėmesį patraukė pavojingai kelyje SUV automobiliu manevravęs berniukas. Jauno vairuotojo amžiaus nustebinti vairuotojai nedelsiant apie tai pranešė policijos pareigūnams.
2023-06-08

Gaudynės kaip iš veiksmo filmo: girtas bėglys sudaužė policijos automobilį ir atsidūrė areštinėje

Neblaivus jaunas vyras atsidūrė areštinėje – sprukdamas automobiliu „Audi A6“, nepakluso pareigūnų reikalavimui sustoti, pavojingai manevravo, keldamas pavojų eismo dalyviams, bei apgadino policijos tarnybinį automobilį. Birželio 4 d. apie 17 val. Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus ekipažas, patruliavęs Šalčininkų r., Eišiškėse, Vilniaus g., pastebėjo automobilį „Audi A6“ be valstybinio numerio ženklų. Pareigūnai nusprendė jį sustabdyti ir patikrinti.
Kriminalai 2023-06-06

Vilniuje – kalinio gaudynės kaip iš filmo: spruko pavogta mašina, įkliuvo su narkotikais

Vilniuje ryte vyko kalinio gaudynės: nuo policijos automobiliu VW spruko trys vyrai. Paaiškėjo, kad mašina vogta Alytuje, ja važiavo ir iš kalėjimo pabėgęs nuteistasis. Maža to – automobilyje aptikta dar ir narkotikų. Tai vaizdai iš Drujos gatvės Vilniuje – daug policijos ekipažų apsupo seną „VW Passat“. Šiuo automobiliu važiavę trys vyrai bandė pasprukti nuo pareigūnų. Įtartinas automobilis su trimis vyrais ryte apie aštuntą pastebėtas S. Batoro gatvėje.
Kriminalai 2023-05-20

TV3 Žinios. Vilniuje ciniškai nupjautas šimtametis ąžuolas; Kalinio gaudynės; Tragiškas gaisras Telšiuose

Akibrokštas Vilniaus centre. Vidury dienos statybvietėje darbininkai nupjovė šimtametį ąžuolą. Aplinkinių namų gyventojai šokiruoti. Meras Valdas Benkunskas atsakingam vystytojui grasina prokuratūros tyrimu ir šimtatūkstantinėmis baudomis. Beje, aplink ąžuolą pastatus suprojektavo buvusio mero Remigijaus Šimašiaus žmonos valdoma bendrovė. Vilniuje ryte vyko kalinio gaudynės: nuo policijos automobiliu VW spruko trys vyrai.
Aktualijos 2023-05-20

Gaudynės Vilniuje: sulaikytas iš kalėjimo pabėgęs nuteistasis, vogtame automobilyje rasta narkotikų

Šeštadienio ryte Vilniuje – iš kalėjimo pabėgusio nuteistojo sulaikymas. Policijos operacija šeštadienį prieš 10 val. įvykdyta Drujos gatvėje. Buvo pastebėtas įtartinas automobilis „VW“, kuris stabdomas S. Batoro gatvėje iš karto nesustojo. Pareigūnai užtvėrė eismą, automobilį sustabdė prie Drujos gatvėje esančios „Lidl“ parduotuvės.

Girto „Audi“ vairuotojo gaudynes Palangoje: jis įpūtė kone tris promiles

Palangoje policija nufilmavo girto vairuotojo gaudynes: sprukdamas nuo pareigūnų „Audi“ vairuotojas įlėkė į kurorto centrą ir galiausiai įskrido į namo kiemą. Baigėsi gaudynės Palangoje – miestelio centre policijos persekiojamas automobilis išlekia iš sankryžos ir suniokojęs tvorą sustoja kieme. Labai pasisekė, kad nuo policijos pasprukti bandęs girtas nutrūktgalvis nieko nepražudė. Per kelis metrus nuo tos vietos, kur „Audi“ įlėkė į tvorą, stovi apstulbęs praeivis.
Kriminalai 2023-03-23

„Audi“ gaudynės Palangoje: girtą vairuotoją sustabdė tik tvora

Trečiadienio vakarą Palangoje policija vijosi girtą vairuotoją. Šis spruko dideliu greičiu ir sustojo tik tada, kai įsirėžė į namo tvorą. Kovo 22 d. apie 18.32 val. gautas pranešimas, kad Palangoje, Klaipėdos pl., įtartinai manevruoja automobilis „Audi“, kurio vairuotojas gali būti neblaivus.

Druskininkuose plėšikai sumušė baltarusį ir pagrobė brangų BMW: įtariamasis sulaikytas

Druskininkuose plėšikai sumušė vyrą baltarusį ir iš poros pagrobė brangų jų BMW. Policija nusikaltėlius vaikėsi po visą Dzūkiją, o įtariamąjį plėšiką sulaikė tik po valandos Vilniaus pakraštyje. Vilniaus pakraštyje esančioje Trakų Vokėje vyko gaudynės. Socialiniuose tinkluose žaibiškai plito žinia apie iš visų pusių judrioje sankryžoje užspeistą BMW. Paaiškėjo, Vilniaus policija sulaikė tą patį vakarą Druskininkuose pagrobtą BMW – jį plėšikai atėmė iš baltarusių.

Po išgertuvių grįžimui į namus „pasiskolino“ draugo automobilį – kelionė baigėsi gaudynėmis

Alytaus pareigūnai narplioja vagystėmis pasibaigusių išgertuvių aplinkybes. Pirmadienį Alytuje, Daugų g., nemenkai apgirtęs 60-ies metų namo šeimininkas užmigo, tuomet jo 30-metis sugėrovas pasisavino banko korteles, sėdo prie kieme stovėjusio automobilio „Ford Mondeo“ vairo. Kaip teigiama pranešime žiniasklaidai, jis mainais draugui paliko savo dviratį ir pasileido į kelionę.
Kriminalai 2023-02-28

Girtas vairuotojas spruko nuo pareigūnų: jį Tauragės rajone sustabdė dekoratyvinis akmuo

Neblaivus ir teisės vairuoti neturintis vyras, sėdęs prie „WV Passat“ automobilio vairo, bandė išvengti susitikimo su policijos pareigūnais, tačiau jo bandymas buvo nesėkmingas – bėglį sustabdė dekoratyvinis akmuo, praneša policija. Vasario 6 d. apie 2.15 val.
Kriminalai 2023-02-07

It veiksmo filme: per visą Vilnių bėgęs BWM sukėlė avariją aikštelėje ir sužeidė moterį

Penktadienio vakarą Vilniuje vyko veiksmo filmą primenančios BMW gaudynės. Bėgliui nuo policijos pasprukti nepavyko: automobilių stovėjimo aikštelėje jis kliudė kitą mašiną ir paštomatą, negana to, sužeidė moterį. Gaudynės prasidėjo Naujojoje Vilnioje. Pareigūnai, tikrinę vairuotojų blaivumą, pamatė, kad vienas BMW automobilis apsisuko neprivažiavęs reido vietos ir ėmė sprukti.  Bėglys nuvažiavo iki Kauno gatvės „Iki“ parduotuvės aikštelės, kur sukėlė avariją.

Girtas 25-erių vaikinas spruko nuo policijos, nors jo brolis per avarija žuvo šį spalį

Policija paviešino vaizdus iš gaudynių Šalčininkų rajone. Policija persekiojo vogtą automobilį, galiausiai sučiupo 25-erių metų vaikiną. Paaiškėjo, kad tai Dainavos seniūnijoje gerai žinomas veikėjas, keliasdešimt kartų baustas už įvairius kelių eismo taisyklių pažeidimus. O sulaikytojo brolis vos prieš porą dienų žuvo per avariją. Spalio pabaigoje „Audi“ su šešiais jaunuoliais atsitrenkė į medį, per avariją žuvo trys žmonės.

Klaipėdoje vogtu krautuvu apgadino 4 automobilius, o tada nugvelbė benzinvežį, kuriuo spruko nuo policijos

Neįtikėtini įvykiai Klaipėdoje – tas pats asmuo per trumpą laiką pagrobė šakinį krautuvą ir benzinvežį. Asmuo ne tik apgadino 4 automobilius, bet ir privertė policijos pareigūnus jį vaikytis. Lapkričio 2 d. apie 14 val. 39 min. Klaipėdoje, Tilžės g., vyras (g. 1997 m.) įsibrovė į aptvertą teritoriją ir pavogęs įmonei priklausantį šakinį krautuvą „Komatsu FG30“ apgadino 4 automobilius.

Net 8 kartus teistas dzūkas – nesutramdomas: policija turėjo paplušėti, kol sučiupo

Šimtai litrų naminės degtinės, tūkstančiai pakelių cigarečių – tokį „gėrį“ nelegaliai laikęs dzūkas išgirdo teismo nuosprendį. Vyras teisinosi, kad alkoholį pirko sūnaus vestuvėms, o cigaretes esą vežė į kaimą. Kai užkluptas pareigūnų, vyras pasipustė padus, sukeldamas dulkių debesis, o pareigūnams teko jį gaudyti. Bylos duomenimis, bedarbis vyras vairavo automobilį, prikrautą cigarečių, nors net neturėjo teisės vairuoti. Sustabdytas pareigūnų jis supanikavo ir spruko.

Aiškėja daugiau apie girto vairuotojo gaudynes Lazdijuose: vogtu „VW Golf“ lėkė 150 km/val.

Šiąnakt net kelių savivaldybių pareigūnai gaudė prie senutėlio „VW Golf“ vairo lakstančius du girtus dzūkus. Gaudynės prasidėjo Lazdijuose, kai pareigūnai pastebėjo keistai manevruojantį automobilį. O kai bandė stabdyti – vairuotojas tik paspaudė greičio pedalą ir net du kartus tyčia taranavo pareigūnų automobilius. Bėglį pavyko pagauti tik Kalvarijoje ir paaiškėjo, kad tai girtas, be teisių ir dar mašiną pasivogęs Druskininkų gyventojas.

Lyg iš veiksmo filmo: Lazdijuose policija gaudė girtą vairuotoją, lėkusį vogtu automobiliu

Spalio 26-ąją, jau po vidurnakčio, patruliuodami Lazdijų mieste, Kauno gatvėje pareigūnai pastebėjo „Volkswagen Golf“ automobilį, kuris pavojingai manevravo kelyje. Pareigūnams kilo įtarimų, kad vairuotojas gali būti neblaivus, todėl priėmė sprendimą automobilį sustabdyti patikrinimui. Įjungus raudonos ir mėlynos spalvos švyturėlius bei garsinį signalą patruliai stabdė automobilį, tačiau jo vairuotojas nepakluso reikalavimams ir padidinęs greitį toliau važiavo Rudaminos miestelio kryptimi.
Kriminalai 2022-10-26

Ekstremalios gaudynės: bandant sulaikyti pavogtą automobilį, apgadintos dvi Lazdijų policijos mašinos

Druskininkuose pavogto automobilio gaudynės iš Lazdijų rajono persikėlė į Kalvariją – per gaudynes apdaužyti du policijos automobiliai. Pareigūnai per avarijas nenukentėjo. Trečiadienio vidurnaktį, apie 0 val. 45 min., Lazdijų policininkams nestojo nuo Lazdijų rajono važiavęs automobilis „Volkswagen Golf“. „Policininkai nusprendė patikrinti, nes mieste važiavęs automobilis sukėlė įtarimą. Bandant patikrinti, automobilis nestojo, toliau važiavo, kaip važiavęs.

Gaudynės Vilniuje: palikęs apdaužytą „VW Golf“ vairuotojas paspruko

Antradienį po vidurdienio Vilniaus policija vijosi automobilį. Po neilgai trukusių gaudynių „VW Golf“ pateko į avariją. Palikęs apdaužytą mašiną vairuotojas paspruko. Avarija S. Neries gatvėje įvyko apie 15 val. Paaiškėjo, kad policija į avariją pakliuvusi vairuotoją bandė sulaikyti. Tačiau „VW Golf“ vairuotojas nepakluso reikalavimui sustoti ir nuvažiavo. Aiškėja, kad policija „VW Golf“ stabdė dėl narkotikų.
Kriminalai 2022-10-25

Vilniuje nufilmuotos girto vairuotojo gaudynės: atsitrenkė į automobilį ir į stulpą

Vilniuje nufilmuotos girto vairuotojo gaudynės: vienatūrio vairuotojas stabdomas bandė atitrūkti nuo policijos, atsitrenkė į stovintį automobilį ir į stulpą. Sulaikomas bėglys dar bandė priešintis, buvo surakintas atrankiais ir uždarytas į areštinę. Gaudynės Vilniuje: rytą Geležinio Vilko gatvėje pareigūnai bando stabdyti „Seat“. Apie galimai girtą vairuotoją pranešė kiti eismo dalyviai.
Kriminalai 2022-10-14

Sprukdamas nuo policijos vyras pro automobilio langą „išbarstė“ 4 kg kokaino

Policijos departamentas praneša apie įvykį Alytaus rajone – kelyje Alytus-Prienai-Kaunas, nuo policijos pareigūnų spruko „Volvo“ vairuotojas. Pirminiais duomenimis, pareigūnams nestojo stabdomas automobilis „Volvo XC70“, kurio vairuotojas padidinęs greitį nuvažiavo. Persekiojimo metu vairuotojas iš automobilio pradėjo mėtyti daiktus. Minėtas automobilis, užblokavus kelią, sustabdytas Alytaus r., ties Genių kaimu.

Gaudynių Vilniuje detalės: sulaikytieji įtariami sunkiais nusikaltimais, gresia iki 15 metų nelaisvės

Rugsėjo 15 d. buvo sulaikyta grupė asmenų, įtariama, susijusių su Vilniaus apskrityje veikiančiomis organizuotomis nusikalstamomis struktūromis, praneša policija. Pradiniame tyrimo etape iš nelegalios apyvartos išimta apie 37 kg narkotinės medžiagos – kanapių ir jų dalių. Sulaikytiesiems įteikti pranešimai apie įtarimus dėl neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinės medžiagos kiekiu, neteisėto disponavimo šaudmenimis ir kitų nusikalstamų veikų.

Išskirtiniai BMW gaudynių Vilniuje vaizdai: manoma, kad sulaikytas dėl narkotikų prekybos dideliais kiekiais

Vilniuje vyko įnirtingos visureigio gaudynės. Anot liudininkų, sprukdamas nuo policijos BMW sukėlė avariją, bėglio mašiną su nuleistu ratu „Aro“ kovotojai ir patruliai užspeitė Ukmergės gatvėje. Kol kas apie įvykį policija daug informacijos neteikia: pareigūnai sako, kad BMW sulaikytas dėl narkotikų prekybos dideliais kiekiais. Išskirtinius vaizdus TV3 televizijai atsiuntė vienas liudininkas, užfiksavęs, kuo baigėsi atkaklaus bėglio gaudynės.

Lietuvių gaudynės Estijoje – lyg iš filmo: su vogtu „Lexus“ skriejo 200 km/h greičiu

Ankstų rytą Estijos Pietų prefektūros policininkams pavyko sulaikyti tris automobilių vagis. Pranešama, kad vagys nuo policijos bėgo su 2020 metų „Lexus“ automobiliu, praneša lounapostimees.postimees.ee. Pasak Pietų prefektūros nusikaltimų biuro viršininko Raino Vosmano, policija šiąnakt pradėjo operaciją, kurios tikslas – sulaikyti automobilių vagis iš Panevėžio.

Panevėžyje – siaubą pareigūnams sukėlusios gaudynės: „Vaikų vos neištaškei, besarmati

Patrulių ekipažas, su kuriuo kartu buvo ir TV3 laidos „Farai“ operatorius, filmavimo metu Panevėžyje prasilenkė su angliškais valstybiniais numeriais pažymėtu BMW kabrioletu. Vairuotojo elgesys sukėlė pareigūnams įtarimų, todėl buvo nuspręsta jį sustabdyti, tačiau tokios įvykių eigos nesitikėjo ir patys pareigūnai. BMW vairuotojas supratęs, kad atkreipė policininkų dėmesį, pradėjo spausti akseleratoriaus pedalą iki dugno.

Aiškėja daugiau apie 19-mečio su „Saab“ gaudynes Vilniuje

Vilniuje dieną policija gaudė smarkiai greitį viršijusį jaunuolį su „Saab“ automobiliu ir be teisės vairuoti. Sprukdamas bėglys sukėlė avariją, atsitrenkė į kitą automobilį ir buvo sučiuptas. Gaudynių atomazgą nufilmavo vairuotojų pamėgtos grupės „Reidas Vilniuje“ nariai. Dramą stebi apstulbę praeiviai: paviešintuose kadruose „Saab“ prieš akimirką atsitrenkė į automobilį „Toyota“, policininkai privažiavę šoka iš tarnybinio automobilio ir pribėga prie bėglio automobilio.

Nuo policijos bėgęs Kirgizijos pilietis rėžėsi į medį

Nuo Prienų policijos bėgęs Kirgizijos pilietis trenkėsi į medį ir palikęs mašiną pabėgo. Šis incidentas įvyko antradienio vakarą, apie 22 val., kelio Vilnius-Prienai-Marijampolė 103 kilometre, pranešė policija. Prienų rajono policijos komisariato pareigūnai stabdė automobilį „Mercedes-Benz“. Mašinos vairuotojas padidino greitį ir nesuvaldęs automobilio, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į medį. Po eismo įvykio vairuotojas pasišalino.
Į viršų