Kretingiškis „X faktoriuje“ prajuokino net surūgėlius: neleidžia baimei kontroliuoti jo gyvenimo

Sekmadienį muzikinio projekto „X faktorius“ scenoje pasirodė būrys itin talentingų jaunuolių, tačiau nė vienas iš jų savo drąsa neprilygo 23 metų vaikinui iš Kretingos. Nors Deividas Eidėjus niekada nėra dainavęs jokiame renginyje viešai, jis nusprendė nugalėti scenos baimę ir panoro sau įrodyti, kad šiame gyvenime pasiekti gali viską.

„Pagalvojau, kad norėčiau šiame gyvenime save realizuoti muzikos pasaulyje. Aš pasiryžau užpildyti tą „X faktoriaus“ anketą. Pagalvojau, kiek baimė gali kontroliuoti mano gyvenimą. Aš per daug prarandu... Absoliučiai viską... Ką aš noriu padaryti, apie ką svajoju, to nepadarau, nes tiesiog neišdrįstu“, – prieš lipdamas į sceną dėstė kretingiškis.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kretingiškis „X faktoriuje“ prajuokino net surūgėlius: drąsos jam gali pavydėti kiekvienas

Toks pat prinicpingas ir atkaklus Deividas yra ir asmeniniame savo gyvenime. Šiuo metu jis bedarbis, tačiau ne dėl to, kad bijo sunkaus darbo.

„Aš nenoriu daryti darbo, kuris man tiesiog nepatinka. Paskutinis darbas, kurį aš dirbau, tai tiesiog įsidarbinau ir kai pasakojo man viską, tai atrodė puiku viskas, išbandysiu. Po pirmo pusvalandžio supratau, kad tas darbas man nepatinka ir aš jo nenoriu“, – pasakojo dainininku svajojantis tapti vaikinas.

Dar viena sena jo svajonė – vieną dieną tapti kompiuterinių žaidimų „streameriu“.

Paėmęs mikrofoną į rankas Deividas pasimetė ir kelis kartus iš eilės prašė paleisti dainą iš naujo. Nors vaikinuko muzikiniai gebėjimai ir neįtikino teisėjų, tačiau vaikino nuoširdumas ir geras humoro jausmas neliko nepastebėtas.

„Viskas buvo kaip iš animacinio filmo. Žiauriai gerai, linksma. Buvo konkretus pankrokas, kuriame nereikia nei pataikyti, nei nepataikyti“, – po jaunuolio pasirodymo juokėsi Saulius Urbonavičius-Samas.

Jam pritarė ir Saulius Prūsaitis, kuris teigė, kad tokio repo nekuria joks Lietuvos atlikėjas.

Visą Deivido pasirodymą ir teisėjų verdiktą žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „X faktorius“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 19:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ PAMATYKITE ČIA: 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų